...Bong... Gdje u RH????

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.06.2007
7
0
0
38
Pa ljudi kaj vi pušite na to ???

Ja sam to napravio isto kako je i na Internetu,, i probao sam,, ali mogu reči da mi je to ipak malo pre HC !!!
Pa to spali sve živo,, pa tako i pluća Brijem !!!!
Ja mislim da je to Daleko,Daleko od pravog Vaporizera !!!
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Dr. Zelenko je napisao(la):
Pa to spali sve živo,, pa tako i pluća Brijem !!!!

Brijes...

Imam ga, pusim na njega i odlicna je stvar. Svaki prvi kif dobre vuve prvo probam na njega.

Daleko je to od volcana, ali je super stvarcica. Nigdje neces osjetiti takav okus i miris. (samo da se razumijemo, ja govorim o pravom Ubie vaporizeru, ne nekoj homamade zarulji)
 
22.06.2007
7
0
0
38
Sve je to Cool Dečki,,

Ali mi nažalost nije jasno kako možete zagrijavati "materijal" ,, a da ne izgori odma,,,
NPR. običan upaljač,, brijem,, ima malo pre veliku temperaturu, pa sve zapali i pretvori u pepeo,, a taj neki kupovni Vaporizer ima reguliranu toplinu pa šišpu kako god želiš !!!

A što se tiče ovog Ubie-a,,, di to ima ???
Ja nažalost imam,,, kao pravi klošar,,, onaj Homemade - Žarulju !!! :thumbsdown:
Pa mi je malo HC !!!
 
26.11.2007
25
0
0
38
Jos nisam nista kupio... Sudio sam legi pare i naravno - ostao bez njih.... super.... pa mi je cura rekla za Bozic kupit nesto i ja sam se sjetio neceg takvog....

Slao sam cak i mail ovima iz Smartshopa, cak su i odgovorili da ce poslati slike bongova, al mos mislit sto su to napravili... tak da jos uvijek nemam nikakvu informaciju, ni slike, ni cijene, ama bas nista... :(
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Dr.Zelenko nije istina da sve ode u prah i pepeo.. do izgaranja ne dolazi uopce jer vatru od vutre odvaja sloj stakla naravno. Takodjer taj sloj stakla sluzi i kao bafer koji ublazava i snizuje temperaturu.

Istina je da se moze pretjerat sa grijanjem i rezultat je blago zadimljena unutrasnost vaporizatora, ali dodbro izvjezbana ruka zna tocno na kojoj udaljenosti od plamena i koliko dugo drzati u tom polozaju prije nego zatreses vaporizator da se "promijesa" materijal unutra.
To je vjestina poput motanja dzoje koju stices iskustvom.

Nekome je ritual i gust motati, a meni je gust "kuhati" :chef2:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
E da ne otvaram novu temu...gde ima bongova i pipe-ova u Srbiji?
Informacija o tome nisam nasao nigde na forumu...jbg
 
26.12.2007
2
0
0
36
Ja san ovdije novi i tija bi nesto pitati. Di mogu naruciti ili kupiti bong u hrvatskoj?
Pozeljno bi bilo naruciti jer sumljan da u zd ima kupiiti?
Unaprid fala.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
@Meshi Trebao si da procitas temu u kojoj si stavio post...aman tema se zove "Bong u Hrvatskoj" i ti postavljas pitanje "Gde mogu naruciti ili kupiti bong u HR?"...Sve informacije vec postoje samo ih nadji i procitaj...peace:signs054:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Meshi je napisao(la):
Ja san ovdije novi i tija bi nesto pitati. Di mogu naruciti ili kupiti bong u hrvatskoj?
Pozeljno bi bilo naruciti jer sumljan da u zd ima kupiiti?
Unaprid fala.

Sidni na bus ili u auto, napravi đir do Splita, otiđi do smart shopa i kupi ...
Kontaj da ako naručuješ iz vanka, plačaš carinu i poštarinu.
 

nvidia

Banned
Banovan
07.01.2009
10
0
0
42
ja sam nabavio sa ***********

narucio sam tamo i doso postom 15kn postarina, za 2 dana, bong 20cm, i sasvim zadovoljan sam
 
26.11.2007
25
0
0
38
Evo nabavio i pajp - isti ovakav, samo srebrni... https://forums.vutra.org/87748-post43.html
I jos par stvarcica... Napokon posjetio smart shop u ZG-u i moram reci da nije bas neka ponuda... Nadao sam se bar malko vecem izboru stvarcica... Al ajd ima dobrih bluntova, rizli... Jedino zamjeram, nestalo im ugljena za nargilu, al narucio sam sa *********** i sad cekam da dodje...