Bodybuilding

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.08.2021
1
0
1
26
Samo umereno i svesno korišćenje...(ne preporučujem inače korišćenie AAS) mada, doze Testa do 750mg nedeljno su ok, a nisu bas teške za jetru. Klinci za vikend se više otruju nego bodidilder rekreativac za godinu dana kure. Mada, istina je da ovi likovi idu i preko 5gr nedeljno jer su se navukli na brze promene i sad ko narkomani...jbg
Pozdrav druže, interesuje me da li godinu dana svake nedelje uzimam testosteron i posle koliko bi trebalo da pauziram? I šta i kad uzimati ?
 

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.814
233
Pozdrav, prošle godine osjetio sam bolove u donjem dijelu leđa, imam posao gdje dosta sjedim pa su mi govorili imaš razne tablete, masti... ja si kupim set utega (šipke, utezi, bučice, elastične trake) i više me ne bole leđa samo ja ne bildam već pomalo vježbam. U obitelji imam osobu koja je imala moždani udar pa sam i prije kupovao opremu za fitnes, većinom sprave za ruke i noge itd. Isto tako sam gledao you tube kako se pravilno izvode vježbe. Većina videa je za ljude preko 40 godina. Meni je dobro vježbati kada pravim pauzu od vutre, umorim se pa nisam ljut što ne pušim i ne razmišljam o vutri a i lakše spavam :).
Na you tubu pratim .
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.659
13.851
358
Sjedenje je dost povezano sa bolovima u doljnjem dj leda pogotovo ko dugo sjedi el s vr dode do atrofije misica doljnjih leda, klasicna vjezba za ojacati cjeli core trupa su ti plankovi, njih savladas pa dalje siris paletu vjezbi na lednjake, cucnjeve mrtva dizanja.