Bojim se.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

RadojeBrr

Banned
Banovan
14.08.2015
0
1
3
27
Pozdrav svima, imam ''problem'' bojim se da uvucem dim u pluca jer se plasim sta ce biti.
Kakva ce biti moja reakcija na to da li ce biti nekog loseg tripa ili nesto. Do sad kada sam se okupljao sa drustvom ni jednom nisam uvukao u sebe, vec samo uzmem dim zadrzim malo u ustima i ispustim. Jednostavno se bojim kako cu reagovati na to. Sad mozda je smesno ili sta vec ali nemam gde da potrazim savet.
E da, oko 6 meseci sam imao neke napade panike i tripovao sam nesto bezveze, kao da ne mogu da disem i jos nesto. I bilo je uzasno, e sad da li bi ti simptomi mogli da se vrate posle konzumiranja trave. I ako bi mogli da me uputite kako bih se osecao, kakvih bi tripova imao itd.
Znam da sve zavisi od coveka do coveka al bas bih voleo da cujem vasa iskustva?
Ps. Pravo pitannje je da li uopste da probam travu?

E sad ako sam bespotrebno otvorio novu temu izvinite, ali ja sam poseban slucaj :rolleyes:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Poslednja izmena od urednika:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Ovisno o vrsti koju bi zapalio,takav bi ti bio i osjećaj.
Uvelike ovisi i o tebi,jer ako se bojiš ... mogao bi se bojati još više kad zapališ.
A mogao bi se i smijati toliko da ti bešika popusti :D
A mogao bi razvesti priču i o tome,dal' su piramide napravili vanzemaljci.
Uglavnom,ako imaš imalo straha u sebi a ipak odlučiš konzumirati ... povuci samo jedan dim.Drugi puta 2.
I tako dalje i tako dalje...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

lud

31.01.2015
183
106
43
iskuliraj jos neko vreme,da neupadnes opet u bedak,u tom tripu sam pomisao na stanje koje si doziveo moze te dovesti do panike opet,neka prodje neko vreme,kad ojacas u mozgu, onda dunes dim 2 i to je to...;)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
a i taj panic attack, ja nisam ni znao da je to "bolest" dijagnoza, poremecaj i da postoji, stagod, do pre desetak godina kad sam video u sopranosima, kod tonijevog sina :D a sada se na sve strane o tome prica kao o nekom svetom teletu psihopatologije ili cega vec. psihijatrije?
nastavice se :)
 

Strain Hunter

Aktivan Član
16.09.2013
100
398
63
To je autosugestija. Sugestiraš sam sebi da će ti biti loše od dima, to će ti se desiti, tako podsvjest radi. Prvo sebe oslobodi, sve ostalo će biti lako, jer nemaš potrebe da se bojiš. Postoje samo dva urođena straha, a to su od visine i od buke, svi ostali su nametnuti.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: zbrdazdola
08.09.2013
27
22
8
Gle, ako te stvarno toliko strah toga (makar te nema čega biti) nemoj pušiti uopće jer će ti onda samo povećati paranoju. Ako se ipak odlučiš na tako "veliki" pothvat, samo smireno, jer je to najljepši osjećaj. Kad sam prvi put probao, istog trena sam se zaljubio :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rope73

RadojeBrr

Banned
Banovan
14.08.2015
0
1
3
27
Shvatio sam. Ipak cu probati,nego samo jos jedno pitanje.
Da li je bolje da pusim sam ili u drustvu? Kontam ako krenu neki gadni tripovi sta cu sam raditi :D Sta da nabavim od pica itd?
Ali koliko god se oslobodio i rekao sebi "Nije to nista, opusti se" svejedno pocne cuka da mi kuca ko luda i neki cudan strah :D
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Nađi devojku, srolajte buksnu i vodite ljubav celu noć...kad ti pokaže pi*ku ima da zaboraviš i na srce i na travu, napad panike i ostala sranja! :ljubav: Šta si digo frku zbog jednog džointa ko da si na vešanje krenuo... Ja sam bre ko mlad lud i glup, dok još punk s not dead je bio, duvao lepak i ostala sranja, viđao dvoglave aždaje, tukao se s frižiderom...i na kraju postao čovek! :D :cool23:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.