...Bong... Gdje u RH????

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.11.2007
25
0
0
38
A nadam se da ce brzo obnoviti stranicu, pa da vidim sta sad imaju u ponudi... Ili mozda slucajno navratim do njih kad budem isao do strica po neke kompove ili sta vec....

E samo jedno pitanje... Jel ima neki nacin da kad duvas na bong, da ima neki lijepi miris, nesto tipa kao kad se srola blant....
 
26.11.2007
25
0
0
38
A mislio sam neki miris cokolade ili tako cega... Sad trazim opremu za Novu, a bit ce i damica koje vise vole neke mirise i okuse i tako sta....

lega ce mi dofurati neku jebacku za 1 mazuranica, kaze da je najbolja koju je probao, pa cemo viditi... :)


Jel se mozda moze smrviti blant, pa da takav miris??? Nisam tako sta nikad probao...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Potpisujem sta brainchip rece.. sama aroma trave je nesto posebno.. pogotovo kad se konzumira na vaporizator.. onda puni okus i miris te biljke dolaze do izrazaja i doslovno je mozete okusiti u trenutku kada udahnete paru. Inace citao sam u nekom casopisu od high timesa da ekipa za natjecanja travu konzumira iskljucivo na vaporizatore kako bi mogli u popunosti ocjenit miris, aromu, okus i slicno.

Meni je to postao sastavni dio rituala i kad travu pusim fali mi taj super izrazeni okus i miris pri vaporiziranju.. ali naravno da bong i joint imaju svoje cari takodjer..
 
26.11.2007
25
0
0
38
elephant0r je napisao(la):
Potpisujem sta brainchip rece.. sama aroma trave je nesto posebno.. pogotovo kad se konzumira na vaporizator.. onda puni okus i miris te biljke dolaze do izrazaja i doslovno je mozete okusiti u trenutku kada udahnete paru. Inace citao sam u nekom casopisu od high timesa da ekipa za natjecanja travu konzumira iskljucivo na vaporizatore kako bi mogli u popunosti ocjenit miris, aromu, okus i slicno.

Meni je to postao sastavni dio rituala i kad travu pusim fali mi taj super izrazeni okus i miris pri vaporiziranju.. ali naravno da bong i joint imaju svoje cari takodjer..


Nisam nikad na vaporizator probao... Zanimljivo izgleda, al zanimljiva mu je i cijena :sadbanana:....
 
26.11.2007
25
0
0
38
Cek... to se uopce ne dimi??? Ides... onda je to mozda sljedece sto cu si kupiti (kad i ako skupim pare), iako mi nargila izgleda puno ljepse i zanimljivije....
 
26.11.2007
25
0
0
38
Evo sad bas gledam i nije mi jasno jedna stvar... Zasto je vaporizer bolji? Svakako uvuces dim, e sad neznam jel bude vruc.... I jos jedno pitanje... kako to ne steti plucima (kao sportas sam, tj, malko dizem utege i tako sta)...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ne udahnes dim.. udahnes paru.
Kancerogene i stetne tvari za organizam nastaju izgaranjem biljne mase (cvijeta, lista itd.), tu do izgaranja ne dolazi jer je trava odvojena od plamena staklom.

Ukoliko pretjeras sa zagrijavanjem trava ce pocrnit naravno.. procitaj gore navedeni topic .. tamo sam opisao kako treba vaporizirat pravilno na svojem dosadasnjem iskustvu.
 
26.11.2007
25
0
0
38
Ok sefe... evo upravo sam rastavio lijepo sijalicu, sad samo da nabavim pravi cep i slamcice i to je to... :) Onda cemo testirati....
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Netrebas cep... uzmi kuhinjsku krpu cistu, slozi je u vise slojeva i sa time zacepi vrh zarulje.

Kad si gotov sa vaporiziranjem samo podigni prst, i unutra stavi slamku i udahni.. nece ti nista pobjec vani budes li konstantno udisao dok sve ne udahnes.. Plasticne slamke i cepove koji stoje na zarulji prilikom zagrijavanja su jako nezdravi i nikako ne preporucam.
 
26.11.2007
25
0
0
38
Ramona_Red je napisao(la):
... a čini se da je ok ostavit onaj metal na žarulji, manje će se grijat nego kad je sve od jednog materijala (samo staklo) .. eo viš kakje ovaj lik radija

Tak sam i ja napravio... ostavio sam taj metalni dio i lijepo unutra napravio da ne bude nista ostro, onda sam na tom metalnom dijelu probusio rupicu i sad cu jos staviti od pluta cep kroz koji ce ici slamka... ta rupica na tom metalnom dijelu je da se moze sve to lakse uvuci, da nemoram praviti 2 rupice na cepu...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
I ja sam ostavio metalni dio..

Sta se tice cepa od pluta nisam siguran koliko dobro ce ti on hermeticki zatvorit to.. Poznato je da vruci zrak ide prema gore tako da ako postoji i najmanja rupica prilikom zagrijavanja ces izgubit znacajan dio thca.. Zato ja fino pritisnem krpu ili papiranut maramicu na otvor malo jace i nemam problema.