Blue Dream, LSD, Jack Herrer, Liberty Haze i Northern Lights pod 400/440w MH/HPS. Odabrao Larry

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Ja sam ovog mog skoro ubio jednom sa 9 dana bez vode i izgleda da ga je to jako pogodilo. Moj je sav neki kustrav sa nekako rijetkim budovima. Mislim da je nemoguce da se nesto bolje popuni sad pred kraj. bilo bi lijep ali sumnjam :D Koliko dugo je tvoj bio na 12/12? mojima je sad 67 dan
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
a jeli :D nisam znao. ja mislio da je to manje vise to sto se velicine tice. mislio da sad samo trihomi sazrijevaju.

@hazeri ides 94 :D fenomenalno izgledaju, ali ne kuzim kako mogu 94 dana cvjetat?? zar nemaju oni neki period u kojem sazriju i onda krene sve nizbrdo? koliko sam skuzio blue cvjeta nekih 65 dana prosjecno
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
ok kuzim. evo recimo ove moje. blue je bio od pocetka najpotentniji, onda sam ih maltretirao sa vodom i njega je to najvise pogodilo, a i lsd-u mi je pukla glavna stabljika pa je i ona stao jedno vrijeme, a zanimljivo da recimo liberty koja nije uopce nesto pokazivala da joj nesto smeta i ima bar na papiru kraci period cvjetanja sad kasni za ovim svima sa trihomima i samim izgledom budova i pistila. Jack je isto dosta nekako glatko prosao kroz sve. Sve je to dosta kompleksno :D nadam se da ce bit spremne kroz 4-5 dana. nije mi ni bitno da se popune maksimalno. treba mi closure :D
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Pa ak su 67 dana na 12/12 sigurno nisu isti dan procvijetale(neda mi se tražit sad),nek im je trebalo 7-10 dana onda ispadne da imaju još fore što se papira tiće i probaj smanjivat svijetlo na 11/13 ili 10/14 možda to upali nisam probao al sam vidio da neki rade!Naoružaj se strpljenjem i laganini,nadam se da ti se ne žuri!:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Long balls Larry

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
da vidis ja sam mislio da se to broji od flipa :D prebacivanje je bilo 31.10 nakon 42 dana na 20/4 ali nisam si zapisao kad su pustile pistile. Sad gledam po svim fotkama tu i kod zelenka i na kompu i mobu, ali nikako naci neku fotku di bi se vidjelo. Imam nesto 10 dana nakon flipa gdje izgleda kao da se vide pistile, ali nisam siguran. Racunat cu 10 dana, znaci danas je negdje 58 dan cvjetanja. Sve bi to bilo ok da ja vec nisam pogurao sve zbog ovog i imam jos max 10 dana. karta kupljena tak da nema pomicanja vise... Danas idu opet pod mikroskop. Nadam se cudu.

Sad me brine sta sa hranom? Zadnji put su dobile 24.12. One su vjerojatno gladne i treba im hrane da bi mogle dalje a ne dobivaju. Sta mislite dali im sad jos dati, s obzirom da mi je berba najdalje za 9-10 dana? Sutra ce bit ravno dva tjedna otkad su dobile hranu zadnji put. E da, jucer sam ih zalio tako da bi sljedece trebalo bit za 3 dana. Ne znam dali bi imalo smisla sad im davat?
 
Poslednja izmena:

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
Dobro to izgleda, ne vidim čemu cela frka. Nikad u životu nisam koristio mikroskop, već dim. Zapalim, probam...jednom, dvaput...ne možeš da zejebeš ne znam šta. A što se sušenja tiče, ako je vec frka, onda nemoj da ih zalivaš celu nedelju pre berbe. Ako ih sušiš u boxu sa ventilacijom 6 dana mogu biti sasvim ok. Naročito ako cveće skineš sa grana sve u hediće. Onda kad kreneš puniš samo četvrtinu tegle, trebace vise tegli, pa ostaviš rastreseno u horizontali. Biće to ok. :razvaljen::
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Ma gle, frka je malo vrmenski i sto se tice drugih obaveza. Prvi plan je bio prije bozica berba, ali eto vec u startu je to bilo optimisticno pa pomaknuo dalje. Sad je situacija da imam jos max 10 dana a i to mi se ne svida jer imam neke obaveze koje bi trebao rjesavat. onda odlazim i ne vracam se za oko mjesec i pol a to ne mogu ponijet sa sobom pa me brine to stavljat u teglice. Nekako bi rade ostavio da se susi polako. Zakomplicirao sam si situaciju. Trebao sam ranije krenut sa ovim ali sta je tu je. Danas cu ih opet pod mikroskop pa cemo vidjet. Bilo bi mi malo steta prerano skidat a sa druge strane mozda ni za 10 dana ne bude to bas ono pravo. Navecer updejt, tko zna mozda bude to to :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Dobro to izgleda, ne vidim čemu cela frka
Barba..ti kao covijek sa "crticama",koji kuzi uvod,rasplet,zaplet...pa zar ne vidis da Larry voli dramu,malo sagledati sa vise strana,pricati:):D:thumb:
Larry..my man...salim se malo:)
Ako ti nakon 10 dana ne mozes biti sa topovima skidaj to vec danas,skini vrhove,sve...nek se lagano suse,ispod vent...3,4 dana...bacaj u tegle,luftiraj jos tih 6,7 dana u teglama i nakon toga zatvaraj i moli Boga da sve bude ok kad se vratis.A nebi trebalo biti problema ako tako napravis:)
Eto..isti sam kao ti..kad pocnem,ko navijen pisem..a sta ces..taki sam-osmiley9934:thumb:
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
@hazeri zanimljivo,kad se nadimim vise sam introvert i sutljiv a dok sadim pricalica:D ni sam ne znam vise kud bi sa sobom. Zivot mi je podijeljen na vise mjesta a ovo me svezalo na jedno od tih. Zato me malo stisce ova situacija. Da nije tako vjerojatno bi radio bar 60 dana vege i dalje koliko got treba.

@h0nda napravio bi tako sta predlazete ali me vise od sveg brine plijesan. Mene nece bit mjesec i vise. Zelenko kaze da mi je jedina sigurna opcija ostavit da se susi pa rehidratizirat kad se vratim. Ma ko ce vas znat :D

Jedino je sigurno da cu poslusat barbu i otkinut jednu vrhcinu i spalit ju kasnije :D da ju ubacim u rol da se osusi malo? Savjetujte :)
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
A onda nisi neko mijerilo za ocijenit dal puca!:pE da,ja sam jednom imo problem sa odlaskom na 7 mjeseci:whato:: i osušio ih dobro(8) dana i više nisam niš diro i niš se nije desilo,al je bitno da bude dobro posušeno,da sve krcka na sve strane!:udarac:Al ak moraš ići znači da moraš skidat i nema druge,što prije skineš imaš više vremena za preventivu:thumb:!Aj nek je sa srećom!;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Long balls Larry