Blue & White Widows in da Špajiz

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Oko 150kn. A kak radi ta stvar, na prirodan pad ili kak?
Nisam ovog mog prije koristio, valjda ću ga "skužit" iako nema uputa ni na Hr ni Eng al ima zato češki i poljski i nizozemski, mislim WTF nema upute na eng hahahah super :whato::
Najrađe bi se zaletio s mora i zalio ih al šteta goriva i vremena i svega ... iako nema puno krk-zg al opet :fuck:
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Oko 150kn. A kak radi ta stvar, na prirodan pad ili kak?
Nisam ovog mog prije koristio, valjda ću ga "skužit" iako nema uputa ni na Hr ni Eng al ima zato češki i poljski i nizozemski, mislim WTF nema upute na eng hahahah super :whato::
Najrađe bi se zaletio s mora i zalio ih al šteta goriva i vremena i svega ... iako nema puno krk-zg al opet :fuck:

20 programa za paljenje i gašenje
kratko paljenje do 1 minut
countdown funkcija, random
ljeto i zima (valjda već ima preprogramiran tajming)
manuelno gašenje i paljenje uređaja
gašenje, ili stopiranje već aktivnih programa moguće
čuva podatke/preprogramirane programe u slučaju nestanka struje

sa njemačkog prevedeno, ono što sam vidio na slici, daj mi uslikaj po pošalji putem pvt poruke uputstvo na njemačkom (DE) ako ima, pa ću ti prevesti..
Ovo moje radi na pad/pritisak do, možeš isto montirati na pipu/česmu, i produžnim šlaufom do "glavnog" nadvodavanja, zavisi da li koristiš dodatno cijevčice i slično pa to sve spojiš na glavni šlauf za razvod...
 

Prilozi

  • nx5005_1.jpg
    nx5005_1.jpg
    130,7 KB · Pregleda: 40
  • Sviđa mi se
Reactions: lauba and Budfield

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
A daaj zakaj ste takviii smiley9934
Needaa mi se voziit vamo-tamoooo!!:eek:
Ha možda ustanem jedno jutro skroz rano i odem i zalijem i vratim se dok još spavaju žena i djete..pa ću spavat na plaži hehe (valjda me neće pustit da izgorim):cool23:

Al probat ću složit sistem, just for shits and giggles :)

Jutros ih našpricao sa sredstvom protiv štetočina sa dodanim cinkom...pocinčo sam ih hahaha

:skot:::mario:: PEEETAAAAK:banana123::banana_rasta:

:let:
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Kolega ako ce te malo ohrabriti, ja sam se proslo ljeto, zbog outdoora vracao s mora. Relacija Split- Slavonija (kroz Bosnu), 6 sati voznje... Na kraju kad zapalis pljugu od growa, sve zaboravis...:joint2:
Nemoj da ti bude lijeno, vratit ce ti se to visestruko... Sretno
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Bok svi :)

Napravio sam lagani flush jer je Blue izgledala tužno i opušteno, zadnjih 10L (po potu) korigirano na 6.3 pH...živnula je :)
Eliminirao stiropor s poda, netreba više...
Zamjenio sam gornja 2-3 cm zemlje sa friškom zemljom (isto PotH, prije ispiranja), bila je "prekokosasta" i potrošena...
Učinilo mi se da vidim nešto crno što leti pa sam ih jučer našpricao opet sa sredstvom protiv šuge, na bazi neema i bora, sa dodanim cinkom (Fitotriac)...
Uskoro ću ih prebacit iako ima još mjesta za popunit al' kao da su usporile grananje pa zato...

DSC_0593.JPG DSC_0592.JPG DSC_0591.JPG DSC_0590.JPG DSC_0589.JPG

Good high & good night :vutra:
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
super lega pratimo desavanja, fini je to kupus bices zadovoljan jer od sledece nedelje ove temp idu za 5-6 stupnjeva na dole .Vidi ako mozes da svicas na 12/12 bar za 10-15 dana. Imaces odlican urod i bice sve pic-pac. Sretno/zeleno/tvrdo
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Ma daa, nek se vegaju gegaju koliko god treba...pa će biti ćevapćića za teglice :)

Jučer došao doma u 21:00 sati a u boxu mrak! Ha niš, isključio lampu iz produžnog pa uključio i opet radi. Znači imale su 9 sati više mraka neg inače..(6:00 - 12:00 mrak, ostalo im dan)...valjda neće poludit :oops:
images.jpg