HID/HPS Blue Thai - 600W *Stipe*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Nikad nije kasno :) Welcome back and tnx

Micro update sa kalibriranim ph metrom:
Voda iz pipe: ph7.7 (hladna voda)
Nakon pola sata: ph8.0 (sobna temp)
Pola doze hesi paketa: ph7.5
Runoff light substrata: ph6.5-6.6 (titra izmedju)

Brojke su ok i nastavljam bez korigiranja. Vidjet cemo ph runoff-a finalnog substrata.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Dan 7.

Borim se sa temperaturama, manje vise niskim, pogotvo dok je lampa off....ali od nocas palim centralno pa da i to skinem sa ledja.
Zaljevanje svaki treci dan. Za sada samo Root complex.
Lampa na 20-25cm. Fokalna ne prelazi 30°C (al kinez vara, tako da je oko 32)
OG Kush(u sredini) nesto negoduje, malo su mu se novi listici ufrkali....vidjet cemo.
Jedan od BT ima neke vodene kozice na donjem djelu lista, jos ne znam sto je.
...opet lose slike, nikako da ispadne dobra slika uz MH svjetlo. :djede:

1.JPG 2.JPG 3.JPG 7.JPG

Ufrkani OG
6.jpg 4.jpg

Flekavi BT
8.JPG

I evo jedan zdravi BT :D
5.jpg
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Meni konstantno kod mladih biljaka budu takvi sareni listovi, malo izborani kao sa jedne strane ali vise i ne obracam paznju na to, nikad nije smetalo. Negde sam procitao da je to od blizine lampe, pri nicanju lista, dok je jos mali, visak svetlosti malo zezne molekule, pa dok raste, on se izdeformise.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Dan 12.

Malo ranije se javljam jer su se neke stvari desile pa da zabiljezimo.
OG Kush je u nekim genetskim problemima i blesavo izgleda. Ostavit cu ga pa cemo vidjet kako ce se ponasat dalje.
Sve biljke presadjene u 20L+ substrata i nadodano jos par litara novog substrata bez kokosa, sa vise perlita i keramzita.
Nakon presadjivanja zaliveno sa full dozom root-a i supervita.
...e da. temperatura je oko 26, vlaga 40-50%RH dok su lampe upaljene. Dok su ugasene....nemam pojma vise, nije ni bitno.

Ovako je to izgledalo. Blue thai korijen star 12 dana :)
1.JPG
4.JPG 5.JPG

Bolesni OG
2.JPG
3.JPG

Topiranje
8.jpg

Sve na okupu i svima topiran 4. kat. Ova 5. biljka u sredini nikako mi ne odgovara sa ovom limenkom od reflektora. A i potovi su pre veliki za 5 komada. Rubovi su u sjeni ako spustim a ako dignem onda je to vec na nekih 40cm i to je pre visoko za 250mh. Jbga.
6.jpg 7.JPG 9.jpg
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Žešći root bound,presađivanje im je sjelo ko' budali šamar :) Korjen izgleda jako dobro i masivan je za 12 dana...

OG kush bi mogao ostat takav,ali vjerujem da će rast...samo će imat takve listove,čudne,ja sam imao sličnu situaciju i biljka je narasla,krenula cvjetat i tu je zapela,na kraju ništa od nje,žali bože potrošene struje i vremena.Ali kakve je listove pokazala kao mala,takvi su ostali,ali moja je izgledala puno gore...više ja bacala na kelj nego na vutru :D

Baš me zanima kako će ići dalje s OG :)

Vrhunske slike kao i uvijek :clap::
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Slazem se u svemu sto si napisao :) Tnx
Nisam se nadao da ce tolko brzo korijen krenut....al sve je ok. Sad imaju prostora kolko zele :)
Vec sam vidjao listove ko OG i ne znam dal cu ostavit takvu biljku....kvari prosijek hhahaha. Mozda do cvjetanja pa da vidimo kako ce cvjetat....otom potom.