HID/HPS Blueberry OG, Mango Sapphire - LED 150W + HPS 660W *Stipe*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.668
34.973
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and WEEDetix

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Stipe to je normalno koliko sam ja zapazio do sada da se biljke ispod 3500k cxb3590 "malo stretchaju" prva 2 tjedna, nije nikakav opasan stretching, ali da, šibaju se malo u vis ispod cxb3590 od samog početka (možda zbog crvenog spektra od samog početka, ne znam), zato sam i započeo mixati 5000k prvi 1.5 tjedan.. ili baciš kakvu 6500k hpsicu od 100-200wati između ta 2-3 coba prvi tjedan i miran.. sve je to još uvika na mistu, nije ništa opasno, keep it up..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Samo mala zmolba...pisi malo detaljnije hranjenje biljaka..nesto me "svrbi":D:D;)
Rokaj dotore,samo rokaj:respect:
za sada jos nista osim pred 3 dana full root, powerzyme i supervit. sad su dobile cistu vodu s rootbastic-om. za cca tri dana kad se osuse ide samo voda i root. za dalje cu napisat :D
Sretno stipe,smanji visinu ako se jako izduzuju ali ne manje ispod 35cm. Ako krene przit upali vent na najjace da ih njise ko bura prsute i bude sve ok. Nisu one tako opasne ako znas sa njima rukovati,fino se one ukrote. :) good luck
vent radi super, ljulja se sve, lampa na cca 40. spustim na 35 pa cemo vidjet. ukrotim ja njih ovako ili onako, ne brinem se :D al ocu sa sto manje gresaka odradit :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Dan 15.

Vece Vutro. Situacija nije idalna al s obzirom da ne mogu previse oko njih...dobro je.
Pocetak sa cxb-om je nesto sporiji nego ispod mh ili hps. Temperature su nesto nize nego sto bi htio al rijesit cu i to ovih dana. Vjerojatno cu stavit mh na 250 ili cak hps na 250w da malo ugrije jer je ovo presporo.
Jucer topirane na 3. katu. Htio sam na 2. al situacija je bila takva da je isao 3. sto cemo kompenzirati na lollipopu :D
Zalijevanje cca svaki 5 dana, zadnji put dobile sv, root, pz i pola tnt-a.
Jedan og nesto negoduje sa bojom, vjerojatno nesto sa svjetlom i temp al i to ce se rijesit na presadjivanju i sa mh.
Slijedeci update ce onda bit u velikim potovoima ispod mh/hps grijalice i aaw :D

1.jpg 2.jpg 3.jpg
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Mh je mama, Hps je tata...daju tu neku ljubav i toplinu deci da pucaju od zdravlja i sreće...
hps i mh znam u dusu i sad mi je taj led nov a ne stignem proucavat neg po cijele dane to bez nadzora bude :)
...sad sa lampom i cobom temperature djeluju super a za ostalo cemo vidjet. promjene su ok i ne idu uvijek po planu :D
@Stipe druže jel ti ono grijača ploča za terarije pod biljkama? Ako je kolike snage i koliko ti temp popravlja?
je. 7w grijac sa ebaya. nemam pojma kolko dize al za klijanje u casicama je najbolja stvar da odrzava vodu mlakom... ili tanjuric di klijas. par stupnjeva digne tek tolko kolko treba.
Leden taj LED zimi.. Sad ce one uhavtit zalet cim se malo ugriju pod MH
je. vent kad puse u hladnjak je iste temp ko i u boxu i na dodir nema razlike. za ljeto ko stvoreno, za zimu samo u 0-24 grijanoj prostoriji.

nije to uopce lose, samo treba prilagodit situaciju i jede to hps i mh svaki dan