Bodybuilding

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ja da vam mogu staviti sliku sebe sa 120 kg misica..eee,tu bi vidio sta radi mesina,jaja,mljeko,sirutka,svjezi sir i ono najvaznije...sjekira i bukva stara 120 godina,pila,dole..udaranje na manje komade i utovar u kamion..E..ako taj gore "zgoljavi" napravi trecinu toga u istom vremenu...ma dajem mu sve sto imam;):thumb:I tada..sa 120 kg sam se hrvao po pol sata,boksao,trcao..bio hebeno eksplozivan..Prije toga..kad sam bio mladi rokao sam sve te stereoide..ono "da me ima"prije ljeta..he,he..I sta...naravno,neupucen u tu materiju kao i 85% ekipe guram u sebe razna sranja po raznim nebuloznim programima...i sta dobijem..dobijem ljepo oblikovane misic pune vode..i selo kaze "ej vid ga sto je ljep":eek:prode dva,tri mjeseca i vracas se "osobnom treneru"koji savjetuje "bolji program"..pa za masu,pa definiciju,pa opet masu...ejjj..
Sve je moguce samo treba znati sto se radi
Slazem se drug...Samo sto je 90% preparata lazno..Ajde reci iskreno..koliko ti je trebalo da provalis onaj "pravi program"od prave firme?Nadam se da se rezumijemo.Sve stoji..uz ovaj sport se vezu AAS...ali posto smo mi s....k Evrope dobivamo samo neprovjerenu i smece od robe..
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
Povela se rasprava o raznoraznim supstancama od kojih mnogi nisu u slobodnoj prodaji i večina ih je štetna za zdravlje. Radi toga tema ide pod kljuć, hvala na razumijevanju.

Edit: S obzirom da je ipak riječ o sportu, neka tema ostane otvorena ali se zamoljavaju sudionici rasprave da se suzdrže od spominjanja raznih pripravaka koja koriste. Promovirajte zdravo bavljenje sportom.
 
Poslednja izmena:

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Ma je sve to stoji ekipo, ali treba opet razlikovati natjecateljski bb od rekreativnog onaj decko na videu se takmici vec neko vrijeme u jacim federacijama, tamo niko ne pita za kondiciju ili zdravlje vec je bitan izgled tih sat vremena na bini i po tome se tempira forma., ne po tome kolko moze pretrcati odigrati nogometnih utakmica iscjepati drva jednostavno je takav sport i tko je jednom probao malo dublje zaglaviti zna kolke napore iziskuje bez obzira na pomoc od strane ass.
@Kajzla pusti kile ,treniraj napravi najbolje sto mozes pa onda skini slike od tog s videa pa usporeduj, jednostavno se ne mogu dobiti tako oblikovani misici,tvrdi i gusti bez upotrebe odredenih supstanci i ono sto je najbitnije bogom dane genetike koja to sve moze izdrzati i podrzati, a vjeruj mi da je iza tog decka cjeli tim doktora i trenera koji prate svaki njegov parametar i obican covjek si to jednostavno nemoze priustiti a i da moze fali opet dosta faktora da bi netko drugi bas tako izgledao.
@hazeri je istina je oko kvalitete proizvoda,nekad je bilo manje svega al puno kvalitetnije,sada ima vise svega al je skoro sve upitno, vecinom prave stvari kud su tesko dobavljive tud su i preskupe al ko je u tome nade put do njih.

@Pantagan razumijem tvoj stav ali nijedan ass kod nas nije u slobodnoj prodaji bar ne bez recepta, recimo odi na tajland kupis sve na kiosku sto ti srce zeli, a i sa ovime da ih je vecina stetna za zdravlje se nebi slozio posto je veliki dio tih ljekova prvotno sluzio ljecenu odredenih bolesti i drugih problema, samo sto njihova zloupotreba zna dovesti do stetnih posljedica ,ali to nikako ne znaci da su oni stetni ako se uzimaju pod nadzorom , kolicinama i periodima uzimanja kojima su prvotno namjenjeni!

