LED Blueberry Cookies & Gorilla Breath (New Therapy)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
nisam ja jos stigao do tog stepena growanja,jos uvek provaljujem osnove i e27 led. ta sklapanja cu kad budem imao vremena vise,a to nece biti skoro
 
  • Sviđa mi se
Reactions: FatOne

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update 1. - Vegetacija 3. dan
Date: 9.5.20
Temp: 26-30°c / 21-23.5°c
Vlaga: 35-50% Rh
Rezim svijetla: 21.5 / 2.5
Ukratko:
Evo vrijeme je da zalijem prvi puta, danas sam prvovjerio potove lagani ko "perce". Dobile su svoju prvu noc od 2 i pola sata za pocetak tako da se korijen barem malo moze odmoriti. Odmah krecem sa boosterima, tako da ce cim se probude dobiti prvu dozu Roota i SuperVita, zalivene ce biti sa 4Dcl vode. Juce su mi stigli ventovi 12cm promjera sa protokom zraka 43.2 cm3/min, deklarirani su na 19 decibela, rekao bih da tako negdje i jesu jer se ne cuju da rade. Spojeni na neki adapter 24V tako da imam kombinaciju serijiskog i paralelnog spoja da mogu raditi bez greske. Za pocetak sam stavio po 2 sa svake strane boxa i ljepo ljuljaju biljcice, jos imam 4 u rezervi ako zatrebaju vise vjetra (A imam i stare samo stu si mi preglasni, ali ako ce trebat tu su.). Da skratim pricu evo koja slika u nastavku kako to sve sada izgleda.

Blueberry Cookies / Dinafem
BlueBerry Cookies.jpg
Gorilla Breath / HSO
Gorilla Breath.jpg
Ostatak slika
Together.jpg , Ventovi.jpg .

EDIT:
Zalivene sa 4dcl vode (iscurilo svega 20ml u tanjuric na 5min.) Supervit kap/4L i Root 5ml/L.
Ostatak mixa dobilo cvijece na terasi :)
Evo i slika nakon zalivanja.
20200509_210752.jpg
Have a nice day ;)
:vutra:

 
Poslednja izmena:

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update 2 - Vegetacija 7. dan
Date: 13.5.20
Temp: 26-30°c / 22-24.5°c
Vlaga: 35-60% Rh
Visina bioza: 6.5cm Both.

Rezim svijetla: 20 / 4
Ukratko: Ovaj put imam nekoliko novosti. Na panelu sam skinuo lece i priblizio panel na svega 20cm, to je vrlo dobro utjecalo na razvoj biljke, i vlagu (imao sam problem s visokom vlagom). Skidanje leca je testiranje mogucnosti za izradu kata u boxu. Također turbinu sam montirao izvan boxa da oslobodim visinu, buka boxa je ostala ne promjenjena, silencer i silencebox rade odlican posao. Ideju sam pokupio od Radioaktivnog (Hvala, na poucnim dnevnicima kolega). Skicirao sam sebi da znam s cime raspolazem i to bi uskoro trebalo izgledati ovako.
Untitled.png
Vege dio ce biti vjerovatno sa CFL rasvjetom ali za to imamo vremena, tako da zanemarimo taj dio. Ravnajuci se prema proslim growovima bilje mi ne prelazi visinu od 120cm s potovima. A prostor od police do panela je 140cm dakle ostaje mi 110cm visine za borbu s biljkama, ali do sada nisam radio cvat s mrezom s kojom ih mogu zadrzat nize. Po mojoj procjeni to bi trebalo biti dosta, ali ako ce trebat bit ce supercropinga.
Pređimo mi na bioze, gorila mi ima neki deformirani list koji me bode u oci, ali sve je kako treba biti i dalje, jedino mi je zemlja malo sumljiva po povrsini, prekjucer su bili idealni uvjeti za razvoj gnatova ali ja sam isti tren reagirao i stavio ventove da vise pusu po zemlji tako da se brze osusi povrsina, i panel spustio s time spustio vlagu za 20% nadam se da sam ih zaustavio prije nego sto su dosli. U znak isprike od Hempatije sam dobio Believer Pack, koji odmah ukljucujem da testiram kako radi.
Ovaj put ce dobit pravi mali koktel da polete u nebesa. Mix sam radio na 1L vode te podjelio na dva djela, tako da svaka dobije po pola litre.

1l vode: SuperVit (na 4L razume se) + Root 5ml + StartBooster 0,25ml + Regulator 0,15ml + P+ 1,5ml.

