Blue Dream, LSD, Jack Herrer, Liberty Haze i Northern Lights pod 400/440w MH/HPS. Odabrao Larry

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Vidim da te brine hoce li biti gotove do Bozica. Za Liberty ti mogu reci da mu treba minimum 10 tjedana cvatnje, a nasao sam i slucajeve na stranim forumima gdje je isao i preko 100 dana u indooru. Ne zelim ti stvarat paniku ali eto da znas okvirno sto te ceka s njim. Sretno do kraja.
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Evo imam ga ja u outu ove godine i planiram ga skidat prvi vikend u 11.mj. iako bi mu trebalo negdje do polovice 11.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Da nekako je i sad najsporiji. mislim da ce jack bit prvi pa blue pa lsd i liberty tu negdje. Cak i da krenem sa 12-12 u utorak, to bi bilo 35 dana vegetacije, imao bi ravno 62 dana cvjetanja a to vjerojatno nece bit dovoljno, a i jos 4 dana vegetacije nece bit dovoljno. I ja sam sve blize otkazivanju tog bozicnog roka, jer glupo mi sve ovo radit a na kraju dobit nesto malo.

Da sam samo malo ranije krenuo, ali eto tako se poklopilo. Jedan od glavnih problema su presiroke posude pa su biljke siroko i reflektor ih ne pokriva kako bi mogao da su one kompaktnije ispod njega. Mislim da bi puno brze to islo da su cetvrtaste posude i jedna do druge. Ove moje su ogromne. Drugi problem je reflektor. Da opet kupujem kupio bi veceg jer ionako moze bit jako blizu vrhovima posto je hladen a puno bi pomoglo da malo vise pokriva. Fulao sam i sa udaljenosti. Drzao sam uglavnom oko 25, a sad vidim da mogu bez problema i na 12cm a pomalo cu vidjet jeli moze i nize. Razmisljam i o cob led-u i to sa svake strane boxa stavit kojeg pod kutem i to zasebno jedan od drugog da mogu tocno namjestit di da udara. Moram to jos malo istrazit.. Ti nizi listovi su u sjeni. Ovako bi i oni bili osuncani :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Prije svega sretno u cvijetanju:sun2::watch:Super su ti strainovi, LSD ide u moj novogodisnji grow ,pod obavezno:):thumb:
Biljke su nam istih dana izisle pa cu pratit do kraja da vidim sto moze taj LSD:vozdra::popcorn::
P.S.
samo strpljivo i bez panike, pustaj im ugodnu glazbu i bit ce ok:D:rasta::joint2::joint:
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Bok ljudi,

Danas ravno 42 dan,tj. Odraden 41 dan vegetacije i danas pocinjem sa rezimom 12-12. Zarulju sam promijenio jucer ili prekjucer,nisam siguran.

Od zadnjeg apdejta sam ih topirao. Liberty sam ne namjerno valjda fimao pa je pustila 3. Sve super.

Neki dan ih odlucio malo rastegnut da pojacam konkurenciju za osvajanje vrha i isto sve proslo odlicno,samo sad postaje problem ih namjestit. Okrenem ih svaki dan da ti vrhovi ne odu u sirinu nego da se to nekako formira ali komotan box je odjednom postao premali...

Do prebacivanja sam reflektor drzao na nekih 12cm (u pocetku je bio na 20-25) a sad od prebacivanja sam podigao na 15 jer sire su sad a i nekako kao da hps vise grije od mh pa prvo hocu vidjet jel 15 ok pa nek se penju pa cemo vidjet do kud ide..

Jucer primjetio rupice na liscu od liberty i nasao malu zelenu gusjenicu. Jasno panika,pojest ce mi biljke,sta cu sad,sta :D zelenko me umirio pa eto ne sikiram se. Napravio neki koktel od cesnjaka (bijelog luka za bosance na forumu),luka,papra,ljute paprike i vode,smiksao u blenderu i htio poprskat ali odustao. Stavio u casu nasred boxa pa mozda odbije nesto. Izgleda da je ona gusjenica bila sama pa cekam da vidim ako se pojavi jos budem poprskao..

To je manje vise to. Danas krenuo i sa 2ml bio heavena uz 4ml root juice na litru po biljci i nadam se da ce dalje bez nekih vecih problema..

Nakon topiranja
20171028_162229.jpg

Lst
20171029_100924.jpg

Danas na 12-12 hps
20171031_202859_HDR.jpg 20171031_203356.jpg

Gusjenica
20171030_180807.jpg 20171030_191510.jpg

Dim s vama :joint2:
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.057
258
dirty ol' town
Malo se počastila gusjenica, kaj ćeš, mora i ona jest a kod tebe u vrtu razne sorte salata - pa ko bi odolio? :D
Super ti ide! Sad kad se "zalaufaju" dobro ih hrani i uđi u ritam zalijevanja...:popcorn:::thumb::respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mimika

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Da ovo dode kao weed buffet njima :D

Jucer zalio sa 1l vode svaku i listovi mi se objesili. Zadnje zalijevanje prije tog je bilo isto sa 1l prije nekih 5 dana i super su reagirale. Zemlja je bila vec dosta suha i mislio da ce bit ok.. Ne znam...
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.057
258
dirty ol' town
Možda je previše čekati 5 dana između zalijevanja u 18L potovima...samo razmišljam naglas, jer i mene čekaju 18L poteki... Root juice kao mala antistres terapija nakon obješenog lišća? :popcorn::