HID/HPS Blueberry OG, Mango Sapphire - LED 150W + HPS 660W *Stipe*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Opaaa, vidi novi boxovi, rasvjeta...ovo ce biti zanimljiv grow! :thumb:Sretno Stipe! Neka bude masne i debele hedovine ko i uvijek kod tebe!:respect:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Hvala svima :D podrska :thumb:

u medjuvremenu primjetio da jedan mango ima deformirane listice pa ce vjerojatno nova ic na klijanje. odlucim do sutra :)

Ja čekam da se nešto desi u videu a ono samo trance udara.. tpca tpca tpca tpca :D
Sretno!
desilo se svjetlo :D sad bi ti komade da ti twerkaju u spotu hehhehe
Kolika je temp hladnjaka, cca? Kolka je temp vega boksa? Cime ces grijat vega boks?
temp hladnjaka ugodno topla, cca 35 mozda, temp u boxu oko 25, box grijem centralnim grijanjem i nemam ispuh trenutno uopce. lampa ugrije sa sobne 23 na 25 cca
p.s. mislim da si falio pocetak zivota biljke za mjesec dana,mi smo u 10mj...:)
vidi se ko cita post :D
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
drugar je imao mango safira, i mogu ti reci da je vutra sa najlepsim ukusom od svih koje sam ja pusio! :) mislim da mu je malo kaskala u vegetaciji, ali zato je kvalitet sve nadoknadio...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Vanredni update

Jedan mango se pokazao da je malo u problemima pa sam ga zamijenio sa rezervnim mangom koji je vec bio poslan u svijet kao visak :D al brzom akcijom i reakcijom sam ga vratio nazad u box :D ovog jadnog cu ostavit jos koji dan da vidim kako ce izgledat, al kako stvari stoje nece jos dugo :)

1.jpg 2.jpg

I novi mango :)
3.jpg 4.jpg 5.jpg

Pala je prva full doza root-a i pz-a
____________________
,tako kod njega inace izgledaju biljke od mjesec dana :D
dajem instrukcije pon-sri-pet od 16-19. pauza za pljugu od 16.30 do 18.30. :D pa se javi
uvek mi cudno da napisem srecno nekom ko vec zna da gaji ;)::banjahanje:::joint:
ma sta cudno, odma vadim papirne maramice! :D
srece uvijek treba. sa nametnicima, plijesni, opremom i takvim pizdarijama uvijek treba malo srece :D
zewine za mirisom lavande su najbolje maramice :D
To je to...:respect: idemo na kilu ::sex::
malo nategnuto al cu dat sve od sebe :D sa manibušom bez problema, sa ovima nemam pojma kaj me ceka
gori gora, gori borovina :D