Blueberry Cookies / Dinafem
Blueberry Cookies.jpg
Gorilla Breath / HSO
Gorilla Breath.jpg
Zajednicka
Zajedno.jpg
Have a nice day ;)
:vutra:
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update 3 - Vegetacija 11. dan
Date: 17.5.20
Temp: 28-32°c / 23-25.5°c
Vlaga: 30-50% Rh
Visina bioza: cca 10 cm

Rezim svijetla: 20 / 4 / cca 23cm od biljaka (20k luxa prema fonu)
Ukratko:
Svasta se izdesavalo, najvise preinaka na samom boxu je bilo, Dodao sam policu kako sam rekao u proslom postu. Postavljena je na 50cm, od nje do vrha boxa imam 150cm. Filter je izbacen van boxa, uklonjen je silencer jer sada filter sluzi da suzbije buku zraka i mirise na izlazu, unutar boxa na izololazijsku cjev gdje vuce zrak postavio sam filc koji do sada bio na filteru da mi filtrira vece cestice. Moram jos napraviti light trapove da mi neprolazi svijetlo dolje/gore. Ubaceno je jos 5 menki u zemlju za outdoor (Jer mi je sa sajta ukradeno 6 komada, 4 autosa u cvatu i dvije foto. Onaj ko ih je ukrao zelim da prolupa od kolicine thc-a :D ) i jedan autos za fast grow u malom boxu.
Evo kako to trenutno izgleda u boxu: Box (1).jpg , Box (2).jpg .

Sto se tice samih bioza iznenadile su me kako brzo napreduju, danas im je 11 dana starosti a vec su prerasle tegle od 1.5L, korijen viri van i prilicno je debeo. Dvoumio sam se oko presađivanja ali ipak cu ih pustit jos 3 dana i u srijedu presadit u finalne potove dajem 3 dana menkama da izvire i sebi da im smislim vege mjesto.
Zalio sam svaku sa: 0.5L vode + 2,5ml root + 1ml Zyme (SuperVit na 4l)
Blueberry Cookies / Dinafem
Blueberry Cookies.jpg
Gorilla Breath / HSO
Odlucio je bit mutant i izbacio dupli list :)
Gorilla Breath.jpg
Zajednicka
Zajedno.jpg
Jos nisam odlucio ocu li otvarat outdoor dnevnik ili ne.
Za njih sam napravio neki startni mix sa 2l vode (SuperVit je unutra bio) dodao sam 0,5ml startboostera i dobro pospricao povrsinu potova, potrosio samo oko 1,2L vode na svih 5, temperatura tla je 26-27°c, klice su bile malene na svima osim na NL auto koji je u samo 30 sati napravio klicu od 1cm. Skoro sam zaboravio napisat o kojim strainovima se radi: 2x auto out (Auto NL i Auto Fat Blueberry) + 2x Foto out(AFGAN KUSH X BLACK DOMINA i OG Kush (Za ulje cjeli)). 1x indoor Auto AK kojeg mislim skinut nakon 70 dana od nicanja.

Afterall.jpg

Have a nice day ;)
:vutra:
 
Poslednja izmena:

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update 4 - Vegetacija 13. dan
Date: 19.5.20
Temp: 28-30°c / 23-25.5°c
Vlaga: 30-50% Rh
Svijetlo: 20 / 4 / cca 40cm od biljaka (Full snaga = 268w)
Ukratko: Problemi poceli, prvih 10 dana panel na 20cm od bilja bez problema, a zadnja 2 dana pali bilje ko lud. Jucer dok sam primjetio pocetak LB-a panel sam digao na 30cm, danas dodem s posla kad ono jos gore. Probam ja dici teglu kad ono pot lagan da nemoze biti laksi. Odlucio sam se presadit dan prije planiranog jer pot je ionako postao premalen. Zemlja gotovo suha, slabo biljka moze uzimat nutrijente pa mozda zato krenula tako naglo da se pece, jer ako ne grijesim LB je gori dok je biljka gladna/nemoze uzimat hranu. Nadam se da ce to pomoc i da vise nece bit LB-a, panel sam digao na 40cm i vise ga ne planiram dizat sve dok ne vidim da se pocinju "molit". Presadio sam ih u mix PotgroundH, florabella zuta i perlit. Odokativno 50L potH, 10L florabelle i nekih 6L perlita. Od tih cca 70L mixa ostalo mi je maximalno 10L mixa. U rupu sam dodao 4 zlice mirkorize. Mozda sam zeru previse stisnuo substrat ali nece to smetat, nije nikad do sada pa valjda nece ni sada. Nakon presađivanja vracene u boxu na jos 1h svjetla, cim se je svjetlo ugasilo zalio sam ih sa 1L koktela. Koktel je napravljen na 2L vode te dodana: Root 11,5ml + startbooster 0,5ml + regulator 0,3ml + Supervit (na 4L vode). Ph korigiram od uvjek, jer sam tako naucen i korigirano je na 6-6,5 ph. Bilje sam namjerno presadio na sredinu pot jer planiram odmah sutra topirat, pa za 10-ak dana ponovo i mreza koji dan poslje toga. Tako da mi nije bilo logike presadit uz sami rub jer necu previse LST-a radit.


