HID/HPS Blue Thai - 600W *Stipe*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
HARVEST

Dan. 114 od sjemena
83 dana na 12/12
Cca 70 dana punog cvjetanja.


Eto da zavrsimo i ovu pricu sa tajladjankama :)
Grow je bio relativno interesantan iako bez nekih vecih iznenadjenja. Prilicno jedostavna sorta za uzgoj.
Pre-vega nesto sporija dok korijen ne lupi dno ali zato kad krene vegetirat, ne staje. Grananje full jako i mislim da bi sorta bila super za nekoga ko klonira pa da ima dobar motherplant. Nesto ranije treba prebacivat na 1212 jer joj je trebalo skoro pa 2 tjedna da krene sa pravim cvjetanjem.
Puno bolje podnosi, tj. pase joj niza temperatura od cca 23-26. Na visim temp odmah pokaze heat stress i light stress.
U drugoj polovici cvjetanja je nezasitna i u par navrata je pokazala nedostatak fosfora....nesto cak i mojom greskom.
Filter (kome je miris problem) je obavezan. Prilicno intenzivan miris. Razno "shumsko" voće sa kiselkastim primjesama. U par trenutaka mi je metvica pala na pamet jer stvarno baca na metvicu :D
Dva fenotipa su se protezala. Jaci i slabiji miris, te foxtail i kompaktni bud. Taj dio me malo razocarao posto nisam fan foxtail budova.
Kolci/spage/yoyo... obavezni zbog tezine budova.
Ako sam nesto zaboravio napomenut, pitajte slobodno :)
Pa da bacim koju sliku

Netko me trazio da slikam samo biljku....sto bas i nije uspjelo :D
1.jpg

Par slika prije samog pogubljenja
a.jpg b.jpg

I ove ostale slikice. Nisam trimao uopce, samo pocupao svo lisce koje se dalo pocupat. Ostatak nakon susenja.
2.JPG 4.jpg 5.jpg 6.jpg 8.jpg

Hvala svima koji ste pratili. Hvala na pohvalama i bodrenju.
Sljedeci grow idemo jos jace.

Pusa. Stipe
 
Poslednja izmena:

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
Lepota poroka :)
Super si opisao strain,predocio ga slikovito...prezadovoljan sam ucinkom,svaka cast!
Da li je bio ocekivan ovakav prinos,sta mislis koji je faktor najzasluzniji i zaboga, ...moze li bolje od ovoga biti?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.671
143
Nisam htio prije "kvariti" dnevnik s nekakvim komentarima, ali sad mogu mirne duse reci da mi je ovo jedan od najludih growova koje sam pratio uzivo! Cekao sam svaku nedjelju k'o da sam vjernik... :D Gustaj!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
61923118.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe