HID/HPS Blue Thai - 600W *Stipe*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Aj kolega da se i ja upisem dok smo jos na 2 strani :p Sretno i bas me zanima taj OG kod tebe :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Baš sam htjeo pitati čemu taj Green LED kad sam čuo da zeleni spektar naše biljkice odbijaju, dok nisam skužio da služi da vidiš biljke u periodu mraka bez straha za hermicima. Jako domišljata stvar :thumb: ako sam uopće u pravu?? :D
I da ne zaboravim.. happy growing!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
Ovako treba da izgleda predstavljanje svakog dnevnika
sHa_thumbsup3.gif

Super fora sa spojlerima koje sam video kod jos jednog clana,stvarno izgleda mocno,pedantno i pregledno. Zanimljiva genetika kao i oprema te i tvoje iskustvo,stoga u najavi vidim vec zagarantovan kvalitet prezentacije celog programa:sun2:
Navijam da bude to tvoj top grow,a sad odoh natenane da pogledam jos jednom iz pocetka;)
Srecno !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Nek nam je sretno i berićetno, kao i do sada. :cool:
Probam tu tvoju thailanđanku iduće ljeto.;)
Što se tiče pripreme i obučenosti growera.....one of the best of us.:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Ok, vrijeme je da vam se svima zahvalim na lijepim zeljama :) Pa... Hvala vam svima :respect:

Grow je krenuo lose, pa se nadam da ce zavrisiti dobro.
Prvo je bilo problema sa klijanjem. Pre niska temperatura pa se klijanje oduzilo na par dana. Improvizirani inkubator/propagator se pokazao kao idealno rjesenje i sjeme je krenulo.
Kada su provirile, slijedilo je paljenje MH zarulje koja je krepala nakon pola sata. (imao sam 6 ili 7 zarulja i sve osim jedne sam podjelio)
To je bila nedelja, nemam gdje kupit 250W mh. U ponedjeljak je sve bilo rijeseno.
Sporo klijanje je uzrokovalo probleme sa ljuskom tj. ovojnicom koja nije htjela past sa biljke. Smotao patku, skalpel i pincetu u ruke pa na operaciju. Nisam ni bio svijestan koliko mogu dugo drzat dah dok kirurskim zahvatom obrezujem ovojnicu :D

Test runoff-a(zeolit). Zaljevano dirket iz pipe sa ph cca 7.5. Runoff ph cca 6.2. Brojke mi se svidjaju ali jos to nije mjerodavno jer mi nije kalibriran ph metar. Javit cu se sa preciznim brojkama. Do tada zaljevanje bez korigiranja + hesi root.

Napokon je sve ok, uz malo izduzene biljke....ali to mi cak i pase.
Turbina ne radi jer je pre hladno u prostoriji. Stavio sam 80mm pc vent kao ispuh tek tolko.

Trenutna temperatura i vlaga
ON: 25-26°C/50-60%RH
OFF: 18-21°C/60-70%RH

Testirao sam opciju na foticu za korekciju fluo/hps/mh pa je nekak plavkasto i cudne su boje....ili je to zbog 6000K MH, nemam pojma. Bitno da se vidi :p

Blue Thai
1.jpg

OG Kush
2.JPG

Banda na okupu
4.JPG