Vutra Društvo

Dobrodošli na skladno multietnički jedan jedini Vutra Forum! Učlanite se da pristupite i drugim djelovima foruma te da vršite PRETRAGU novih tema.

Učlani se

1. Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!

Bodybuilding

Diskusija u 'Sport' započeta od Muskolo, 19.01.2014.

1. hazeri

hazeri ..cystolith hairs...
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    25.01.2016
    Poruka:
    4.881
    Sviđa im se:
    17.707
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +22.698 / 4 / -0
    :lol::lol::thumb:
    E to te ja pitam..covjek od zajebancije:respect::thumb::thumb::thumb:

2. pikadile984

pikadile984 Poznanici Foruma
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    25.04.2015
    Poruka:
    518
    Sviđa im se:
    1.305
    Trofej poeni:
    163
    Ratings:
    +1.469 / 0 / -1
    Koji kralj ali lega ti si bome dobar pravi sportas vidim po tekstu ustrajan discipliniran:respect:

3. Kajzla

Učlanjen(a):
    14.10.2017
    Poruka:
    50
    Sviđa im se:
    107
    Trofej poeni:
    33
    Ratings:
    +113 / 0 / -0
    Hvala na lepim rečima kolega :) Mogao sam još da pišem, ali suština je napisano. Mogao bih poseban članak o treningu itd .... Po prirodi sam borac i ne odustajem. Uporan sam i volim da radim kako se radi. Bilo da je to posao u pitanju, selo, trening, pa evo sada i ovaj sektor hortikulture :)
    Što se težina tiče, najviše u serijama sam radio benč 90kg 3 serije po 6-8-10 ponavljanja, mrtvo 140kg, čučanj 120kg. To mi je bio vrhunac forme, pa su onda nastali prekidi sve češći i češći i jbg ....
    Trenutno sam na ovom programu:
    [Registujte se da vidite originalne linkove]
    A možete pogledati i linkove neke od naših sponzora kao sto su: SeedsMan, Original Sensible Seeds.

Divim se ljudima koji su postigli onakve rezultate calisthenicsom. Vidi se da i tamo ima upotrebe steroida, ali jedan je Frank Medrano. Vegan, a jak kao bizon. Svaka mu čast. Volim da se takmičim, pa makar i sa samim sobom, tako da je ovaj čelendž prava stvar za mene :)

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 1

Preporučite stranicu