Blueberry Cookies / Dinafem
Prije
20200519_121942.jpg , Blueberry Cookies (3).jpg , Mikroriza (2).jpg
Poslje
Blueberry Cookies (1).jpg , Blueberry Cookies (2).jpg
Gorilla Breath / HSO
Prije
20200519_121841.jpg , Gorilla breath (1).jpg , Mikroriza (1).jpg
Poslje
Gorilla breath (2).jpg , Gorilla breath (3).jpg
Zajednicka
Prije
20200518_203118.jpg
Poslje
Zajedno.jpg

Ostalo: Prinove su krenule van, jedna je vani, druga se nazire, ostale 4 cekamo i dalje. Prva je izvirila s kacigom. nije bilo tesko skinut dolje, ali je ostala i opna od kacige gore koju nisam ni vidio, nju sam skinuo dok sam se vratio s posla, opna nije isla bas lagano dolje, nakon operacije biljka je ostala neostecena.
Prinove.jpg

Have a nice day ;)
:vutra:
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Mini Update - Vegetacija 14. dan

Ukratko: Bit cu kratak ovaj put, jucer sam im dao anti-stress koktel tokom presađivanja kao podlogu za danasnje topiranje, obe sam skratio za "glavu". Skinuo sam dolje 4 i 5 kat, tako da mi ostanu samo prva 3 kata da mogu odradit "4 way LST". Gorila je i dalje nesto glumila ali sam to jednostavno ignorirao, nadam se da nece ostat stunana, ali sto je tu je. Kako me sreca posluzi. Nadam se da ce biti vise srece nego do sada.

Blueberry Cookies / Dinafem
Blueberry Cookies (1).jpg , Blueberry Cookies (2).jpg
Gorilla Breath / HSO
Gorilla Breath (1).jpg , Gorilla Breath (2).jpg
"Glave"
Glave (1).jpg
Prinove
Evo da zabiljezim jos jedna izvirala ostale 2 se naviru van.
Ova 3 izvirila isto s kacigom, ali ovaj put sam ostao iznenađen jer fali cotydelon, nema ga nigdje. Vide se zdravi micro listici tako da se nadam da ce biti sve oke.
Iako ih sadim dublje upravo zbog kaciga, meni 2/3 izasle s kacigama, vidit cemo zadnje 2 imaju li mozda i one kacige.
Prepisao bih to sjemenju, po meni je to bilo malo starije seme,
jer mi je stvarno cudno kako nisu skinule kacige dolje a dosta sam ih duboko pikovao.

Prinove (1).jpg , Prinove (3).jpg , Prinove (2).jpg

Have a nice day ;)
:vutra:
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update 5 - Vegetacija 19. dan
Date: 24.5.20
Temp: 27-28.5°c / 22-25°c
Vlaga: 30-50% Rh
Svijetlo: 20 / 4 / cca 30cm od biljaka (iznad svake biljke 66W + 22W na sredini boxa iznad malenih)
Ukratko:
Ovaj put je sve vise/manje reguralno, danas ce dobiti zalivanje sa cistom vodom, korigiranog PH-a na 6.2. Problema sa LB-om vise nemam, nema novih ostecenja, Gorilla je malo osjetljiviji na svijetlo, dok Blubbery dobro podnosi i jace svijetlo. Ljepo su krenule obe nakon topiranja, posla oko njih gotovo i nemam, jedino svaki dan podignem panel za 1.5cm i okrenem pot malo. Daljni plan je nakon sljedeceg zalivanja krenut sad 4-way LST-om, i topirat te 4 grane ako ce biti dovoljno velike za to.


Blueberry Cookies / Dinafem
Blueberry cookies (1).jpg , Blueberry cookies (2).jpg .
Gorilla Breath / HSO
Gorilla Breath (1).jpg , Gorilla Breath (2).jpg , Gorilla Breath (3).jpg .

Ostalo: Prinove su sve vani i sve su se primile, germinacija mi je i dalje 100% uspjesna. starost biljaka je 3-5 dana, na zadnjoj slici su borci, auto AK koji je uspio bez i jednog zdravog cotydelona, a OG Kush sa samo jednim. Sajt sam uspio pronac, teren bas i ne surađuje samnom, necu outdoor dnevnik otvarat jer sam paranoican nakon svih neuspjelih pokusaja tako da cu ovdje s vremena na vreme zakaciti sliku iz out-a, otvoriti cu zaseban dnevnik za fast grow automat u malom boxu.

Oh.jpg , Borci.jpg .

