Blue Dream, LSD, Jack Herrer, Liberty Haze i Northern Lights pod 400/440w MH/HPS. Odabrao Larry

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Joj ovom blue dreamu bi pasao super toping ko budali pleska, više puta već eo gledam kako se taj strain voli u nebesa dizati..
Morat ću baš sada za black friday naručit koju menku od blue dreama pa testirati..

p.s
sad u ovoj fazi bi im pasalo jednom sedmično baciti malo guana, i uz biobizz produkte, izvučeš poslije hedove.. budu debeli ko teleća noga :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Long balls Larry

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
bio svezao tih par visokih ali nikako uklopit u box pa odvezao. ispod ovih drugih sam morao stavit 10cm stiropora da budu otprilike na istom. sad sam blue samo malo posavijao da nize grane dobiju vise svjetla, ali i one su vislje od ovih drugih. stvarno raste posteno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Ide super to, jel dižeš taj vent svako malo u stretchu? Imamo isti, al ima nas puno takav...dobro puše, ak ga ne odignem a biljke narastu - bude i prejak, šiša ih onako, često ga štimam da šiba po površini krošnje a ne "u dubinu" da ne odiže lišće! .. čak sam stavio i onaj potenciometar za lampe, jeftin u bauhausu, i smanjio mu malo snagu puhanja...
Sretno do kraja LBL :thumb:
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Istina,dobro puse. Sad mi je na jedinici jer temp su niske pa da rashladujem dodatno. Samo u zadnje vrijeme cujem ga da malo kao cvili. U uputama pise da je kao trajno podmazan i da ne zahtijeva podmazivanje ali mislim da ipak treba.. Isto ga dizem da laganini po vrhovima i da hladi taj prostor jer reclektor mi je na 15ak cm. Trebao bi neki update nabacit:D evo jedna slicka od danas ali nazalost sa hpsom. Budem bez ovih dana...

Blue je divljak totalni. Ove tri su na lavorima i stiroporu visine 18-21cm kako koja a ovog sam vezao,savijao i svejedno ih sisa. Cudo kako raste. Budem bolje slike stavio sutra..

Hvala drug!! 20171205_212344_HDR.jpg 20171205_212417.jpg 20171205_212406.jpg
 
Poslednja izmena:

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ljepo one izgledaju druže na prvi pogled, nego koliko kg ima taj vaš vent, ja imam sličan, samo se bojim da mi se ne bi šator sav skršio od težine, a ovi jardin mali ventilatori, nisu ništa, pa ja da čučim u boxu u ćošku i pušem u biljke, više bi cirkulacije napravio lol..
Kako god, čekamo nove slike Larry, jedva čekam da vidim blue dreama, napalio sam se nešto na tu sortu zbog hazeri :p, izgleda će bit iduća photo u mom boxu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: djubi and hazeri

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Pa nije nista tezi od nekog stolnog venta. Sta ja znam oko 2kg. Sumnjam da ti moze konstrukciju satora narusit. Meni je ovo jedini vent u boxu. Mislio ubacit jos jednog ali nisam jos kupio. Mozda neki clip on bude ali koji se okrece pa da on malo pirka od ispod. Ovaj stupni je bas idealan za izmedu vrhova i lampe, ali treba uzet u obzir debljinu tako da taj dio boxa nije bas maximalno iskoristen...

Koliko jos ima papa strumf updejt? :D

42 vege + 39 cvjetanja = 81 dan

Stanje u boxu je ok, ali nekako ne rastu vise kao do nedavno. Malo je usporilo. Ne znam zasto. Temp dnevna je oko 23 a nocnu pokusavam drzat oko 17-18. Zalijevao svaka 3 dana. Blue moze najvise popit. Cak preko 4 litre, dok lsd popije oko 3.5-4l a ove dvije oko 2.5-3.5l. Uzeo jos topmaxa i bioheaven, rekoh idem ipak uzet kad je vec sve kompletno pa nek do kraja bude tako. Dobiju po 4ml top i bloom, 5ml heaven i 0.5ml root cisto da ga potrosim.
Ipak sam odlucio produzit na 4 dana izmedu zalijevanja jer je zemlja dosta jos mokra nakon 3 dana. Sad cu vidjet kako ide sa 4 dana. Blue je najvislji. Oko 20cm vislji od ovih drugih i to sa vezanjem i savijanjem. Druge sam stavio na lavore i stiropor da ih izjednacim. Najvislje vrhove okrenuo okrenuo prema vanjskim stranama boxa u nadi da ce se ovi vrhovi u sredini dobit vise svjetla i malo pojacat napore. odlucio da ih vise ne vadim iz boxa i ne okrecem. ovako ce ostat do kraja.
Iako je najvislji nema tako guste grane kao drugi. nekako mislim da bi najmanje mogao dobit od njega jer je stvarno dosta rijedak...

