Bolesni pas

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
Avantura je GreenPower ladno...
119.gif
 
16.03.2016
5
0
1
koliko nepotrebnih izjava a malo jako informacija, sve mi čudno kako se uopče došlo do izbora čovac ili pas, no ajde,forum je da se valjamonekad i u svom ego nadimljenom bunilu...
ratzumijem sve koji su spremni pomoči čovijeku prije, no smatram da se još niste uvjerili u životu da vam vlastiti ljubimac nikad neće okrenuti leđa, prevariti vas, a čovjek jako često, pačak i familija ili obitelj....osobno smatram da je malo bzvz poredba uopće, iako zaista postoji jako puno ljudi koji ne da nisu zaslužili pomoć nego bi im masa nas nekako najradije odmogla....
ja imam iskustvo sa psom koji je navodno bio zdrav, sa frendom često kod njega sjedimo kad je tara bila živa, mali pas, shicu brijem, 4 kile možda, bijeli frčkavi....veselila se jako kad smo mi dimili i cerekali se, skakala i ona, pasala joj pozitiva, a često smo kuhali na maslu od konoplje, imao sam i ulja...pa smo tako krenuli iz zeke malo joj davati,uvjek je bila oduševljena, kao da je znala nakon 2-3 puta da ide teturanje i valjanje, često se pokakala ili zabljuvala...onda smo umirali kako tara može bit zderana i da sere i piša na mjestu a mi moramo na wc...
uglavnom pas je prije prve konzumacije imao par padova, treskanja, navodno epilepsija neka pseća...tokom konzumacije i nakon nije bilo promjene, zadnjih 2 udara su je jako onesposobili, kretnja, disanje, pa ju je frend uspavat dao....isti dan je od bivše žene dobio bonia terijerca, no eto...
nisu tarine konzumacije bile česte, možda jednom tjedno, 10 dana, no primjetio sam da se na doze treba paziti, male kilaže trebaju jako male doze...
sretno s pesom...:thumb:
 
Poslednja izmena od urednika:

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Jbga, ne kužim ni ja sve šta sam pisao kad sam pisao
koliko nepotrebnih izjava a malo jako informacija, sve mi čudno kako se uopče došlo do izbora čovac ili pas, no ajde,forum je da se valjamonekad i u svom ego nadimljenom bunilu...
Jbga, teško se izražavam i teško me nekad razumijeti kad sam (pre)napušen. Uglavnom, za dobra bića bi uvijek dao ulje, 2016 sam tog mišljenja. I onda sam bio samo ne razumijem ni ja sad sve šta čitam:)
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ma normalno si sve napisao ko je htjeo shvatit poentu shvatio je.

a i ovdje svi prave uspredbu sa svojim psom biraju izmedu svog psa i stranog covjeka i naravno uvjek mora biti zao covjek.
normalno da ce svatko prvo svoje spasit pa onda necije drugo.

nijedan covjek nije zao samo je napravio par pogresnih skretanja i svaki od njih se moze vratiti na put koji drustvo smatra "dobrim".