Blue Mistik & Special Kush #1, 400w MH/HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
kupi novi, mala boca od 100ml 3% tnog
dodje 6 kn ili manje od 1 eur
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
25. Dan vegetacije, u nedjelju idu na cvjetanje!

One male fino rastu bice nesto i od njih! Bicu PREZADOVOLJAN ako na kraju harvesta dobijem 50grama po 1 biljozi!



 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Ocekivanja su ti prevelika...ja sumnjam da ces i od velikih imati toliko na kraju...ne od samo mjesec dana vege...
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
I ja mislim da su prevelika, bez treninga
-lst, topiranje, fim.. sa tolikom vegetacijom
bit ces prezadovoljan i sa 35.
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Kad sam rekao 50 grama, nisam mislio na male samo vec na ove velike, PREZADOVOLJAN sto znaci tesko da ce bit.

mislio sam ic LST ali imam 7 komada i svakim danom box je sve vise popunjen.

mislio sam i topirati ali onda ce samo u sirinu ici a ja imam dosta prostora u visinu a ne u sirinu.

Pogledajte sliku pa ocjenite sta da uradim, ja svakako zelim savjet od vas iskusnijih i primam sve kao pozitivnu kritiku.

Uglavnom za podesavanja jos nije kasno jer su u vegetaciji.

Da ostavim jos na veg? Koliko hM?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
slobodno ti njih toppiraš, neka popune sav prostor, neka se gužvaju... :icon_mrgreen:

možeš s njima raditi nešto kao SoG, ne treba im previše prostora. ako ih pravovremeno topiraš možeš dobiti dosta veći prinos...
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Ne vidim potrebu da idu puno u sirinu jer je box skoro pa popunjen, jos su narasle poslije zadnje slike.

Uradicu kao sto sam uradio prosli put

Otkinucu one sve gornje listove velike sto blokiraju sunce donjem dijelu biljke. Na taj nacin cu napraviti stunt gornjem dijelu biljke, jer prosli put mi se desilo da su oni donji krenuli jako fino a top cola smanjila rast, pa sam na kraju dobio ovakvu biljku (ta je na 12/12 od starta bez vegetacije)

http://www.pictureshack.us/thumbs/8952IMG_1774.JPG
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
slikaj opet pa da vidimo, lakše ćemo ocijeniti kako dalje i što je najpametnije napraviti...
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
E ostala mi digitalka na poslu, tek u pon mogu slikati.

JA vec obrstio ako me razumijete :) izgledaju sad siromasno odozgo ;)

Sad cu ih pustit da malo živnu, te da krenu sad izbijati dijelovi koji nisu dobijali svjetla toliko.

Sad htio ne htio ja moram vegetaciju produziti ali nema veze bitno je da se ima sto vise Chupa Chups

EDIT: Ovo sam procitao na nasoj vutri vezano za fan liste.

Citiram:
"Kada i kako obrezivati i da li uopće.

Uklonite neproduktivne uvele listove.
Listovi koji stare i koji su dosegli svoju maksimalnu veličinu će prestati s proizvodnjom klorofila i početi blijediti, u većini slučajeva požutjeti
i peteljka poprimiti ljubičastu boju. "

Svi fan listovi koje sam danas otkinuo su dostigli max velicinu, te su im peteljke vec postale ljubicaste!!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ljubicaste peteljke ne znace da je list izvan funkcije, a i maximalna velicina ne znaci da se trebaju odmah rezati, trebao si staviti fotke, tj. savet, stavi sledeci put pre nego krenes da seckas, nije bas dobro da se skidaju listovi a biljka jos u vege fazi
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
ljubicasta peteljka moze bit ako je niska temperatura
a moze bit i do genetike,
po meni je dobro skinit par listova ispod glavnog topa
da i donje grane koje su priljubljene uz stabljiku
dobiju malo svjetla
a ako mislis kidat, otkini sve sta planiras i pusti je dalje
radije nego svaki dan reckat po malo.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Rijamu Duva je napisao(la):
...JA vec obrstio ako me razumijete :) izgledaju sad siromasno odozgo ;)...

@tinitus ok, ajd par listova ispod glavnog topa, al kako bez fotki da znam sta je i koliko skinuto obzirom na tekst iz citata, mislim da ne valja bas obrstiti u vege fazi, no moze biti i pitanje terminologije tako da ostaje da fotka govori vise od 1000 reci :)
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Pogresno sam se izrazio, nisam mislio bukvalno obrstio!

Ne planiram ih vise sjeckati to je to sto je uradjeno dosta... ali vidi se odma da ce one odozdo imati gotivnog svjetla da se razvijaju, stvarno onaj jedan fan list je toliko puno prostora zauzimao.

nisam ja kidao puno listova, evo slike ali mobitelom jer nemam digitalku trenutno kod sebe... bice drugaciji dojam same slike jer digitalka je 12megapixela a mob ko mob 5 samo.

DA IH ZALIJEM SAD zbog ovog sjeckanja? Da im pomognem da sto bolje stres prođe.

Imam naviku zalijevati svaki treći dan, ili ako bas vidim da se zemlja osusila u dubinu od par cm.



 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
super vec sam se bio isfurao da nisam zajebao stvar :) hvala sto u ova doba pises!

Sta dalje preporucujes moj dragi Power-u :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
najopustenije nastavljas dalje, sve kao i do sad, nikakav poseban rezim zalivanja il sta vec, keep growing :)
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Zaboravih sinoc pitati, da li da ostavim jos na vegetaciji???

Sutra sam planirao switch na 12/12 i HPS a imam osjecaj da nebi bilo lose ostaviti jos week jedan u vrh glave dva pa nek predje 30 i nesto dana vegetacije
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ja bih licno ostavio jos 5~7 dana vege svakako, imam utisak da prostora imas, nek jos malo ojacaju i razviju se, imaces bolji prinos sigurno, pa kad vec radis jel', sto da ne ;)
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Svakako druze, kad vec kopam da iskopam sto vise :)

Nista ostavicu 12/12 za sljedecu nedjelju, znaci dacu joj 8 dana jos vegetacije.

Powerseed, stvarno tvoji postovi zrače pozitivnošću ogromnom, ovakvi nam ljudi trebaju ovdje a ne kojekakvi nabrijani histerični tipovi kojima samo znaju reci imas search!

Živio ti meni i drago mi je da mi pomažeš na ovaj način!

My čupa is your čupa :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.