Blurberry Feminsed (Moj prvi grow)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
Sretan grow.
Kume uzmi mrežicu za komarce i ogradi biljku, s prvom kišom puževi će je fino pojest, ako te je strah stavit mrežu uzmi pužomor, mrežicu skloniš biljka kad ojača, gledaj završene outdoor dnevnike,Sajt fino raščisti od rastinja i da joj ništa ne smeta dotok sunčave svjetlosti.
Zalijevaš po potrebi, pošto si kupio zemlju ne trebaš gnjoiti prvih 2\3 sedmice znači samo voda, al vidjet ćeš kada je biljka gladna. biljke su male i nemoj da tripuješ da je neko od ljudi je našao i otkinuo, isčupo. To je neka divljač bila gladna, uzmi i blizu biljke se popišaj, donesi od psa izmet ili dlaku i Stavi blizu biljke ili krpu i na moči je benzinom i Stavi kraj biljke ili zakači par kesa kraj biljke to će divljač otjerat.
Kada dolaziš na sajt dobro gledaj da te neko posmatra i da li se neko skirio pa tek onda na sajt uleti bez paranoje pa isto kad izlaziš sa sajta. Bolje sve na vrijeme spriječiti nego liječiti.
:joint:
 
Poslednja izmena:
13.03.2016
26
34
13
28
@Štaćukadjevolim
Pa usustini siguran sam da je neka zivotinja uzela biljku,vidi se da je prekopana zemlja kao da je nesto tu bilo. Zalio sam sa terra sorbom jedanput cisto da mi biljka naraste vise da nemam nekih problema sa stetocinama..Stavio sam lisce orasa kao sto napisoh gore da otera jer on je jako negativan na zivotinje i stetocine. Uzecu puzomor. :vozdra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
13.03.2016
26
34
13
28
Pa objasni, reci kaj je, sta je, koji mj.itd. ;)
Pa biljka lepo raste,nakrivila se ali stavio sad drvo da je podboci. Posadjenja je tokom aprila sto znaci da ima oko 5 meseci. Kao sto rekoh gore djubreno sa Terra Sorb. Seme je iz random biljke mozda special queen par semena su bili pomesani ugl su iz drugih biljaka.
 

Gaf

07.01.2016
343
225
43
46
Ajmo Milane, onda daj slike cijele biljke, zanima me hebeno ta tvoja biljka(nije auto), tek zavrsio kolovoz, a tebi biljka je vec skoro za pobrat ;)

Edit:kazes da nisi slikao jer nisi znao jel ce uspijeti, pa ona je ve odavno uspijela, bas si ju mogo popratit slikama, al dobro, daj sad bar ju poslikaj malo vise :thumb:;)
 
Poslednja izmena od urednika:
04.09.2015
36
33
18
33
moze moze jos slika ovo je vrh :) ja budala nisam htio posadit u 4. mjesecu misleci radi hladnoce vani i ucestalih kisa da nema sanse da mi prezivi.. (istok)