Evo jedna stvar nevezana toliko za bb nego opcenito za vrhunski sport, jednostavno danas ne postoji vrhunski sportas koji je u medalji a da nije dopingiran samo je stvar koliko jak lab stoji iza kojeg sportasa i kolko su dobro dizajnirani ass i ostala cuda ,el kako ce netko pasti na testu ako nemaju uzorak neceg sto trebaju traziti pa eto tako neki prolaze super neki padaju, kako si ko moze priustiti. Sta mislite zasto su rusi iskljuceni sa zimskih olimpijskih, kako se oporavljaju vrhunski skijasi nakon operacije koljena i za 2mj opet voze slalom a obicni covjek nebi prohodao 2 godine, zasto bacacica diska nakon diskvalifikacije zbog poz. dop nalaza na neku glupost i zabrane izlazenja pol god na natjecanja baci rekord i jos milijun primjera da ih sada ne nabrajam vezu doping i to vrhunski uz sebe, samo bb je uvjek bio pretezito vizualan sport pa samim time se u njega najvise upiralo prstom kad je bilo stvar zloupotrebe ass!
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Frend...sve potpisujem i sve sto si napisao stoji.Samo je bitno da u daljnom razgovoru ne spominjemo nesto protivno pravilima foruma.Ali to ne znaci da ne mozemo zapaliti jednu masnu trubu i jos se educiramo kroz nase razgovore:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: h0nda

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Naravno, slazem se edukacija i razmjena iskustva su najbolji vodici u ovom sportu! A i masna truba nemre skoditi :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Kajzla

Aktivan Član
14.10.2017
211
675
93
39
Dimenzija X
Buraz, kao prvo niti želim, niti ću ikada imati takmičarsku formu od 8% ili 5 % masnoće. Iskreno, izgleda dobro, ali takvih imaju tone na ovom svetu. Ono što je nekome lepo, nekom drugom je ružno. Lik je napravio boom za godinu dana, ali kada je već prešao na onu stranu, za razliku od mnogih koji su već bili tamo ne izgleda ništa spec. Ja neću nikada ni približno tako izgledati, jer imam 192 i totalno drugačiju genetiku. Da sam trenirao kao klinac plivanje ili kik boks ili vaterpolo, pa da mogu da se nadam vizuelnoj perfekciji. Trenirao sam najveći deo odrastanja košarku i to je to. Ovo je tema o BB i kao takvom sportu i steroidima je mesto u istom, pa ne vidim razlog zaključavanja teme. Neka neko priča iz svog iskustva i to treba uzeti u obzir. Svi su punoletni, pa neka razmišljaju svojom glavom. Ko prati Strongmen Ligu Šampiona, neka mi kaže da li je moguće imati 160 kg i dizati 600 kg iz mrtvog dizanja bez upotrebe steroida. Genetikom si nadaren za neke stvari, za neke zaostaješ. Pratio sam jedno prosto pravilo. Dižeš benč sa jednom težinom, 30 % moraš veću težinu dizati iz mrtvog i čučnja. Jednostavno je tako ako želimo biti jaki. U teretani sam radio čučanj u serijama 6-8-10 ponavljanja sa 130 kg, mrtvo u istim serijama sa 140kg, dok na benču nisam mogao da maknem dugo od 90 kg u istom režimu. A ljudi na steroidima, pomenuh ranije metan (kao i Deca), za koje znam provereno da uzimaju dizali nekih 40, 50 kg više od mene. Mesečno sam dizao benč za 2.5kg do 5kg što se težina tiče, dok sam čučanj povećavao za 10kg, a mrtvo za 20kg. U početku ide dosta lakše, bez stagnacije, dok kasnije ide malo slabiji progres. I čemu onda uzimanje steroida kad bih iste stigao sa kilažama, osim možda benča za par meseci. Meni je uvek snaga bila bitna, ispred izgleda, ali da ne izgledam kao kanadski drvoseča, već kao iskusni powerlifter. Neka neko kaže da powerlifteri izgledaju loše ? Jednostavno nikada nisam imao Cut fazu. Do proleća će biti 8 nedelja Cut ishrane, pa da vidim kom obojci, tom i džeri :)
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
@Kajzla ja uopce ne vidim zasto ti komentiras ovu temu iskreno, sve sto pises je zbrda zdola i vidi se da pojma nemas o ass, ja o necem o cemu nemam pojma ne pisem, jednostavno! Daj ili napisi nesto pametno ili se suzdrzi, tehnike napredovanja u osnovnim liftovima su ti amaterizam zesci, mtvo od 600kg jos nije dignuto a 8%bf je daleko od takmicarske forme , 5 je prihvatljivo vec al ima ih i sa jos nize! Probaj doc na 5%bf i sacuvat misice tom tvojom natural cut fazom bas me zanima rezultat!
 