Imam i jednog prijatelja na sajtu, Blakan green Lizard u punoj velicini tako da se nadam da ce surađivati i eliminirati sve napasnike okolo biljaka dok ih prebacim van.
20200523_174147.jpg


Have a nice day ;)
:vutra:
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update 6 - Vegetacija 23. dan
Date: 285.20
Temp: 27-28.5°c / 22-25°c
Vlaga: 30-40% Rh
Svijetlo: 18 / 6 / cca 30cm od biljaka
Ukratko: Zaljevanje sam odgodio za 2 dana, zbog manjka vremena, zalivene su 26.5 sa cistom vodom. LST sam odgađao ali danas vise nisam mogao krajenje mi je vrijeme bilo da krenem sam usmjeravanjem grana kuda zelim. Planski sam krenuo sa 4-way LST-om. I sad lagano dalje kako ce rasti, dotezem vezem itd, Odradit cu jos jedno topiranje nakon sljedeceg zalivanja.


Blueberry Cookies / Dinafem
Sve regularno, nikakvih problema.
Blueberry cookies.jpg
Gorilla Breath / HSO
Gorila se prestala bunit na svijetlo konacno smo se uspjeli dogovoriti. na 30cm joj odgovara, i ljepo napreduje.
Gorilla breath.jpg
Ima neku mutaciju, koju cu navjerovatnije odstraniti prvom prilikom jer su grane upola tanje i daje svaka svoj par lista. Jedna grana gura samo ljeve van a druga samo desne listove.
Mutacija (1).jpg Mutacija (2).jpg Mutacija (3).jpg
Prinove
Evo izdvojit cu sam A NL jer on ostaje unutra u malom boxu ostatak leti napolje, kroz 10 dana :)
AutoNL.jpg
Prinove.jpg

Have a nice day ;)
:vutra:
 
Poslednja izmena:

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update 7 - Vegetacija 30. dan
Date: 4.6.20
Temp: 27-28.5°c / 22-25°c
Vlaga: 30-40% Rh
Svijetlo: 18 / 6 / cca 30cm od biljaka
Ukratko: Napreduju lete same, prođe dan da ne pogledam u box, zaboravim ih zalit, nista ne bune idu svojim tokom, problema nema nikakvih. Gorila je dosta brzi u vegetaciji, nove grane na sve strane idu van, dok kod bluebberya prilicno malo novih grana. Danas su dobile prvu dozu TNT-a, tako da ce one sada krenut malo zivlje, jos nekih 15-20 dana vegetacije, sutra cu ih topirat i malo osisati jer ima grana bez potencijala pa nema potreba da ih ostavljam, dok se oporave ide mreza da krenemo sa scrog-om.


Zavljevanje: 5.5L Vode (~6,2Ph) + Root 25ml + Regulator 0,8ml + 11.5ml TNT + SV ( Podjeljeno na pola po biljci.)

Blueberry Cookies / Dinafem
Blueberry cookies (2).jpg
Blueberry cookies (1).jpg

Gorilla Breath / HSO
PRIJE
Gorilla breath (2).jpg
POSLJE
Gorilla breath (1).jpg

Zajedno
Male bioze idu za vikend na sajt, NL Auto ide u mali box i presađen ce bit i topiran u subotu (dolje ljevo prvi).
20200604_145137.jpg

Have a nice day ;)
:vutra:


 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update 8 - Vegetacija 33. dan
Date: 7.6.20
Temp: 27-28.5°c / 22-25°c
Vlaga: 30-40% Rh
Svijetlo: 18 / 6 / cca 30cm od biljaka
Ukratko: Radilo se malo oko bioza pa da to pribiljezimo. Foto bioze krenule opako, topirano je sve sto je imalo smisla, odstranio sam nekoliko grana bez potencijala, i listova koji su bili "u zemlji". Odradio jos jedan zesci LST, mreza ide kroz koji dan vjerovatno. Moja procjena jos nekih 10 dana do flipa na 12/12.

Sve malene bioze su presađene u out neke topirane neke bez treninga jos uvjek (povremeno cu staviti slike iz outa). Bioze vani presađene u potove 20+L u mix potgrounda i substrata od proslih growova.
Unutra je ostao Auto NL od linde, presađen je u pot od 12L u mix potgrounda/florabelle/perlita. Također topiran i vec je krenuo dalje. Panel mu je e27 oko 100w, box je velicine 45x45x160.


