Bolest na listovima?

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.288
6.023
258
bunar
www.vutra.org
@FeederCastro666 Od homeogardena uzmi, mikorizu, organski list i organski plod + jačanje plodovitog povrća to ti je dobitna kombinacija (ako sadiš automate organski list ti ne treba jer nema klasične vegetacije), sa tim njihovim kokosom osobno nikad sreće nisam imao ja bi to najradije mjenjao sa nekom klasičnom zemljom, composana teramagma itd..., koristim ga eventualno kao dodatak u zemlji (cca 15%), sve ti je drug @Hercegovina već napisao, problem je u supstratu koji nije zemlja već kokos i on ima neka druga pravila....

Zlo&Naopako

666&999
Moderator
27.12.2009
2.978
3.595
188
Ne se sekirati, početne greške se gotovo svima događaju.
Bitno ti je vidjeti koje tehnike uzgoja su pogodne za početnike (moje skromno mišljenje-zemlja).
Ako se odlućiš za zemlju, bitno je vidjeti koje su ti dostupne od preporučenih u temi na slijedećem linku:
Gnojenje, kako je rečeno već,u startu nije potrebno, ako je zemlja. Ako je kokos ili neka varijanta hidro uzgoja, onda su potrebni pH i EC metar te linija gnojiva za odabranu metodu, no tu stajem sa komentiranjem, jer nemam iskustva sa kokos i hidro uzgojem. Ima dnevnika uzgoja u hidro i kokos varijantama, pa potraži.
Usput, samo da napomenem, pH vode za zaljevanje svakako treba kontrolirati i regulirati.

Za unutrašnji uzgoj nije dovoljno samo okačiti nekakvo svjetlo i ajmo. Treba osigurati optimalne uvjete, što podrazumjeva i adekvatnu ventilaciju, te kontolu temperature i vlage,i "atmosfera" u prostoru za uzgoj nikako ne smije biti stacionarna.
Znam, napisao si da stiže oprema, ali ipak predlažem da se informiraš dodatno ;)
Za više info. pogledati sticky teme u forumima
Za pitanja i pomoć pri uzgoju, obrati se jednom od mentora
Sretno sa uzgojem!