Kajzla

Aktivan Član
14.10.2017
211
675
93
39
Dimenzija X
Obavezno. Tema je BB , a ne koriscenje ASS, koji su sastavni deo istog. Ti napisi nesto o ishrani, treningu, progresiji, umesto sto pises o koriscenju ASS u teoretskom smislu, sto je svako mogao da procita na ex yu fitness ili pan sport forumu. Amaterski ili ne, ja sam prirodno pratio povecanje lifterskih tezina iz meseca u mesec. A bilo ko, ko misli da moze da isprati ono sto sam ja napisao uz ishrsnu i suplemente, neka prihvati izazov.
 

Kajzla

Aktivan Član
14.10.2017
211
675
93
39
Dimenzija X
Dignuto je 500 kg, u svakom slucaju uz ASS i to ne od strane BB, vec od strane strongmana. Poenta je ista. 3% imaju biciklisti, pa sta im vredi .... Napisi konkretno nesto o BB ili Fitnessu. Sirok je to pojam.
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
au ljudi,ovaj klip..pa da l je to realno..sto bi neko to radio sebi,zarad cega..al ajde,nek se puucaju,ko voli nek izvoli..

evo ja na kisi pola sata izudarao ruske 5 serija u 20 min,bezanija kuci na trbuh..nisam ni ja vise mlad,ladno mokro..duva..a de ona pozerajka :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and Kajzla

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
Guglam sad tibetance, to su vezbe za kicmu..? Poceo sam da radim istezanje i dobja ledja poske 300 godina, imam skracenu levu zadnju lozu.. Ispravljam to, red je
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
Hvala na informacijama.Bilo bi ljepo kada bi spomenuo kako je i upotreba apaurina,helexa tj. tableta za spavanje i antidepresiva uobicajena kod bodybildera koji koriste te supstance...zasto?Bio bi ti zahvalan na odgovoru.:)
Ja samo znam da ga nasi borci kao i nogometasi redovito uzimaju i u to sam siguran.Isto tako znam da na pocetku ciklusa sa Boldenone(dali je pravilno ili ne,ne ulazim u to)bi hebo rupu u zidu..nakon dva mjeseca nemozes nista..jaja budu kao dvije spigule,a zelja za sexom..nema je..ne navlaci vodu..sam si napisao,neznam sta sam tu krivo rekao..Ti si diplomirao upotrebu tj.zloupotrebu stereoida..ok..posteno.Dali bi svome djetetu preporucio uzimanje stereoida u sportskom dijelu price?:)
Da ne dode do zabune..ovo su samo informativna pitanja:thumb:
Nasi nogometasi ili fudbaleri ga uzimaju zato sto nemaju pojma i nemamo na prostorima exyu doktora sportske medicine koji bi im objasnio zasto ne ili zasto da, prica je uglavnom daj neki doping nema veze koji samo da radi :D
Tablete za spavanje ili za smirenje uzimaju uglavnom likovi koji su psihicki labilni pa kad im steroidi lupe u mozak ne mogu da spavaju, tuku svoje partnere i tako dalje, klasican roid rage. Nikad ih nisam uzimao, jesam primetio povecanu nervozu ali ne nesto znacajno. Vecina steroida su na baci testosterona, povecavaju nagon za sexom dok kod nekih npr Deca, boldenon, trenbolon mogu da izazovu tkz deca dick :D skontaces sam sta se desava.

E sad ovo da li bi svom detetu preporucio uzimanje steroida? ne, nikad nikome nisam preporucio da uzme anabolike, jedino sto sam da kazemo uradio je da ispricam stvari koje moze da izgubi i stvari koje moze da dobije uzimanjem istih...da kazemo da sam dosta napaljenih klinaca odgovorio od same namere da ih uzmu. Zasto? Po mom misljenju ako si za rekreativno bavljenje sportom ne treba ti nista vise od nekih vitamina i minerala, malo proteina i omega 3. Ako imas zelju da se takmicarski bavis necime gde imas predispozicije da ostvaris ozbiljne rezultate na svetskom nivou hteo ne hteo moraces da ih uzimas
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri