:::Božićna Nagradna Igra:::

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Dragi moji Vutra clanovi...

stize nam Bozic i Nova Godina i znate kako to ide, ljudi se vole, poklanjaju i sve te debilane :)

pa reko sto ne bi i mi na Vutri malo obogatili ovaj mjesec sa nekom nagradnom igrom da razveselimo sve ovdje i poklonima neke sitnice.

Nagradna igra se sastoji od dva djela. Za Vutraše i moje drage Gljivare.

1. nagrada je VUTRA Šalica, ilitiga MUG ili ti ga šolja za čaj. sa Vutra logom i nazivom sajta + vutra mejl

Oslikavam keramiku inace, pa mogu fino da napravim orginalnu jednu jedinu Vutra šalicu na ovom svijetu i netko od vas ce biti lakij viner, da mu zima bude ugodna i topla :)

2 nagrada je misterijozna sitnica za moje gljivare + vutra mejl

3. nagrada je lulica jedna fina + vutra mejl koju samo pozeljeti mozete!! Hvala Bugiu na dodatku i trudu kao i volji da obogati ovu nagradnu igru!!!!

kako sudjelovati?

sve sto trebate je ostaviti neki fini post i naglasiti za koju nagradu se prijavljujete da znam koga sta zanima.

zatvaramo nagradnu igru na sam Božić kada cu objaviti sretne dobitnike i obavjestiti ih na PM osobno da mi jave podatke.

Pa ljudi....sretno i Hohohohohohohh
Alcooliques.gif
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Hehehe, Teta Mraz
Ange13.gif


Samo da se javim sa postom...
Ne potražujem ništa, ali mislim da je lijepa gesta :)

:maryjane:
 

marijuana lover

Aktivan Član
06.10.2006
135
1
0
34
ja bi rado u ovaj drugi bubanj za gljivare,svaka cast RedSh stvarno si puna svakakvih ideja i svega,svaka cast jos jednom!
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
hvala dragi ljudi :heartbeat: ajd ajd samo igrajte i uzivancija :)
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
ja bi pola kile mejla ako moze... :) eto, kandidiram se za trece mjesto.. kuda cu skromnije :)
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
eto mene u borbi za mejl. Da vam ispricam jednu anegdotu od jucer
Dakle, ja sam iz sire okolice zg-a i u zadnje vrijeme postavljam satelitske antene po kucama i tako to.. Dakle, jucer dodjoh do tipa doma..

Kuca u totalnom neredu, ima dvije macke, posvuda macije dlake. Da ne duljim, fascinacija je uistinu uzela zamah kad sam nasred telke primjetio HRAČAK zapremnine brat bratu 2kubicna centimetra. SASUŠEN, očaravajuće svijetlozelenozute boje... koji horor.. Pa gdje mi to zivimo? Mislim da bi mi jedino vutra mejl uspio izlijeciti prezivljeni emocionalan i fizicki sok.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.