Zavljevanje: Sutra/preksutra za foto bioze 5.5L vode + root + SV (Ph 6.5) // Auto NL zaliven jucer sa 1.5L vode + root + startbooster + regulator + sv (ph 6.2)

Blueberry Cookies / Dinafem
Blueberry cookies (1).jpg , Blueberry cookies (2).jpg
Gorilla Breath / HSO
Gporilla Breath (1).jpg , Gporilla Breath (2).jpg
Zajedno
20200607_205401.jpg
Auto NL / Linda Seeds
ANL (1).jpg , ANL (2).jpg


Have a nice day ;)
:vutra:
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update 9 - Vegetacija 42. dan
Date: 16.6.20
Temp: 27-28.5°c / 22-25°c
Vlaga: 50-70% Rh
Svijetlo: 18 / 6 / cca 45cm od biljaka
Ukratko: Malo sam ih zapustio ali drze se dobro, gorila je pojela box dok bluebbery cookies nesto glumi, izgleda mi kao light burn ali me buni sto iste simptome pokazuju i neki djelovi koji nisu uopce izlozeni svijetlu toliko. Također fan listovi koji su na visem polozaju ne pokazuju znakove pecenja samo nove izrasline su "opecene". Autos je tokom prosle noci poceo cvijetat znaci prve pistile su izasle u 28. danu, tako da ga topiranje nije usporilo gotovo nista.


Zavljevanje: Sutra ide zaljevanje za Automatika napravit cu mu neki koktelcic za tranziciju.
A foto bioze zalivene jucer:

15.6. - Gorilla 4L V + TNT 17.5ml + Start booster 0,9ml + Regulator 0,5ml + Zyme 7ml (Greskom dobio pola litre vise, ali nije se bunio.)
- Blueberry 3,5L V + TNT 17.5ml + SB 0,9ml + Reg 0,5 + zyme 7ml

Blueberry Cookies / Dinafem
Eh kao sto sam gore naveo, problemi su krenuli barem koliko sam uocio prije 4-5 dana, onda su novi listovi bili zuckasti dok su tek kretali pa mi je izgledalo sve normalno. Ali sada vec djeluje kao neki problem, najvise mi djeluje kao LB ali neki listovi koji su ispod krosnje također pokazuju iste simptome a oni nemogu bit opeceni svijetlom. Vidjet cemo sada kako ce biti dok sam panel podigao za nekih 15cm.
Jucer
Blueberry juce.jpg
Danas
BlueberryCookies (1).jpg , BlueberryCookies (4).jpg , GorillaBreath (2).jpg ,
Ovaj dio nije izlozen svijetlosti previse a isto je opecen.
BlueberryCookies (2).jpg
Gorilla Breath / HSO
Nisam previse slikao jer je sve uredu. Problemi koje smo imali u pocetku growa nestali, jedini problem sada je sto je uzela previse prostora. Da je pustim samu u boxu popunila bi ga kroz 15 dana ako ne i brze. Jako brz u vegetaciji, HST mu ne predstavlja nikakav problem obnovio se 2 dana nakon supertopiranja i blagog šišanja nove grancice narasle nekih 1-2cm.
Jucer
Gorila juce.jpg
Danas
GorillaBreath (1).jpg
Zajedno
Zajedno (1).jpg Zajedno (2).jpg
Auto NL / Linda Seeds
Vec sam mislio da sam ga usporio sto mi nikako nije bio cilj sa topiranjem, ali ipak nisam u 28. danu je izbacio prve pistile van. Cak 8-9 pistila preko noci sto nije bio slucaj kod prijasnjih growova, inace bi prvo izbacile 2-4 pistilice, ovaj me bas iznenadio.
Matik (1).jpg Matik (2).jpg Matik (3).jpg

Have a nice day ;)
:vutra:
 
Poslednja izmena:

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Evo samo mini updejt da zabiljezim problem.
Zutilo kod blueberry cokkies se siri i napreduje, Zadnje je dobio 4L vode + full cal-mag. prije 2 dana, od defecita magnezija se biljke teze oporavljaju to mi je jasno, ali problem je u tome sto novi listovi koji se tek formiraju su potpuno bez pigmenta, znaci doslovce bjeli.
Blueberry, prva slika je grana ispod krosnje koja nije izlozena svijetlu pa je LB isljkucen.
20200622_092120.jpg , 20200622_092059.jpg , 20200622_092108.jpg , 20200622_092112.jpg , 20200622_092205.jpg , 20200622_092310.jpg .
Dok gorila tretiran potpuno istim tretmanom nista ne negoduje cak mu i pase jer je popunio nekih 70% mreze sam. Stvar je u tome sto je problem tu a krajnje mi je vrijeme da ih flipam. Ne znam kako sada postupiti je ce mi nestat mjesta a nemogu flipat biljku u ovom stanju.
Gorilla (2).jpg , Gorilla (1).jpg
Zamolio bi iskusnije da se ukljuce sa misljenjem sto i kako sada. Hvala unapred.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update 10 - Vegetacija 50. dan - 3 dana 12/12
Date: 25.6.20
Temp: 28-30.5°c / 25-26°c
Vlaga: 40-60% Rh
Svijetlo: 12 / 12 / cca 50cm od biljaka 252W
Ukratko: Problem sa Blueberry Cookies se lagano razrjesuje sam po sebi, listovi dobivaju zelenu boju polagano nazad tako da mislim da smo rijesili problem. Bio sam na rubu da je vadim i flusham ali rekla je da moze izdrzati. Gorila je pojela box doslovce, 70% mreze je njezino dok se blueberry stiska u levom kutu. To sam i ocekivao jer je gorilla u vegetaciji bila cudoviste, HST joj ne smeta ni najmanje, vec drugi dan pici kao da nista nije ni bilo.