E sad, sljedeci problem. kad grow zavrsi ja ovo stavljam na susenje ali bez nadzora. Ja odoh i nema me minimalno mjesec dana, mozda cak 2 mjeseca. Procitao cijelu temu o susenju i curingu ali nisam nasao neku sigurnu potvrdu kako bi to bilo najbolje izvest? Mislim ih zakacit na ono za susenje vesa, razmaknut grancice maksimalno i ostavio bi ih u kuci. To je stan u potkrovlju i mogao bi ih stavit u jednu sobu di imam otvor za ventilaciju a sa prednje strane kuce je drvena stolarija koja bas ne dihta a i ostavio bi prozor od kupaone na kip pa bi bilo dovoljno propuha i strujanja zraka. U kuci gasim struju kad idem tako da otpadaju ventilatori i bilo sta drugo. Temperature su standardne morske. Ne znam koliko bude gore u stanu, moram to jos malo testirat. vidim da se predlaze prva 3 dana 20c pa ostatak izmedu 16 i 18, ali ja to necu moci ispostovat jer za ocekivat je nize temperature u tom periodu. oce to bit problem?

20171209_195920.jpg 20171209_195804.jpg 20171209_195812.jpg

LSD 20171209_195756.jpg

Jack 20171209_195749.jpg

Liberty 20171209_195826.jpg

Blue mi se nesto objesio. ne znam sta je 20171209_200412.jpg

ovo je blue. sa mobitela uploadam pa sve zbrkano
20171209_195730.jpg

Sad su dobile po 3.5l svaka i jos nisu procurile. za nekih pol sata odem jos zalit. Ove dve ce jos trebat garant :D E da, i ako moze neka procjena koliko jos do berbe? :D
 

Prilozi

  • 20171209_195812.jpg
    20171209_195812.jpg
    375,3 KB · Pregleda: 6
Poslednja izmena:

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Trebalo bi teglirat nakon par dana sušenja, pa zračit teglice na dnevnoj bazi, znaš kak to ide... Presušit će se ak ih ostaviš mjesec dana..kjuranje drastično utječe na finalnu kvalitetu!
Fino guraju bit će super:)
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Auuu,to mi ne pase nikako :D morao bi to onda vozit sa sobom a nebi bas htio riskirat. Moram naci nacin kako to ostavit a da bude ok kroz mjesec i pol recimo. Nekako si mislim da se mozda nebi osusila previse jer je ipak ovdje dosta vlazan zrak a opet ima i jakog vjetra. Vlaznost bi isla gore dole mozda. Neznam. Ovo mi je najveci problem u cijelom growu:) brinem se da nebi sve na kraju bilo uzalud...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield

retko

Aktivan Član
08.08.2017
417
1.241
143
Mislim da ćeš za novu godinu imat party uz berbu :banana_rasta::makaze: :respect:
Ufff šteta da sušenje ne možeš obavit kako treba :plac:

Sretno
Javit će se već netko iskusniji s nekim prijedlogom valjda :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Long balls Larry

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
ljudi dajte mi neku opciju koja bi mogla funkcionirat. mora bit neki nacin da ovo ostavim. vozit to sa sobom mi ne igra. ne zelim taj rizik, a moram ic. nemam drugu opciju. trebao sam prije bozica ici i odgodio zbog ovog do berbe, a nisam ni siguran kad ce to bit. nadam se do 10.01. To bi bilo 70 dana cvjetanja. Valjda ce bit dovoljno. Jos onda imam lufta 6 dana. Jeli moguce bar da ih osusim kroz tih 6 dana i stavim recimo u teglice ali ne zatvorim do kraja poklopce nego ostavim mrvu otvorene poklopce? vracam se kroz mjeces do max. 40 dana
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Jednom sam imao situaciju da sam imao 5 dana vremena za susenje. ja sam to uradio ovako:
napravio sam kartonsku kutiju za susenje, za izvlacenje zraka iz kutije koristio sam ventilator od hladenja kompijutera, na dno sam stavio oko 1kg suhog leda ( za jednu biljanu koja je imala oko 360g ubranih vrhova)
to je isparilo kroz nekih 5 sati. Temperatura u sobi di je bila kutija je bila 18-21, taj postupak sam ponavljao i dan kasnije. treci dan fino izmanikiro vrhove i taj dan sam uradio ovako:
uzeo manju plasticnu kutiju s poklopcem na dno sam opet stavio suhi led, preko njega sam stavio par ubrusa za ruke da se ne spale vrhovi,
na to sam stavio vrhove, na poklopcu sam izbusio rupe poklopio, i stavio u ledenicu preko noci, u jutro suhog leda vise nije bilo.
takve smrznute vrhove sam stavio u staklenke.
te staklenke sam stavio na 5 min u pecnicu na 80 stupnjeva, izvadio van i otvorio, zatim sam vrhove izvadio na stol i nakon 5 min ponovio postupak sa pecnicom.
nakon toga jos jedno luftanje pa u staklenke.
Prvi vrh sam zapalio:joint2: i bio je iznenadujuce dobar high. :let: fino je furao 2-3 sata, okus je bio nekako mentolast, al vec nakon 4 luftanja se to lagano gubilo, a luftao sam ih svakih cca 5 sati. ja bio zadovoljan
To vise nikad nisam radio jer mi se vise nikad nije zurilo.
i dalje se drzim dugog kjuranja ko sto i ostali drugovi gore vele.