Blue Thai - 600W *Stipe*

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
Stipe

Stipe

④②⓪
Urednik
Moderator
20.03.2014
11.434
28.218
1.198
Znam da se na dugorocno isplati al skupa mi je oprema i popratni elementi za hidro....a da kupujem jeftine poluproizvode mi ne pada na pamet. Slozim ja to dok mi se voda RO-rira :D :p
Kad se legalizira otvaramo medical soil and hydro full organic :D :D pa da vidimo :p

mar1o

Aktivan Član
08.03.2012
262
129
43
Pa ne treba ti skupa oprema. .Kanta od 10-ak litara crna u Konzumu par kuna i napraviš Hempy Bucket s cocom i perlitom na dnu.Gnojivo Hesi Coco "onepart" ako ga još ima za kupit (u sebi sadrži i enzime ) i koristi se od početka do kraja.To je pasivni hydro i biljke brzo rastu i daju više nego u bilo kojoj zemlji.Dobro bi bilo nabaviti RO sistem ali ako imaš dobru vodu nije potrebno.Ako ti treba savjet za kupnju RO sistema javi mi na PM

• Sviđa mi se
Reactions: Stipe
OP
OP
Stipe

Stipe

④②⓪
Urednik
Moderator
20.03.2014
11.434
28.218
1.198
Tnx mar1o :) Nebi ja te konzum kante. Kao sto sam reko, ako bi isao na to onda bi kupio full opremu. Bilo za hidro ili coco...iako je coco jeftinije heheh. Vidjet cemo. Radim jedan indoor godisnje pa ima vremena za razmisljat ;)

• Sviđa mi se
Reactions: Badi and mar1o

Kirje

Aktivan Član
15.08.2014
163
254
63
STIPEEEEEEEE sunce li ti tvoje.... naklon do poda :D :D :D

Svaka Čast !!!!!!!!

• Sviđa mi se

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
562
1.651
163
31
Svaka cast drug :) Jedan tvoj vrh ko cjeli moj box hahahahaha , sad uzivaj u thai-u , nadamo se novom dnevniku da jos ponesto naucimo , bas si tatko nema sta :)

• Sviđa mi se