Bodybuilding

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
hondofob1
Mistrol-Stamazonol je anabolicki stereoid koji se koristi najcasce kod borilackih,nogometnih..."brzih"sportova.Daje energiju nenormalnu...ali i cunu smanji:DNapocetku si lud,nemozes spavati..poslje ko mrtvac.Ugl. smece pogotovo sto je 80% Mistrola na zemlji lazno napravljeno.Inace isusuje vodu iz misica,zato ih bilderi koriste,da im se misici izdefiniraju ful.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: h0nda

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.660
13.853
358
Hm nisam nikad cuo taj naziv a svojedobno sam uzeo sve moguce osim hgh, da nisi zamjenio sa winstrolom ( farmaceutski stanozolol).
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.660
13.853
358
Sory kaj cu te razocarat al tribulus je bacen novac, imas medicinska i znanstvena istrazivanja objavljena na pubmedu kojima je utvrdeno da podize razinu testa za nekih 0,2 %sto je nedovoljno za ikakav vidljivi napredak,kao i sto ne utjecr na sintezu proteina ili rast misicnih celija.
 

pikadile984

Poznanik
Poznanik Foruma
25.04.2015
1.076
5.679
258
santos
Eto nepovjerovo bas sam danas malo to detaljnije pretrazio i je istina tribulus samo na potenciju libido utjece zato se drzim provjerenog whey i bcaa + prava klopa i trud muke suze i da vidis ovakav mrsav derem ko pravi haha ( sto je dobro doci na trening bjesan pogotovo kad te sef na poslu nasekira uf kidas onda )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
zamjenio sa winstrolom ( farmaceutski stanozolol).
:razvaljen:::razvaljen:::razvaljen:::razvaljen:::razvaljen:::razvaljen:::razvaljen:::razvaljen:::fuck::fuck::fuck::fuck::fuck::fuck::fuck:
Drugo pametno nemam za reci..he,he....A braco mila..:crazyd:
A za ovaj Tribulus ili kako vec...Uzimao sam onaj Bugarski,navodno orginal(tamo raste ta biljke).A kao prirodni testetoron...Sto kaze kolega,nema vajde od toga...sve nesto hoce,nece,a sve je to placebo.Dok god si ne bubnes u bulju kuru pravi hormon rasta sa ostalim dodacima,negdje 2,3 kuba nema tu pomaka.Pricam o natjecanju.Imam prijatelja koji je bio na 128 kg cistih misica,izgledao je kao Hektor..ogroman,svaki misic se vidio perfektno_Otiso u Milano(ja ga vozio)na natjecanje...covijek plakao kad je vidio konkurenciju..Prema njima je on bio kao malo dijete:DNevjerovatno kako su ljudi izgledali.Mene to ne privlaci ali kako sam trenirao borilacke u istoj teretani..Vidio sam svasta..
Da Minstrol..he,he..stvarno nekad znam izvaliti da se drugi dan pitam jesam li normalan:D:thumb:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: h0nda

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.660
13.853
358
E pa tome i sluzi forum da razmjenimo iskustva ,ti znas o vutri a ja o bb-u hahah, a i nije tako los taj mistrol druzio sam se podugo s njim :p.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
testosterone-depo-galenika.jpg Je Barba ali i on bez ostalih "dodataka"ne radi posao ako cemo bas u detalje:)A i bulja boli ko sam vrag:D
Ma svi ti stereoidi potezu jedan za drugim dok ne dodes na 5 kuba suta u bulju,a tada je vec...:upiii:
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Samo umereno i svesno korišćenje...(ne preporučujem inače korišćenie AAS) mada, doze Testa do 750mg nedeljno su ok, a nisu bas teške za jetru. Klinci za vikend se više otruju nego bodidilder rekreativac za godinu dana kure. Mada, istina je da ovi likovi idu i preko 5gr nedeljno jer su se navukli na brze promene i sad ko narkomani...jbg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.660
13.853
358
Galenikin depo je nekad bio vrh ponude u zadnjih par god nije ni blizu pa makar kupljen u ljekarni, podozirani su poprilicno. To kaj on boli je nista kakvih ima sve ,a i da se na njemu samom stvoriti ok forma. Test bas i ne sjeda na jetru ima gorih stvari od te,zanemarivo je to.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.660
13.853
358
Moguce da postoji jos dio kojeg odstancaju regularno, zadnje dvije god rjetko koja analiza pokazala da ima preko 100mg/ml tak da nalazi ne lazu,a uz to trziste su zatrpale tone replika vecinom iz bugarske i okolice.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

nexus777

Aktivan Član
01.09.2016
170
714
93
Moguce da postoji jos dio kojeg odstancaju regularno, zadnje dvije god rjetko koja analiza pokazala da ima preko 100mg/ml tak da nalazi ne lazu,a uz to trziste su zatrpale tone replika vecinom iz bugarske i okolice.

Upravo takve price i kruze, a nalaza nigdje:D:p:thumb:,bez obzira, uvjek sam rade za farmaceutsku robu.

Vec kad je tema o bodybuilding nazalost previse ljudi potegne pre rano po stereoidima, a da prije toga nisu upoznali svoje tijelo,naucili pravilno jest,trenirat,odmarat.
 

Kajzla

Aktivan Član
14.10.2017
211
675
93
39
Dimenzija X
Da osvežim malo temu jer stagnira mesec dana, a ujedno i da dam svog udela što se nje same tiče. Počeo sam da treniram pre nekih 7 godina. Prvo sam počeo kući, visokoproteinska dijeta, Tae Bo od Billy Blanksa jedno 8 meseci i počeo da ulazim u formu. Posle sam uzeo 2 bučice po 15 kg i uključio njih u vežbanje, uzeo rotirajuće sklekere, pio surutku u prahu itd. Sa nekih 93 kg spao sam na 89, utegnut ko sajla. Ali je to malo na moju visinu od 192cm. Mada, bio sam zadovoljan izgledom. Posle sam krenuo malo na plivanje, imao probleme sa urastanjem dlake, 2 operacije za godinu dana, stao i sa basketom, plivanjem, vežbanjem, zarđao poprilično. Posle 4 meseca bolovanja i stagnacije, krenuo sam opet sa vežbanjem. Krenuo na plivanje ponovo, kupio kreatin (do tada samo čitao o njemu) i tu je bilo moje prvo iskustvo sa kreatinom. Plivao sam 3x po 1km za 45 min. Prvi kilometar ono, ide lagano. Pauza jedno 5 minuta. Drugi kilometar borba, pada snaga. Pauza 5 minuta. Treći kilometar ruke same vuku, disanje ide uravnoteženo, bukvalno kao robot. Nigde umora. Tako da mi je pomogao da se vratim malo brže u formu. Kreno neke programe body weight vežbi, tamo vamo i na kraju sa drugarom krenuo u teretanu. Imao neke probleme sa desnim laktom, išao na 20 fizikalnih terapija, uporedo sa teretanom i zalečilo mi se. Bio problem, neki pripoj tetive tricepsa, nemam pojma. Od tada me više nije lakat zaboleo. A pre toga mi atrofirao biceps i triceps na desnoj ruci, nisam mogao na koš da šutnem, baš bio problem. I tako sam krenuo da ulazim u bolju i bolju formu, konačno bez ikakvih kočnica u smislu fizike ili zdravlja. Kupio prvi set suplemenata, Protein, BCA,Glutamin, Kreatin i kompleks vitamina. Klopa: U dnevnom unosu oko 4000 kalorija. Doručak: 5 kuvanih jaja, 2 žumanca, šolja jogurta, 2 čaše mleka. Užina: Tunjevina, parče tost hleba, 2 kašičice kikiriki putera, voćni jogurt. Ručak: 200g špageta, 100g pilećih prsa, narendan kačkavalj. PWM: mera ipo proteina, 2 kašičice kreatina, 2 kašičice glutamina, 6 kašičica dekstroze. Pre vežbanja BCA i kašičica kreatina, neki sok. Večera: 125g pirinča, 250g belog mesa. U suštini to je meni kada je trening. Kada su dani odmora, dolazi do rotacija UH. Popeo se najviše na 100kg, procenat masnoće je bio uvek oko 12 %. Nikad nisam imao CUT fazu, ipak sam rekreativac. E, to je trajalo god dana, posle je počeo povratak iz BG u Ue, bacanje na poljoprivredu. Vežbanje samo od novembra do marta, posle kreće malina, propadnem 5 kg tokom sezone, pred zimu Jovo nanovo ... Sada sam kupio vratilo i visoke sklekere (90cm), idem calisthenics program vežbanja, malo ću na plivanje kao kardio. Zarđao sam kao ekser na dnu mora. Nikada nisam bio pristalica steroida, po meni su oni neophodni ako se ide pro. Suplementacija je standardna i ne bi trebalo imati predrasuda prema njoj. Trenutno sam na 97kg, sreća pa je mišićna memorija jedna od najboljih stvari u ljudskom organizmu, pa se za 3 meseca vrati 80 % forme. Žao mi što ne mogu da radim weight čučanj i mrtvo dizanje, jer su te 2 vežbe osnov za prirodno podizanje nivoa testosterona. Koji je, naravno, ključan za izgradnju mišićne mase :)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Ja sam od svih tih utega,boksackih rukavica,vreca,vratila....svega spao na vjezbu "5 tibetanaca"kad se ujutro probudim i u tome nasao jedan savrsen mir i pocetak dana.Odem ja do dvorane,malo se potuci,pohrvati koji sklek napraviti...Valjda to dolazi sa godinama,shvatis sta ti je u biti potrebno..Nekad me privlacilo jedno,sada drugo ali je glavno zadrzati taj pozitivan zdravi duh koji trening(bilo koji)daje i saznanje da ti moze pomoci u borbi protiv stresa i ostalih bolesti:)
Podrzavam:thumb:
 

Kajzla

Aktivan Član
14.10.2017
211
675
93
39
Dimenzija X
Ne kaže se džabe, u zdravom telu zdrav duh. Ja jednostavno volim da sam fizički spreman. Nisam neki džiber koji na svakom ćošku gleda da se potuče, ipak sam osnovao porodicu, imam dvoje dece ... Ali, ako dođe nekim slučajem do nekog incidenta, bolje da se taj neko pomuči dobro :D Volim osećaj energije u telu i pozitivnih misli koji trening izvlači iz čoveka. A volim i kada se pogledam u ogledalo u gaćama koje sam dobio od žene za rođendan da izgledam kao onaj lik sa etikete :D