HID/HPS Blue Thai - 600W *Stipe*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.289
14.526
358
Svaki komentar je suvišan.....slike govore same za sebe
onaj vrh na vagi ima brat bratu 50 g osušen ako ne i više
a tebi svaka čast i kapa do poda
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Bravo, to se trazi...:clap:::gled: Mislim da ti se pomutilo valjda od mirisa, tip feler 83 dana 12/23 ili 12/12 :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Hvala vam svima :respect:

Da li je bio ocekivan ovakav prinos,sta mislis koji je faktor najzasluzniji i zaboga, ...moze li bolje od ovoga biti?
Za prinos jos ne znam. Izmjerit cu sigurno kad se posusi cisto da vidim kolko mogu ic sa 600w. Lako moguce da cu se malo razocarat zbog foxtail genetike. Takav bud kad osusis i nema neku tezinu. Najzasluzniji faktor bi rekao priprema substrata i duga vegetacija. Naravno da moze bolje od ovoga. Jos jedno topiranje i uniformiranje krosnje, adjust a wing reflektor da pokrije sve jednako i bolji rezim gnojiva. Previse joj je 3 dana bez hrane (svako drugo zaljevanje sam gnojio), mozda da sam kroz cijelo cvjetanje isao sa full dozom svako zaljevanje.....al jbga. To nemres znat dok ne upoznas sortu. I naravno da sam mogao spustit temp za cca 5°C bilo bi jos bolje.

jedino mi nije najjasnije ovo 12/23
:) Stavio sam eksternu tipkovnicu na laptop pa me yebe muscle memory :D 2 i 3 su odma nakon 1 i 2 hahah 121212 232323232.

Cekao sam svaku nedjelju k'o da sam vjernik
sad si razrijesen svih grijeha :D

onaj vrh na vagi ima brat bratu 50 g osušen ako ne i više
sumnjam :) vidjet cemo kad se posusi. Imam 2-3 manja vrha koji su puni i tvrdi i taj ce bit valjda duplo tezi od ovog duplo veceg. Jbga.

Tnx svima jos jednom :) Cilj mi je probit g/w i dok to ne postignem ne odustajem. Bez da korisitim high-yielding sorte.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
ako želiš u sljedećem pokušaju nadmašiti g/W, probaj Satori u 25L kantama (ako ti se da igrati sa regularnim sjemenom), i obavezno me zovi na trimanje i degustaciju... :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
@metalmaniac
Nece ici Satori kod mene :) Em je FP em svi vele da je ful jaki mindfucker :D To me ne privlaci bas.
Neke indike su sad na redu. Da hocu probit, stavio bi ja Crit+2.0.....al kao sto rekoh, necu te mega yieldere u box nego vise ovakve interesantnije genetike. OG mozda :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
a prvo sam mislio napisati OG, al sam odustao da ne bi ispalo da ga forsiram pošto sam ga imao i jer mi je još uvijek najbolja vutra koju sam pušio... :D

šta se tiče satorija, cvjetovi kao kod indice (gusti i masivni) sa sativa efektom i ogromnim prinosom su svakako za isprobati. ako ga skineš kad se kristali tek počnu mutiti dobivaš isti takav efekt, kristalno čisti i vrlo aktivan, odličan za dnevne radnje i obavljanje poslova.