Blue Dream, LSD, Jack Herrer, Liberty Haze i Northern Lights pod 400/440w MH/HPS. Odabrao Larry

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Vise i ne viri. Da sam nastavio ko u pocetku mislim da bi cicak i cifere morao mijenjat prije berbe :D

Ne kuzim ovu stavku sunlight. Pretpostavljam da na toj udaljenosti daje slican rezultat kao da je u outdooru ili? Sad su mi na 15 jer je reflektor poluproizvod. Uopce nema bocne strane oblozene sa necim reflektivnim nego samo lim.

Nema sikirancije. Bit ce to superiska. Puno naucio a i super ovo hobi cisto ovako za zivce :)

Hvala!!
 
21.01.2014
91
158
33
Vise i ne viri. Da sam nastavio ko u pocetku mislim da bi cicak i cifere morao mijenjat prije berbe :D

Ne kuzim ovu stavku sunlight. Pretpostavljam da na toj udaljenosti daje slican rezultat kao da je u outdooru ili? Sad su mi na 15 jer je reflektor poluproizvod. Uopce nema bocne strane oblozene sa necim reflektivnim nego samo lim.

Nema sikirancije. Bit ce to superiska. Puno naucio a i super ovo hobi cisto ovako za zivce :)

Hvala!!

Taj lim ti je reflektivan zapravo, jos pogotovo ako je onaj tuceni lim. Ja sam taj vented hood napravio od obicnog reflektora koji se koriste na gradilistima. Samo sam bocno izbusio dvije rupe promjera 80 mm za hladenje u slucaju potrebe, ali nema potrebe za sada, nisam stavljao ni staklo za sad.
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Nije tuceni lim, nego obican lim pofarban u sivo od kojeg je raden i sam vanjski okvir reflektora. Znaci bocne stranice uopce ne reflektiraju svjetlo na kontra bocnu stranu boxa. Mislim da je to malo glupo, ali cijeli reflektor je poluproizvod pa se ne cudim... Sam lim za reflektor je neki po proizvodacu, ako mu je vjerovat, sa 97% refleksije. jedan od razloga zasto sam ga kupio, ali sve ostalo je jako lose. ne dihta, tj. uopce nema gumu nigdje. sa izolirkom sam morao polijepit rubove stakla na reflektor.

Edit: evo i fotka

20171102_203824.jpg
 
Poslednja izmena:

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
  • Sviđa mi se
Reactions: Long balls Larry

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
@1310 hehe,istina

Zelenko,ima tih sumnja ali onda razmislja da je najvecu bestiju lsda najjace pogodila ta litra. Malo cudno jer blue je bio taj pop medu njima. Lsd se nije zalio na nista od pocetka. Malo mi je sumnjivo nesto. Nadam se da je do previse vode ili te kuglice. Prije one. Mozda je dole zemlja jos jako vlazna a gore nije pa dobije litru i pocne se ubijat od vode pri dnu pota. Ma vidjet cemo :D
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
da, necu. a tu na forumu vidio preporuku kao obavezno stavi :D

lsd i dalje pati,a i ove ostale ne napreduju bas. sve je stalo. ti si rekao bio heaven uz Rj ili? da nisam ja fulao s tim...
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Hehe druže, pa prebacio si na 12/12 :)
Tu je caka ;)
Flip traje neko vrijeme ali sada kada krene taj stretch, iznenadio bus se:)
Daj mi molim te link tog posta, naime vise radi problema kad je soil u pitanju nego koristi.
Nisi nikaj zeznul, daj se opusti i ne postavljaj si nepotrebna pitanja :)
Jos se mrvicu strpi ;)
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Koliko jos ima Papa Štrumf update, dan 65i (42 dana vege i 23 cvjetanja)

Bok ljudi, evo moje napacene biljoze pomalo napreduju. Malo sam ih bio usporio prerijetkim zalijevanjem sa premalo vode. Nekako sam se previse ozbiljno uzeo to da zemlja mora bit suha, tj. ja sam htio da ona bude suha i malo dublje prije nego zalijem i to se pokazalo kao los potez. Sad oces neces svaki 3 dan ide zalijevanje i izgleda da im pase. Neki nizi listovi se malo onako glupavi, ali ostatak je dosta dobro i svako zalijevanje narastu za nekih 2cm kroz 24h, sta mi se cini kao dosta dobro. Blue dream popije najvise. Do 3.5l prije nego pocne curit dole. Lsd je tu negdje na 3, dok ove dve u manjim potovima mogu oko 2.5l. Trenutno im dajem sljedece:

1ml root juice
1ml grow
3ml bloom
1ml topmax
1ml heaven

na litru naravno. To sam si tako prilagodio da ne moram kupovat nista do kraja growa, tj. heavena bi mi zafalilo vise od pola litre sigurno po tablici, a nedaje mi se bas skoro 300kn za pol litre neceg, a i ljudi tu i po netu kazu da nije ionak nis posebno. Pitanje za znalce, jel bi semtalo da im posjacam dozu growa i blooma? Ne pokazuju nikakve znakove da im je previse neceg, bar ja ne primjetim nista pa rekoh da probam malo pojacat.. Skinuo staklo sa reflektora. temp dan oko 24.5, noc sa grijalicom drzim na nekih 17/18. nekih 10 danan u cjetanju sam upalio superlumens opciju na balastu. Nisam mogao od oka primjetit neku razliku u jacini svjetla, ali valjda pomaze. Blue dream bas raste. nisam ga na vrijem svezao pa je pobjegao. Sad sam ga malo ali nojao se jace da ne pukne pa te visoke vrhove pokusavam drzat uz kutovim ili uz rub tako da ove nize dobiju vise svjetla u sredini, ali sisa ih sve. jacka i lsd sam morao stavit na komade stiropora od 3-5cm ali svjedno ih ostavlja iz dana u dan. Jack je gust ko suma. Vrh na vrhu. liberty zraci elegancijom, dok lsd ostecen i napacen kaska. Bila mi je pukla glavna stabljika na vrhu di se grana i to sam sa izolirkom zalijepio, ali vec je bio napacen susom prije tog pa eto nekako je sad najjadniji, ali ima zanimljivu teksturu po listovima. Izgleda psihodelicno :D Blue je visok 70 a ovi ostali izmedu 60 -65 tu negdje.

Jel se moze ovako sa slika procijenti otprilike za koliko bi mogla berba? Dajte neki ball park cisto da si mogu isplanirat zivot nakon berbe :D

20171117_000135.jpg 20171123_200028.jpg 20171123_200036.jpg

LSD
20171123_202339.jpg 20171123_201907.jpg

Jack
20171123_202640.jpg
 
Poslednja izmena: