HID/HPS Blue Thai - 600W *Stipe*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mar1o

Aktivan Član
08.03.2012
262
133
43
Pa ne treba ti skupa oprema. .Kanta od 10-ak litara crna u Konzumu par kuna i napraviš Hempy Bucket s cocom i perlitom na dnu.Gnojivo Hesi Coco "onepart" ako ga još ima za kupit (u sebi sadrži i enzime ) i koristi se od početka do kraja.To je pasivni hydro i biljke brzo rastu i daju više nego u bilo kojoj zemlji.Dobro bi bilo nabaviti RO sistem ali ako imaš dobru vodu nije potrebno.Ako ti treba savjet za kupnju RO sistema javi mi na PM
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Tnx mar1o :) Nebi ja te konzum kante. Kao sto sam reko, ako bi isao na to onda bi kupio full opremu. Bilo za hidro ili coco...iako je coco jeftinije heheh. Vidjet cemo. Radim jedan indoor godisnje pa ima vremena za razmisljat ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and mar1o

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Svaka cast drug :) Jedan tvoj vrh ko cjeli moj box hahahahaha , sad uzivaj u thai-u , nadamo se novom dnevniku da jos ponesto naucimo , bas si tatko nema sta :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
20.05.2014
37
14
8
Pogledajte prilog 50203

Sjeme: 4x Blue Thai - 1x OG Kush (Dinafem)
Svjetlo: GFI 250W MH (21000lm - 6000K) + Sylvania Grolux 600W HPS
Ballast: Nanolux 250W(MH) + Eti 600W(HPS)
Box: Mammoth Pro 120 (120x120x200) + LED Green light
Ventilacija: Blauberg Turbo 125 (345m3/h) + Sobni ventilator za unutra
Gnojivo: Hesi paket
Zemlja: PotgrondH + perlit + kokos + zeolit + kerazit. Za start je light mix sa vise perlita i kokosa.
Genetika: Blueberry × Thai Skunk
Posude: 5×20L (cca 25L substrata stane) + Male posudice za pre-veg

________________________________________________________________________
Da ne duljim. OG kush je tu tek tolko da ga probam, ako ce smetat u boxu leti van pa na salatu :)
Dao sam si malo truda sa izradom substrata, tako da su dvije verzije. Jedna za predvegetaciju a druga za ostatak growa. Sa zeolitom cu probat iznivelirat ph pa cu probat bez korigiranja zaljevat direkt iz pipe.
... tipkamo se po putu vec :)

Pogledajte prilog 50203

Sjeme: 4x Blue Thai - 1x OG Kush (Dinafem)
Svjetlo: GFI 250W MH (21000lm - 6000K) + Sylvania Grolux 600W HPS
Ballast: Nanolux 250W(MH) + Eti 600W(HPS)
Box: Mammoth Pro 120 (120x120x200) + LED Green light
Ventilacija: Blauberg Turbo 125 (345m3/h) + Sobni ventilator za unutra
Gnojivo: Hesi paket
Zemlja: PotgrondH + perlit + kokos + zeolit + kerazit. Za start je light mix sa vise perlita i kokosa.
Genetika: Blueberry × Thai Skunk
Posude: 5×20L (cca 25L substrata stane) + Male posudice za pre-veg

________________________________________________________________________
Da ne duljim. OG kush je tu tek tolko da ga probam, ako ce smetat u boxu leti van pa na salatu :)
Dao sam si malo truda sa izradom substrata, tako da su dvije verzije. Jedna za predvegetaciju a druga za ostatak growa. Sa zeolitom cu probat iznivelirat ph pa cu probat bez korigiranja zaljevat direkt iz pipe.
... tipkamo se po putu vec :)
Pozdrav. Reci mi gde si nabavio ovo seme od dinafema Blue Thai , jer gledao sam svuda i nigde ga nema...