Na prvoj slici je gorila:
Gorilla Breath's.jpg
Blueberry se lagano oporavlja.
Blueberry Cookies (2).jpg , Blueberry Cookies (1).jpg .
Ispod 2 mreze jos uvjek, od sutra ih vise ne diram i pustam ih da krenu u visinu.
asd (1).jpg , asd (3).jpg , asd (2).jpg
AUTO NL - S njim nema nikakvih specijalnih desavanja, pici svoju pricu, malo mu je i vruce u boxu temperature mi kod njega znaju proci i 33°c ali on se nista ne buni.
Zavljevanje: Foto bioze: danas 4L vode ph 6.5. AUTO NL: JUcer 24.6 - 2.5L + 6ml TNT + 7ml Boost + 5,5ml bloom + 4ml cal-mag + regulator + sb
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update 11 - Vegetacija 54. dan - 7 dana 12/12
Date: 29.6.20
Temp: 28-30.5°c / 25-26°c
Vlaga: 40-60% Rh
Svijetlo: 12 / 12 / cca 50cm od biljaka 252W
Ukratko: Sve je regularno, Blueberry se oporavlja, neko lisce na dnu se susi ali sve je to zanemarivo i biljka sama sve regulira. Danas ce dobiti jos jedno zaljevanje sa vodom jer imaju ljepu boju lisca i niceg im ne fali trenutno, a sljedece za nekih 4 dana (11 dana od flipa) ide pojacani root, boost i nesto hrane ali vidjet cemo sto i kako onda, uglavnom poslje sljedeceg zaljevanja planiram raditi loli i skinut sve ispod mreze. Najvjerovatnije poslje lolija dobivaju i zeusa pa nek se napune kako treba.
Evo slika da ne pisem previse
Blueberry Cookies: Ima puno manje ali vjerujem da ce biti bolja :)
Blueberry Cookies (1).jpg , Blueberry Cookies (2).jpg , Blueberry Cookies (3).jpg , Blueberry Cookies (4).jpg .
Gorilla Breath: Pojela mi box, sreca pa je tu i nadopunila tamo gdje je blueberry zastekala
Gorilla Breath (1).jpg , Gorilla Breath (2).jpg , Gorilla Breath (3).jpg .

Zajedno: Jos malo i prvi vrhovi ce doc do mreze za komarce znaci 3 dana nekih 15cm narasle, ali tek sada krecu u visinu. Mrezu za komarce mislim drzat sve do lolipopa jos 6 dana.
20200629_161731.jpg

AUTO NL: S njim i dalje nikakvih problema, ide raste sam koliko moze. Malo mu je vruce u boxu pa sam dodao jedan pc vent da vuce vruci zrak od panela van boxa.
Auto NL (1).jpg , Auto NL (2).jpg , Auto NL (3).jpg , Auto NL (4).jpg .

Zavljevanje: Foto bioze: danas ponavljam 4L vode ph 6.5.
AUTO NL: Isto cista voda.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Evo mali vanredni update, samo da zabiljezim da su prve pistile na foto bioza izasle. 1/7/20. Na putu je i novo svijetlo, mislio sam uzet zeusa i zadnji tren se predomislio i uzeo mars ts 1000. Mislim da mi nece biti zao jer prema recenzijama radi se o kvalitetnom svijetlu, ali vidjet cemo.

