Bolle - Techno Mix

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Evo jedan techno mix koji je snimljen dosta davno (zato su i ploče sad već malo starije)
onako čisto za moj gušt...ne bih ga nazvao promom pa zato i nema neki naziv
dry.gif

Uglavnom ako se netko odluči poslušati ga dobro bi došao koji komentar
blink1.gif



http://rapidshare.com/files/15046318/Bolle...no_Mix.mp3.html


01. Hertz - Used
02. Carl Falk - Coud Nine
03. Titanium - Arabescus (Cave Remix)
04. Bodie - Palm Of My Handerson
05. Frank Biazzi - System Overload
06. Elton D - La Voz
07. Frank Biazzi - Introspection
08. Electro One & Diana D'Rouze - Mi Corazone
09. Drumcomplex - Mobotex
10. Boriqua Tribez - Passion
11. Kobbe vs. Balthazar - Moonshine (Kobbe Remix)
12. Cave - Quantity
13. Tevatron - Check Bass
14. Dj Preach - Timeport
15. Valentino Kanzyani - Sala Global
16. Misjah - Sea Side
17. Tevatron - Droom
18. Stephane Signore - Sacrifice & Dedication
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Heh baš mi je drago da se i tome priče...
Evo bolle baš sam stavio na download tvoj mix,mixaš onako za svoje gušte doma na nekoj opremi ili...ti to ozbiljno?
Ja sam se doooosta s tim igrao pa me zanima..
By the way kako uploadaš set?
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Svu opremu sam uzeo i to mi je prvenstveno hobi...od opreme 2 x Technics mk2 & Pioneer DJM-600 & DSS DJ Software...techno sviram sa pločama, a progressive/house/electro sa mp3-cama pomoću DSS-a (heb ga nemam toliko para da kupujem još i te ploče...10eur je jedna = set od 20-ak stvari košta nešto malo više od 200eur:signs054:...inače živim u gradu koji je dosta mali i gdje svatko svakoga više manje zna i zato se dosta teško probit ako ne znaš prave ljude, a malo tko ti hoće pomoći (da ne idem dalje u filozofiju :eek:hno:)...znači prvenstveno hobi i ljubav prema mjuzi, a kad još tu i tamo uleti koja manja svirka...zicer!

Upload radiš preko stranica koje ti daju (uglavnom) besplatan hosting...npr. rapidshare, speedyshare...ima ih dosta i sve su više manje OK i vrlo jednostavne za upload. Upiši u google upload files i naći ćeš bez beda...ok ti je i www.sitesled.com ....kratka registracija i imaš svoj prostor na toj stranici gdje možeš uploadat šta te volja.

Eto nadam se da sam pomogao s tim....

p.s....imaš negdje u graveyard i jedan electro progressive promo ako te zanima :thankyou:
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
A gle svaki mix se sastoji od stvari koje su same po sebi takve kakve jesu i koje dj na svoj način poveže u jednu cjelinu...tj. od pojedinačnih stvari radi mix koji bi trebao imati neku "priču", odnosno kad se to sve skupa poveže (izmixa) da ima glavu i rep...početak i kraj. Inače je dosta teško složiti mix tj. probrati stvari da pašu jedna uz drugu...e sad na koji način ćeš ti to izmixati to je ono što se naziva "kreativni" dio mixa...ja sam ovaj mix pokušao složiti tako da prva polovica od 1. do 9. stvari vuče na tribal/driving techno, a da druga polovica, od 10. pa na dalje baca na techno (opet uglavnom tribal) ali sa elementima electra (uglavnom melodičniji techno)...

Eto nadam se da sam malo pojasnio "filozofiju" mixa......pozz :pat:
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Stvarno nije loš mix,možda si samo triba bolje rasporedit vokale i manje koristit efekte...ali NHF samo savjet:sun2:

oprema ti odlična,al čudi me šta radiš u DSS-u,koliko se sijećam taj program nema waveform,a meni nekako draže to vidit,kao da vidim u budućnost...:icon_lol:

Ja radim više-manje house i to sve u mp3icama jer kao i šta sam znaš oprema je skupa,a ne mislim i nikad se nisam mislio bavit time profesionalno...
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Dss izgleda ovako http://img223.imageshack.us/img223/6428/dssdjyu7.jpg

i ima waveform...ima sve funkcije kao i cd player (samo što za cd playere treba iskeširat masu love) i na tipkovnici si naštimaš tipke cue, play, pitch + - ....dosta jednostavno! U njemu imaš opciju za naštimat da ti radi preko eksternog mixera i još kad imaš dvije zvučne naštimaš da svaki player svira jedna...i to je to! Isto ko sa cd playerima samo što je jednostavnije i besplatno.