bokserov prvi box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
25.10.2010
24
4
0
38
Evo novih foto: zajednička, jedna sa upaljačem radi odnosa i treća glavnog heada



Sad su stare 6,5 tjedana od toga 2,5 su pod svjetlom 12/12. Zaljevam ih svaka 4 dana, jednom sa čistom vodom a drugi puta sa full dozom plantelle cvet. Kontam zadnja tri-četiri dana ko da su usporile rast i samo u cvjetove pumpaju :181:

Jel zna netko od iskusnijih kakva bi ovo sorta mogla bit?

Pozdrav svima!!! :smoke18:
 
25.10.2010
24
4
0
38
Evo nakon 10 dana novi foto, danas je curama 8 tjedana (4 tjedna pod 12/12)



U međuvremenu sam nabavio i proučio Buds for Less pa sam lampe približio vrhovima na samo 2-3cm. Osim što me nije bilo jedan dan pa je samo jedan listić spržen, biljozama ovako odlično odgovara. Tako da groweirma koji imaju mogućnost barem jednom dnevno pregledati boks i povezati biljoze ili namjestiti lampe svakako preporučam staviti ih što bliže :sun2:

Ono što me "muči" je jako slab miris :icon_lol: Boks je za sada bez filtera u sobi u kojoj nitko od gostiju ne ulazi, ali vrata sobe su stalno otvorena i ništa se ne osjeti. Kada otvorim boks i radim oko biljoza, onda se osjeti na pokošenu travu i malo kao da se nazire aroma limuna. Zna li netko što bi to moglo biti, jer ja ne znam ni jel sativa ili indica :pat:

Pozdrav članovima!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok and Z&N

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Super si ih istreniro, a za miris nisu jos tak debele da se pravo osjeti.. Bice hehe
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Super :clap:
Za sortu ,moj glas ide za sativa mostly :)
Ne sekiraj se za miris,sad će to hehe,ali ne vjerujem da će jako mirisati-imam i ja jednu što ne miriše baš jako,osim kad malo petljam oko nje,onda zamiriše :icon_lol:

Rep+ :thumb:
 

Osiris

Aktivan Član
05.10.2010
117
12
0
39
www.nisambashinformatickipismen.com
prekrasne biljčice... :thumb:
evo, ja baš danas završio pc box, sutra krećem na klijanje...od opreme mi još jedino fale novi termometar, jer ovaj koji sad imam mi je nezgrapan za box. pa ako ti nije problem napisati gdje si kupio ovaj okrugli termometar i higrometar...
također sutra otvaram dnevnik uzgoja, pa ćemo si pomagati međusobno. više vi tu iskusnjare meni nego ja vama, al čovjeka veseli. :rasta1:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N
25.10.2010
24
4
0
38
Hvala na pohvalama i komentarima, stvarno puno znače s obzirom na "stealth"
ovog hobija :b_woot:

Ima li tko iskustva sa dodavanjem meda u vodu za zaljevanje, navodno pomaže pumpanju headova?
Čini mi se da je na forumu jedino 4hearbs govorio o tome (ako sam dobro zapamtio)...



Osiris je napisao(la):
pa ako ti nije problem napisati gdje si kupio ovaj okrugli termometar i higrometar...
Kupio sam ga u Osijeku, u Pet Centru kod Kauflanda... tako da ti pomaže samo ako kao ja živiš u blizini Osijeka. Oko 80-90kn je bio komplet, a moglo se kupiti i odvojeno. Cijeli taj dan sam potrošio u gradu da nađem higrometar, i osim toga jedino sam našao neki veliki sobni za 250kn u Baumaxu :shit:
Samo naprijed! ;)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ima digitalni sa sondom (uređaj staviš van a sondu tamo gdje želiš mjerit) u smart shopu.Cijenu ne znam,ali nije više od 180-200 kn.
Za med (melasu točnije) je i bozga govorio da je dobar.Samo nemoj pretjerati,a i bitno je da dobro ispereš zemlju povremeno da se ne nataloži previše toga.
 