Bioze su gladne, mozda nisam trebao ic jos jednom vodu, ali sto je tu je izdrzat ce jos 2 dana, pocele su gurat mrezu za komarce, strechaju malo slabije, opravdano zbog nedostatka dusika koji ih trenutno muci. Sljedece zaljevenje cu im dat mali mix hrane i pojacani anti stress te sustradan lolipop odradit.
20200701_222223.jpg 20200701_222324.jpg 20200701_222331.jpg 20200701_222337.jpg 20200701_222347.jpg 20200701_222354.jpg
AUTO NL u mlaom boxu mi je bas spor ali jbg slaba mu rasvijeta strpit ce se da dode novi panel u main box pa cu mu napraviti nekih 200w panelcic u mali box.
AUTO NL (1).jpg , AUTO NL (2).jpg
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vjerovatno ste i zaboravili cetvorku s pocetka growa, evo da vas obavjestim da su sve zive i zdrave, veselo rastu, usprkos mojem zanemarivanju i ne zaljevanju po ovim vrucinama one luduju.
Black Domina x Afghan kush i og kush su foto bioze topirane prije tjedan dana malo vise i danas super topirane obe. zaljevam svaka 3-5 dana sa 6 L vode + planetla list prema potrebi, dobile malo mirkorize, aminoflexa i tako to. od zastite samo neopitroid koji je davno ispran. Znaci nikave zastite nema, nista ih ne dira osim pauka ali oni nisu pretnja. Gusteri su odlicni saveznici sto se tice nametnika.
Autosi: Fat Blueberry nije upoce treniran samo zaljevanje i on je u najmanjem potu 13L. Pici ko lud, visine cca 80cm. Drugi je auto AK od linde, on je prezivio svasta. Ja sam ga topirao dok je bio malen, taman je krenuo dalje i dosao je ne previse gladan puz i gricnuo si je 2 grancice. Fimovo na 2 mjesta, ali to ga nije usporilo previse za ovim koji nije treniran kasnio je samo tjedan dana sa ulaskom u cvat, ali puno brze cvate i puni vrhove. Nahranjeni danas sa punom dozom cveta na 6L vode.
 

Prilozi

  • AUTO AK (1).jpg
    AUTO AK (1).jpg
    392 KB · Pregleda: 43
  • AUTO AK (2).jpg
    AUTO AK (2).jpg
    312,8 KB · Pregleda: 43
  • AUTO FatBlueberry (1).jpg
    AUTO FatBlueberry (1).jpg
    232,7 KB · Pregleda: 42
  • AUTO FatBlueberry (2).jpg
    AUTO FatBlueberry (2).jpg
    324,1 KB · Pregleda: 38
  • BDxAK (1).jpg
    BDxAK (1).jpg
    275,9 KB · Pregleda: 36
  • BDxAK (2).jpg
    BDxAK (2).jpg
    357 KB · Pregleda: 29
  • OG Kush (1).jpg
    OG Kush (1).jpg
    328,3 KB · Pregleda: 30
  • OG Kush (2).jpg
    OG Kush (2).jpg
    339 KB · Pregleda: 26

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update 11 - Vegetacija 60. dan - 13 dana 12/12
Date: 5.7.20
Temp: 28-32.5°c / 25-26°c
Vlaga: 40-60% Rh
Svijetlo: 12 / 12 / cca 50cm od biljaka 252W
Ukratko: Jucer zalivene sa mixom hrane nakon 3 vode, reakcija na hranu je nenormalno jak strecth u roku od 24h nekih 6-7cm ako ni i vise. Jucer mreza za komarce bila ravna, a danas mi je svu diglo u zrak. Dao sam i dosta jak root tako da sam obavio i lolipop danas, sve ispod pa cak malo i iznad mreze sam skinuo. Pretjerao sam sa vegetacijom malo, zbog problema s Blueberry ali sto je tu je. Malo sam prorijedio i grane jer ih je fkt bilo previse, gorila ima preko 50 buducih cvjetova, a blueberry nekih 20, biti ce tu guzva i to samo takva. Mjesta vise u visinu bas i nemam panel je do vrha jedino dok dode mars ts 1000 njega cu moci postaviti 10 cm vise, ali djeluju mi da one jos nisu zavrsile sa stretchom. Evo da ne trkeljam previse slike su tu.

Zavljevanje:
  • AUTO NL: 4.7 - 3L + Bloom 15ml + regulator 0,4ml + Boost 6ml + zyme 6ml
  • FOTO: 3.7 - 9L + SV + Regulator 1.4ml + Boost 23ml + 22.5ml TNT + 22.5ml Bloom + 20ml Cal-mag + 60ml Root (Kod bluebbery-a icurilo 1L runoffa- Znaci 3.5L popila)

Blueberry Cookies // Gorilla Breath
20200704_204317.jpg , 20200704_204325.jpg , 20200704_214808.jpg , 20200704_224420.jpg , 20200704_224433.jpg .

Auto NL
20200704_203853.jpg 20200704_203902.jpg 20200704_203919.jpg

Have a nice day ;)
:vutra:
 
Poslednja izmena:

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Mini Update sa losim vjestima, Blueberry cookies jucer flushana jer se je lockala, flush odradio u boxu 75l vode zadnjih 15L korigirano na 6.5 i u zadnjih 5L dodat bloom pola doze boost i zyme. A gorilla na moje veliku tugu postala hermic. Poskidao sam jucer oko 60 jaja, danas sam gledao nevidim nova nigdje, skinuo sam samo 3 i 3 bananice na jednom cvjetu.
Od danas brojim prvi dan cvata, ako ce ici do kraja. A blue berry se lagano oporavlja, poceo je bacat pistile van brze.
Isto tako mars hydro ts 1000 jos nije stigao idem pitat sto se desava ka on meni kaze da ga mogu ocekivat tek krajem mjeseca jer su ostali bez njih.. Nista ponitio naruđbu i cekao tjedan bezveze i narucio zeusa dimer i drive + hangeri, mozda bude srece pa dode prije vikenda :D
Evo koja slika na brzinu: 20200708_211357.jpg 20200708_211404.jpg 20200708_211415.jpg 20200708_211437.jpg 20200708_212022.jpg 20200708_212029.jpg
I par sa jajcima :D
 

