Bol u vilici, ramenu, grlu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.10.2012
7
3
0
33
Prethodnih par dana sam doziveo jedna od gorih iskustava u mom zivotu.Pre 3 dana sam kao i svakog dana popusio dzoint sa mojim drugarima , bili smo u parku, prvih 10 minuta nakon puisenja sve je bilo u redu , smejali smo se, pricali itd.Nakon toga sam odjednom osetio bol u grlu i dok gutam pljuvacku sam osetio neku nelagodnost kao da sam gutao knedlu u grlu non stop, nakon toga kad sam dosao kod kuce krenula je donja vilica da boli, ja reko ma proci ce legao da spavam i sutra sve normalno.Sutradan doslo vece , mi kod drugara , opet popusili dz , sve u redu prvih 10-15 minuta , nakon toga ista prica ,krenula bol u grlu nakon toga u vilici i ramenu , srce mi je kucalo sto na sat sto mi se do sada nije desavalo , krenuo sam da panicim da mi nesto nije u redu sa srcem, posto cesti znaci mogu biti bolovi u vilici i ramenu kao i bol u grudima koji osetim tu i tamo jer imam hronicni gastritis i refluks vec neke 2 godine, nisam nista govorio drugarima , samo sam ustao i otisao kuci i razmisljao o tome kako cu samo pasti i umreti, .Moje pitanje je da li je moguce da marihuana isprovocira ovakvu bol ili jednostavno pojacava osecaj boli i ukazuje na to da ce me to krenuti boleti narednih dana iako ne pusim? Da li je neko imao slicne probleme ?
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Moj ti je savet da smanjis dimit,pa cak i prestat jedno vreme..:) pa kad se smanje tripovi onda krenes ponovo dimit ali manje kolicine i bude sve dobro...:)
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
pa opce je poznato da vutra ne lezi svakome podotovo ako imas zdrastvenih peoblema,mozda ti je to prvi dodir sa njom(veci postotak THC),mozda si mlad,oprala te dobro svakako,tako smanji,dal je bilo alkohoja prije...
 

Cofke

Do Shivaya!
09.03.2014
245
322
63
Ja mislim da je do vuve licno..Desavalo se i meni slicne stvari al ne bas vilica i rame
Probaj promeniti lerdia
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
krenuo sam da panicim da mi nesto nije u redu
najveca greska....

drugi put okreni high na kontra stranu i zamisli da ti je sve 5 i da si super i sve ce proc...

mene kad boli glava samo zapalim i zabrijem da ce me proc, i prođe nakon 3 dima.... jeli placebo ili ne, neznam, ali SVAKI puta dosad je radilo....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
16.10.2012
7
3
0
33
Hvala na odgovorima nisam pocetnik , pusim vec 2 godine konstantno.Sad mi se isti bolovi javljaju iako nisam upusen , tako da mi je izgleda samo pojacala osecaj boli.
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Obavezno odi kod kardiologa na pregled!!! Navedeni siptomi inače vrlo često ukazuju na moguće predinfarktno stanje. Možda je neki poremećaj nevezan za vutru,a možda je i kakva kemikalija u vutri?!?! Shvati ovo vrlo ozbiljno...
sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
19.01.2012
15
11
0
35
Da ti nisi se malo dandom lupo pa boli vilica :p Salu na stranu znam odlicno bracika o cemu pricas,i ja u zadnjih mjesec dva imam gadne tripove od vule.Srce krene lupat onda ide napad panike,trip da cu umrjeti za 5 min,jedva pricam stojim itd.Ja jednostavno kad krene tako nesto samo pocnem pozitivno razmisljati i prodje koliko toliko,al nikad me nije bolila vilica ili grlo tako da pauziraj neko vrijeme vulu...A kad te krene tripovati paranoja smrt i to jednostavno nasmij se,malo vode uzmes udahnes izdahnes par puta i kreni se zajebavati sa rajom oko tebe i proce sve .. pozz
 
14.04.2014
38
74
18
moram se ukljuciti u ovu temu jer me jako intrigira sto sam procitao .

konzumiram 9 godina svaki dan i nikada od normalne trevu nisam imo problema cak sam pusio sve razne vrste hazeva skunkova dok sam bio po amsterdamu u vise navrata i nikad me ni jedna nije bacila na paranoju i bed trip ( pusim je upravo zato da izadjem iz bed tripa i da nemislim na pizdarije da se opustim i uzivam u njoj to odredjeno vrijeme) prema tome nevjerujem da je od trevu to odi ti kod doktora jer trevu je ljek a ne uzrocnik boli. Big L je dobro napiso kad me glava pocne boliti a prije konzumacije sam znao imati velike migrene po 3 4 dana je to znalo vozati i znao sam popit pol table kafetina u dan i nista a sad samo jedna frula i sve je ok. a migrene hvala Bogu vise nemam.

jedino kad sam se izokreno je kada smo pusili neki has al je bio prskan nekim sranjem pa mije srce pocelo lupat ko konju al sam odma sazno sta je pa sam to batalio


:rasta1:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budjavBud and Big L
16.10.2012
7
3
0
33
Vrlo moguce da je i od vuje , smrdela je ko rostilj , sto sam odma znao da je neka lekusa teska :D Otisao sam kod lekara opste prakse , pogledala mi je grlo , upaljeno mi je , uvecena mi je limfna zlezda , dobio sam antibiotike da pijem i trebalo bi da bude u redu.Nema potrebe za pregledom kod kardiologa , s obzirom da sam prvi put tada opsetio aritmiju u zivotu, redovno treniram plivanje i cak ni tada ne osetim nikakve probleme sa srcem a plivam popriliucno intenzivno, a i u pitanu je bol u desnoj strani , kad je srce u pitanju boli levo rame , leva strane vilice , itd...puls mi je konstanto 60...Sto se tice panike u pravu ste , samo sam pogorsao sebi stanje u tom trenutku, al ijednostavno nisam znao kako da reagujem, samo su mi padale crne misli.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and mazar

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Onda je neka smeće vutra prskana raznim otrovima... Često spomenem da je u Albaniji par ljudi umrlo od posljedica pušenja njihovih bućkuriša!!! Klonite se tog,radije 1-2 biljčice u svom stanu i mirni :)
 
16.10.2012
7
3
0
33
To si u pravu.Kad krenem ziveti sam , prva stvar koju cu uraditi a i valjda ce se na ovim prostorima u skorije vreme legalizovati , pa da i mi mozemo pusiti nesto kvalitetno :)
 
20.02.2014
15
13
3
28
Trip brate.
To se i meni cesto desava,javljaju mi se bolovi u rukama,vilici,grlu,usima,mosnicama itd....xD
Ali samo prestani razmisljati o tome i proci ce te sigurno,samo sto vise razmisljas o tome vise ce te boleti,tako da razmisljaj pozitivno i bice ti cool...xD
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ma ko zna sta si ti dimio i cime je to sve prskano,ali ipak je najbolje da ides kod lekara pa ako je sve ok sa zdravljem onda dimi..alu menjaj tog lerdia ili najbolje uzgajaj sam pa ces znati i sta dimis..:)