Blue dream,LED Hans 180 w by hazeri

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Dao si mu vremena i vraca ti duplo... sve druge biljke su mi ona, samo satori i blue dream ne znam zasto, zovem on... Zbog ovog tvog growa sam smanjio broj biljaka u boxu, jer nema smisla pretrpavanja kad uz malo topiranja dobijes istu stvar, ako ne i puno bolje. Dobro mu obadji vrhove, ja sam u dubini jednog nasao pocetak truljenja. Presocni su, mesnati iznutra.
 

Windfucker9000

Aktivan Član
23.08.2015
482
2.065
143
Koristio sam i ja secere ali preporuka je uvijek bila prestati tjedna-dva prije harvesta, zato i pitam zasto na kraju koristiti :) Mozda nesto sto ne znam :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
zasto dodajes secer ( molasses )
Melasa je nusproizvod secera koja u sebi sadrzi 50%secere,natrija,kalcija,kalija..dosta nutrijenata koji jako dobro utijecu na biljku.Ja je stavljam jednom u vegi,kasno cvijetanje i kraj.Bio tabs u sebi ima melasu i vinasu izmedu ostalog ali cista melasa ipak ima vecu koncetraciju.Stavljam je u kombinaciji sa bactrexom na kraju nakon flusha kako bi malo"digo"biljku prije samog kraja.Definitivno radi posao kao i med.Ja ne odstupam od takve kombinacije sa Bio tabsom i melasom jer vidim rezultate;)
Poceo sam je uzimati jer sam primjetio kako Bio tabs nije dovoljan ako je cvijetanje malo duze,sativa...tada bubnem melasu sa bactrexom bez orgatrexa i nadomjestim sve nutrijente,a bactrex u sebi sadrzi mikroorganizme,gljivice koje u simbiozi sa melasom daju cuda u substratu i biljka jednostavno zivne,deblja se...
Ekipa :respect:
 
Poslednja izmena: