Blueberry

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Pozdrav svima !

Pored hazea provukla se jos jedna zanimljiva genetika , kanadski blueberry od peekseedsa . Imao je iste uslove kao haze , samo je sacekao septembar prvi da bi procvetao . I njega sam samo malo seckao ali sam misljenja da bi bilo bolje da nisam .
Zavrsio je krajem oktobra . Mnogo zanimljivo izgleda ali i trazi paznju . Izgleda mi kao da je mnogo gajen unutra da je zaboravio na Sunce , posto mi se nikad nije desilo tako kasno da procveta ,ali ko bi ga znao - mozda se i vreme promenilo .
Ova vrsta moze da ponese epitet purple











Namerno sam ga nabavio jer sam ga imao pre i stvarno je bio neverovatno jak ali pamtim fazon da sam se posle njega spavao onim snom bez snova i budio pun elana ma kako bila burna noc . Ovaj mozda ima deo toga . 60% indica 40 %sativa kazu da je .
Jak , dobro raspolozenje , nirvana sto se briga tice ,dobar anestetik i pain killer ,nema bacanja u bedake ili mucnine

Toliko za sada


poz
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
bravo, svaka ti dala...bar 500g :D

al sta si skrt na rezoluciji...:eek:hno:
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Bio si bas vredan ove godine hehe....sve sami grmovi :) ali ova mi se vise dopada neg haze!
p0z
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Zanimljivije izgleda bb , zar ne :) a i ima vise indice u sebi sto mi odgovara

Inace sam za kvalitet , kvantitet nije prioritet

poz
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Jedan mali update . Nasao sam jedno 5-6 semenki kod bb , lepe , zrele , cudne , takve nisam video do sad . Bas skoro cele crne sa jedva vidljivim shaaricama .Sacuvao sam 3-4 semke od originala i razlikuju se od ovih drasticno .
Posto je procvetao 1.septembra , pretpostavljam da mu je u septembru doleteo i neki polen odnegde . E sad , odakle muski u septembru ? Ja pretpostavljam da je mozda neki ruderalis odradio posao posto nisam bas mnogo daleko od njihovog stanista ,ali to bi ipak bilo doba kada je ruderalis vec zreo a nisam siguran koliko njegovi muskari prezivljavaju , mada znam da i oni zive dugo ako se puste .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stardust

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ma znaju ženke same sebi prdnut par sjemenki kad ih pustiš malo duže.Kad shvate da ih niko neće da oprašuje :)
Naša sam ja od fem sjemenki indo na kraju svega 5,6 komada a muškoga ni blizu,i meni je to skroz dobro došlo.
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Ma u redu je to kad mogu da uporedim i znam sta da ocekujem ,ali ovo mi se mnogo razlikuje od originala .

Nisam bio lenj pa sam ga pretrazio jos malo i nasao sam jos 2 semenke ,zrele , ali nisu ni kao ove crne ni kao original .

Ovo me je podsetilo na ovogodisnji grow u najjacem letu kada je bili najezda bubamara .Pojavise se odjedanput , pa se ispostavilo da je to vrsta azijske bubamare koja se upotrebljava u staklenicima i koja je nekako pobegla i preplavila dobar deo srbije .Mozda je i neki polen pobegao iz nekog vaseg indoora :)

Uglavnom,resio sam da ih posadim pa cu videti sta ce biti .

Hvala na misljenju !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.