Bodybuilding i marihuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.04.2010
3
0
0
36
Pozdrav svima . . .
Ovako, pusio sam vutru 8 meseci svaki dan i sjebao sam se skroz. . . Izgledao sam kao da sam izasao iz ausvica. . . E sad krenuo sam u teretanu i smanjio sam vutru dosta, ali me zanima da li vutra utice na razvoj misica i koliko?
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
ja pusim 9god vutru i 5 god idem u teretanu i vutra nema nikakav uticaj na razvoj misica napusen sam 24/7 i opet treniram cak su me zvali da idem na takmicenje,jedini problem sto imas kad se napusis sto gubis fokus pa nemozes povezati mozak-misic a to je jako bitno a mozda ima pozitivan ucinak sto ti otvara apetit sto je ok kad radis masu bilderi se koriste raznim tehnikama da bi sto brze apsorbirali hranu da mogu ponovo unijeti u sebe hranljive materije jer je tesko imati 6-7 obroka dnevno i tako svaki dan,najvaznije za bb je da se kvalitetno hrani dovoljan unos proteina 2-3g na 1kg tjelesne mase ali to je druga prica,zakljucak vutra nema negativan ucinak na razvoj misica osim sto gubis fokus nemoj pusiti prije treninga jbg ja sam gotov uvijek napusen u teretani ali ne toliko,duhan unistva vitamin c u organizmu pa to malo utice na razvoj misica dok alkohol itekako utice na razvoj misica,ako jednu noc u sedmici izlazis i nacugas se ono pravo sve sto si misica zaradio za 7dana treninga izgubis za tu noc,pa ja preporucujem ko hoce u teretanu neka pusi vutru samo ne na treningu,trcanje nebi preporucio sa vutrom jer vutra ubrzava rad srca pa to nije preporucljivo,eto tako ako nekog nesto zanima u vezi bb moze mi se javiti na pm ili evo link pa nek se sam snalazi http://forum.teretana.net/........pozz
 

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
pozitiva je uvjek kad je pozitiva u bitu:p
Dakle,ja sam zabrijo davnih 2008godine na bodybuilding i sa stereoidima i marihuanom sam rasturo,ljudi cesto misle da se ti neda buildati kad se napusis,ohh meni se itekako dalo i to svaki dan.
Bit je u tome da se zabrijes
Vutra ne utjece na misice,ma kakvi .

to su sve Neistine o marihuani
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Ja dok sam inteznivno trenirao BB i to veoma ozbiljno cca 7 god, vutru kurio non stop i imao extra rezultate, Kao sto i znas BB je sport fokusiranja i koncentracije (mozda neki nece vjerovat) i vutra mi u mome vrlo pomagala, kad bi dosao napljugan na trening ono motivacija extra. Sada se bavim kickboxingom, bas sam prosli tjedan bio na treningu isto skroz zavaren i ono, brija i pol:icon_lol: Ma vutrica je nas multipraktik lijek:spliff:
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Evo sta Scooby kaze za Vutru u kombinajciji s BB-om

[video=youtube;ZuNYjG6YTBQ]http://www.youtube.com/watch?v=ZuNYjG6YTBQ[/video]


Inace tip ima odlične savjete po pitanju BB-a. Ovo što govori u ovom video je ok argumentirano. Ali generelno nista lose.