Bol u prsima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Tko zna šta može biti...milijon stvari kad smo neuki brate po tom pitanju dijagnoze. Može bit normalno jer se tijelo širi i raste još do početka nekih 20tih pa da srce itd organi zabole jer se šire... može biti da imaš šum na srcu a da ne znaš. Možda previše pušenja a premalo fizičke aktivnosti pa tijelo nije u aktivnosti već pasivno. Tko zna...ako te zna bolit neprestano po toliko sati, ili smanji pušenje pa vidi kako će bit il odi kod kardiologa, naruči se na ultrazvuk srca i problem rješen.
 

Travar 17

Aktivan Član
18.10.2007
72
0
0
32
fĿőШ∆S┬eЯ;77551 je napisao(la):
Off2
!jOOj opet ti i twoje Hipohondrijske brije..nemoj se ljutit al stalno ti je neki *****...nemoj se obazirat na miljon nebitnih stwari nego uživaj u tom Splifu brate milii...!

P.S: bongaš će ti ***** kewu:)
pa ja ne govorim da je to od pljuge, to moze bit od bilo cega
 

Travar 17

Aktivan Član
18.10.2007
72
0
0
32
doors_of_perception je napisao(la):
Tko zna šta može biti...milijon stvari kad smo neuki brate po tom pitanju dijagnoze. Može bit normalno jer se tijelo širi i raste još do početka nekih 20tih pa da srce itd organi zabole jer se šire... može biti da imaš šum na srcu a da ne znaš. Možda previše pušenja a premalo fizičke aktivnosti pa tijelo nije u aktivnosti već pasivno. Tko zna...ako te zna bolit neprestano po toliko sati, ili smanji pušenje pa vidi kako će bit il odi kod kardiologa, naruči se na ultrazvuk srca i problem rješen.
pa to nema veze sa srcem kad me to boli na desnoj strani , a ne na lijevoj
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Ma nije od pljuge garant, barem po mom iskustvu. Kad me to bolilo nisam znao sta je pljuga :facesjump:
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
to ti je od tlaka majstore!visok tlak!a vutra ga spušta, zato navali...ali diže otkucaje srca pa opet bed...
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Brate travar ....
evo ti odgovora- J a sam bio u istom sranju jako dugo , zaboli me desna strana i nemogu udahnit duboko , a ako i udahnem boli jos vise , .... ugl. mene ti je strasno zanimalo sta to mene tolko prca pa sam se malo vise raspito i posto imam par ljecnika u obitelji sazno sam da ako te boli srce boli te uvjek isto bez obzira na to dali i udahnio ili nisi , slicna situacuja je i s plucima ....

U biti da ne duljim ta bol nastane kada ti se istegne medu rebreni misic ... nakon naglog pokreta (neki trzaj ili nesto ) ...
Neznam kako to sprjecit ....stvarno neznam... ali nije nis opasno !!!
 

McGreggor

Aktivan Član
20.01.2008
87
6
0
35
e ovak da se i ja javim s medicinskog stajališta buduci da....aj, recimo da mi je ta strana poznata.

jako je lako klasificirat si bol. Ak je oštra i jaka, što je najbitnije, TOČNO locirana (znaci mozes prstom pokazat di te tocno boli), nije ti niš, odnosno boli te mišić. ne moraš se ništ brinut jer osim trenutne (al i opetovane) neugodnosti nemaš nikakve druge bojazni.

Sve boli vezane s unutarnjim organima; plucima, srcem, su uzasno podmukle i jake. Nema šanse da kažeš di te tocno boli nego je bol potpuno dispergirana preko cijelog prsnog koša.

Npr, SRCE........angina pectoris koja znaci da srce ne dobiva dovoljno kisika je osjecaj ko da ti je neko spustio auto na prsa. auto od tonu i pol. Znaci sve ostale boli koje nas bole "a tu negdje oko srca" i mi si umišljamo da nas boli srce su pizdarije jer u biti nikad nismo iskusili pravu srcanu bol pa mislimo da ce nas infarkt strefit :) u biti nemoramo se radi niceg bojat.

Pluca....pluca ti nikad ne dolaze sama. nikad te nece samo boljet. prilikom skoro svih mogucih problema sa plucima doci ce do turbulentnog protoka zraka kroz njih kaj se ocituje piskanjem, hripanjem i pucketanjem (pucketanje je dok srce zakaže pa se pluca pune plazmom, tog se isto nemorate bojat). U slucaju da nemate stetoskop da se preslušate, kaj vjerojatno ni nemate, ak vas stvarno neš boli jako u plucima recite nekom da vas presluša po domaci, uho na leđa. Ni ne mora znati kaj sluša, ak neš otiđe u *****, cut ce se grdo.
Također, predskazivanje bilo kakvih problema s plucima se skoro uvjek ocituje teškim IZDAHOM. znaci lagano možete udahnut, al jako teško i dugo izdišete ko da vas nešt prijeci. Ak to nemate, nemorate se niceg bojat. Normalno, ak ne iskašljavate krv al mislim, onda ste ziher vec kod doktora.