Osiris

Aktivan Član
05.10.2010
117
12
0
39
www.nisambashinformatickipismen.com
ekipa hvala na odgovorima. našao sam digitalni sa sondom u chipoteci za nekih 50ak kuna, ima dvije sonde, jedna za vanjsku i jedna za unutarnu temp, tako da ću ih smjestiti da jedna mjeri na dnu boxa temp, a druga na vrhu, kod CFLki.
ovo za med sam vidio već da su 4herbs i bozga pisali na vutra forumu, ali sam vidio i na nekom stranom forumu...
pitao sam sestru koja studira biologiju, a iz botanike mala 5ardu sam tak imala, pa kaže da su i oni na praktikumu nekim biljkama povremeno davali, i to uglavnom fruktozu u kombinaciji s još nečim, nisam se potrudio zapamtit ime, prestručno mi zvučalo.
:icon_lol:
 
25.10.2010
24
4
0
38
Evo novog foto apdejta i testnog smoke reporta za vas koji pratite dnevnik :icon_arrow:

Od zadnji put biljoze nisu ništa više rasle, samo se hedovi lagano pumpaju. Sada su stare 10 tjedana, od toga 4 vegetacije i 6 cvjetanja pod 12/12. U zadnja dva tjedna piju upola manje vode (ne zaljevam ih po danima nego čim vidim da se počnu spuštati listovi) i većina fan listova je požutila/posmeđila i otpala. Jednom čista voda iz pipe, jednom voda i plantella cvet. Sa gnojivom ću ići do kraja jer planiram water curing. Miris je i dalje jako slab osim kad ih se dira, a onda mirišeeee :bis: ali ne više po limunu nego neki čudni voćni miris koji ne znam šta je al je odličan!!! Na dodir su jako ljepljive. Kad podešavam žice od LSTa jedva operem ruke od masti i mirisa.

Pistile su već skoro pola smeđe, pa je jučer pao i jedan hedić za testni smoke report. Odrezao sam 2cm hedića sa sredine biljoze i osušio za 2 sata na peći (oko 60C je temperatura na njoj) i smotao frulicu. Dim dosta grebe grlo i ima blatan okus (od klorofila i gnojiva valjda). Kad sam ju zavšio lagani smješak na licu i clear rad u glavi koji je polako popustio u pola sata. I kada sam mislio da je to TO napadne me blagi val topline sa trncima i odvede u svijet jakih boja. Razmišljanje je bilo koncentrirano i čisto ali jako ugodno i poletno. Sat vremena nakon toga, znači ukupno sat i po nakon što sam zapalio sam primjetio da me pustilo.

Nekoliko hedova na sredini biljoze da se vidi boja pistila


Jedna fotka cjelog heda koliko sam god bliže mogao povećati


Nigdje ne mogu naći jeftino povećalo/mikroskop da provjerim trichove pa mi treba neki drugi savjet kako da znam kada ih baciti u mrak i rezati. Tjedan, dva, tri? Znam da je teško ovako na slikama ocjeniti :sad2:
Hedovi su iako ljepljivi još mekani na dodir onako fluffy, ali ne želim čekati pre kasno jer više volim head high od stoned rada?

Pozdrav svim članovima i rodilo vam! :family1:
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Kako ne mozes naci povecalo za male pare?..priznaj da nisi bas nesto ni trazio:)...al nema veze,evo ti sajt- http://www.aukcije.hr/item.php?id=1326716 (izvinjavam se ako reklamiram,izbrisite)...al posto smo vec taj sajt aukcije stavili na vutru...cini mi se pod nabavkom opreme-po gradovima..ili negdje je,treba citati:)...isporban je taj mikroskop i odlican je,a jeftin
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
meni se tu cini previse gnojiva...
al mozda gresim...
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Ljepo prijatelju,a šta se branja tiče procjeni sam.
Jedno tjedan max dva ako voliš high.
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
jos par puta ih pognoji do kraja :icon_biggrin:ni i bog dragi :icon_lol:ih vise nece isprat:eek:hno:

sjaje se ko pasja kesa:dog_walk2::icon_lol:gladne nisu.Da si se na samom pocetku fokusirao na najbitnije,sad bi ti hedovi bili duplo veci,a sjajii se iz nekig drugih(puni kristala)razloga:sun2:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma da dobro kaze zeleni ,, a i ne moras vise gnojiti... nije puno al je mnogo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.