Bol u prsima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Travar 17

Aktivan Član
18.10.2007
72
0
0
32
Rijetko mi dolazi nekakva oštra bol na desnoj strani prsa koja neki put traje minutu , a neki put 30 min. Kad duboko udahnem ili izdahnem osjećam ko da me neko bode s nožem.ful neugodna bol.da li neko zna nešto više o tome?
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Mislim da nije nista opasno jer se to meni a i mnogim drugima s kojima sam razgovarao desavalo i prije. Nisam to osjetio vec vise godina. Vise ti neznam za rec :icon_biggrin:
 

Travar 17

Aktivan Član
18.10.2007
72
0
0
32
pa prije sam stalno igrao ali sad ne igram mozda jedno 6 mjeseci, rijetko kad igram.
ne to mi se desava kad nisam naduvan
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Mene lijeva strana prsa i leđa zna odvratno boliti i stalno su ukočena
Sumnjam da je zbog toga što se ne bavim godinama ničim fizičkim i nepravilno se držim uz to
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Uglavnom zakljucak je da ti to nije od vutre. Zapravo kad razmislim otkako pusim to mi se nije niti jednom desilo!! Prije dok sam se bavio sportom znala mi se dogodit ta bol, ja bi ju opisao kao nekakva igla koja te ubode negdje u podrucju srca (bar kod mene) kada duboko udahnem. Moje misljenje je da do tog dodje zbog nekakve ukocenosti misica, baljezgam al mozda je istina. Kada duvas opusteno ti je cijelo tijelo i moguce da zbog toga boli vise nema :) Djeco drz'te se vutre :):vb_wave:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Aha ti na to probadanje misliš to mi se isto znalo događati ali to kratko mi uijek bude i naglo i prođe i nikakve posljedice vidljive ali ovo što mi sad se događa to je užas i nervira me
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
OFF TOPIC:

Pa *****umater travar, jel' možeš napisati malo veči post a ne tri za redom, ako ti je do listića, igraj kalodont, piši na brutal offtopic ...
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
mene isto zna, ljeva strana, desna strana ispred iza, bla bla, ali sam ti to kontroliraš, jednostavno ili pričekaš da prođe ili blokiraš bol i izvineš se i to je to...
nikad da me pralo po više od 5 sekundi
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Desavalo mi se to u pubertetu, bol u prsima. Pitao sam ljude sta je to, rekli su mi da je to nesto sto se desava u tom dobu, kada se raste.
 

Travar 17

Aktivan Član
18.10.2007
72
0
0
32
bongash je napisao(la):
OFF TOPIC:

Pa *****umater travar, jel' možeš napisati malo veči post a ne tri za redom, ako ti je do listića, igraj kalodont, piši na brutal offtopic ...
ma nisam se ovog drugog odmah sjetio pa sam tek poslije napiso,jbg. svejedno mi je oko tih listića
 

Travar 17

Aktivan Član
18.10.2007
72
0
0
32
Gaucho je napisao(la):
mene isto zna, ljeva strana, desna strana ispred iza, bla bla, ali sam ti to kontroliraš, jednostavno ili pričekaš da prođe ili blokiraš bol i izvineš se i to je to...
nikad da me pralo po više od 5 sekundi
ma znalo je i meni proc to za 5 sekundi, ali evo npr. jucer me uhvatilo i boljelo me jedno 3 h, svaki pokret ili kod disanja me boljelo
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Tako je, u pubertetu. Moj ujak ima 45 god, prico mi je da mu se to dogadja i sasvim sam siguran da je u pubertetu :sarkazam.
Mada vrlo meguce da se u pubertetu javlja (vjerojatno moj ujak i nije nikad odrasto :D )
jer ako gledam po sebi tocno u toj dobi mi se dogadjala ta bol. U pubertetu sam poceo i pusit travu tako da je moguce da je ona otklonila svu bol, jer znamo da opusta misice. Ken*am, al mozda i ima istine.