Blunt pitanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.10.2010
4
0
0
35
pozz evo novi sam ovdje, pa da odma pitam nesto :icon_lol:
htio bi s frendovima probati blunt srolat. gledao sam tutoriale na jutubu i upucen sam u sve. kubanke nesmiju biti suhe i zbog toga zapravo otvaram ovaj topik. koje kubanke su dobre? kak znam da nebu suha? da kazem teti na kiosku ''erm dajte mi jednu kubanku, al da nije suha?'' :icon_lol: uglavnom gdje u zagrebu kupit dobru kubanku za srolat blunt?

hvala
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Kiosk, smart shopovi...
Imaš kiosk u centru u pasažu, tam u onom neboderu nasuprot hotela dubrovnik kod trga, di je armanijev dućan.
Tam imaju tih gluposti.
 
28.10.2010
4
0
0
35
hvala :D
pa dobro, aroma mi ne smeta nekej previse :D

ps. jel da radim filter za blunt ili ne? nisam na tutorialima videl da rade filtere, ali to je sve neka gensta nigga in da hood ekipa pa neznam :D
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Imaš tri smartshopa u Zagrebu. Imaš dobar izbor bluntova, na nekima ima već stavljen filter, znači travu natrpaš samo u njega. A imaš i one koje treba motat, ja osobno stavljam filter. Cijene ti se kreču od 8 pa do kojih 20kn. Meni osobno su najbolji NOTORIUS BIG bluntovi, dobiješ 3 komada za 15kn.
 
28.10.2010
4
0
0
35
ovako, bilo je problema s rolanjem blunta. nikak se nije htio slijepit. prvo sam samo malo polizao pa nije htjelo. onda sam malo vise polizal pa opet nije htjelo. kaj sam krivo radil? koristil sam notorius big blunt wrap.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ja kad sam motao, moro sam ga fajn poslinit, jer se teško zalijepi.. ali mi je uspjelo :))

kupio sam onu običnu kubanku na benzinskoj, u metalnoj kutijici, izgleda ko epruveta ( to ti je ono za labaratorije )
kupi samo bilo koju kubančicu trebalo bi bit ok, brijem da nemreš fulat!

a od onih aromatskih mi se diže želudac, nebih preporučio ali probaj možda tebi paše!

u blant nejde filter,
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
kod bluntova koji se ne ljepe dobro ni uz pomoc sline a cak i nakon sto ih uspijes srolati ponovno se brzo odljepe onda ih predji plamenom dosta brzo nekoliko puta i to je to...