Prilozi

  • 20200707_214315.jpg
    20200707_214315.jpg
    147,2 KB · Pregleda: 39
  • 20200707_214333.jpg
    20200707_214333.jpg
    238,7 KB · Pregleda: 39

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Update 12 - Vegetacija 60 dana - 18 dana 12/12
Gorilla Breath 2. dan flowera // Blueberry Cookies ---
Date: 10.7.20
Temp: 28-31.5°c / 23-25°c
Vlaga: 40-60% Rh
Svijetlo: 12 / 12 / cca 35cm od biljaka DIY 252W (-25x ledica 3w.)
Ukratko: Borba sa hermi gorillom je pod kontrolom prvi dan skinuto nekh 60 jaja i drugi dan 10-tak sto mi je vjerovatno promaklo prvi dan. Danas ni jedno isto tako i jucer, cvijet se razvija nove calyxe baca a jaja koliko za sada vidim ne. Isto tako dobre vjesti za Blueberry Cookies, nakon lockouta i flusha krenula i ona da se oporavlja, dobiva ljepu zelenu boju nazad, nazalost "dosta" lisne mase je stradalo, nije mnogo ali bode me u oci. Panel me je poceo izdavati nakog samo 3 growa, ali treba uzet u obzir u kakvim je sve uvjetima radio i sve to bez hlađenja. Zeus bi trebao u ponedjeljak biti u boxu.
Neke sugestije na koliko da ga stavim?

Zavljevanje:
  • 10.7 - Gorilla - greskom 4L mix rađen za 4.5L.. Boost 12ml + Pzyme 9ml
  • 10.7 - 3L + Bloom 7.5ml + Boost 9ml
Evo malo slika
A NL
AUTO NL (1).jpg AUTO NL (2).jpg
Blueberry Cookie
Blue Berry Cookies.jpg
Gorilla Breath
Gorilla Breath (2).jpg Gorilla Breath.jpg
Zajedno
ok (1).jpg ok (2).jpg
I gratis u privitku "bitke" iz outdoora.

Have a nice day ;)
:vutra:

 

Prilozi

  • A Ak (1).jpg
    A Ak (1).jpg
    337,5 KB · Pregleda: 32
  • A Ak (2).jpg
    A Ak (2).jpg
    347,7 KB · Pregleda: 30
  • A Fat BLueberry (1).jpg
    A Fat BLueberry (1).jpg
    260,7 KB · Pregleda: 28
  • A Fat BLueberry (2).jpg
    A Fat BLueberry (2).jpg
    257,4 KB · Pregleda: 26
  • BD x AK (1).jpg
    BD x AK (1).jpg
    290,6 KB · Pregleda: 25
  • BD x AK (2).jpg
    BD x AK (2).jpg
    330,7 KB · Pregleda: 24
  • OG Kush.jpg
    OG Kush.jpg
    363,1 KB · Pregleda: 26

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.283
358
351064[/ATTACH]Leče moram ispolirat, a ventilatori su novi, jer stari su dali svoje!
Za m³ je rađen od 121,3w ledice na 4 drivera.50×50×10cm dimenzije.
Kada bi išao kupovat ovakav panel sa Epistar ledicama 220w realne snage i driverima koji izvlače 95%snage,oko 2000kn koštaju da istim ledicama, samo oni stavljaju lošije drivere!
Sa ovim quantum boardovima se nemože mjerit, ali daje iste rezultate. Barem kod mene nije neka velika razlika!
Bitno je, da je dovoljno velik, jer sa lečama od 90°, mora biti i do 60cm od biljaka, tako da nije za niska mjesta, osim ako se ne skinu leče, onda može bliže. Kada bi ih hladilo nešto(pc ventilator), onda bi mogle i bliže!

Ako si naručio iz Led-techa u srijedu, dolazi u ponedjeljak! Kada bi bila normalna sezona, možda koji dan duže, ali ovaj tjedan je tu, ziher!
 

Prilozi

  • IMG_20200703_081240.jpg
    IMG_20200703_081240.jpg
    291,1 KB · Pregleda: 36
  • IMG_20200703_081519.jpg
    IMG_20200703_081519.jpg
    258,8 KB · Pregleda: 34
  • Screenshot_20200703_082540_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20200703_082540_com.instagram.android.jpg
    33,4 KB · Pregleda: 32