...Bong... Gdje u RH????

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.11.2007
25
0
0
37
Jel zna netko gdje ima za kupiti ili naruciti bong u RH... posebno mi je za oko zapao black leaf... Ajd ak netko zna, nek mi javi, bas mi se svidja... Ili ako ima neki takav slican stakleni..

Ja sam iz Osijeka, sumnjam da ima ista tu kod mene, nisam jos naisao na ista slicno... Cuo sam za neku trgovinu u ZG-u, al trenutno im je stranica u izradi, tako da ne mogu nista pregledati sto imaju..
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Vi koji poznajete taj shop u ilici, imaju li nekih kvalitetnih staklenih bongova, znaci ono sve od stakla, ukljucujuci i lulu? Nesto kao weedstar ili roor? Ovaj mi se jako svidja, a kad bi ga narucivao od proizvodjaca izadje me 30€ postarine... malo mi je blesavo platiti postarinu koliko i bong...
Slim_Jim_Blue_Pearl_M.jpg
 
26.11.2007
25
0
0
37
E ajd ak te mogu zamoliti da pogledas koliko dodje taj koji se meni svidja...




Nasao sam ga preko neta i otpilike bi za njega, jedan privjesak (pipe), mrezice i metal cone-om i naravno dostavom dao oko 360kn...

samo zanima me jel itko ikad narucivao preko http://www.everyonedoesit.com da ne bude da me nesto zajebe ili sta vec...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja sam imao neke kontakte sa njima da budu sponzori na sajtu medjutim iskreno receno njihovi bongovi mi se ne svidjaju osim Roora. Meni bong u koga ne mozes led staviti nije ni bong. Svrha bonga je da prerciscava dim, izbacuje katrane i hladi dim. Pa sad mozes reci koliko para toliko i muzike ali ne mora da znaci. Mozes i sam napraviti nesto samo malo da se potrudis ima dosta materijala ovdje na sajtu kako napraviti dobar bong.


http://www.everyonedoesit.co.uk/onl...ta_Pink_Logo_IceMaster_32.cfm?iProductID=3636
 
26.11.2007
25
0
0
37
Ramona_Red je napisao(la):
Bongovi im nisu u izradi, provjereno sinoć ... skupi su doduše, al eto - bolje i skupo nego da nema ;)

Ajd daj link... ja ne mogu nista otvoriti... Nije bas da sam blizu ZG-a, pa da mogu doci i provjeriti... :)
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ramona_Red je napisao(la):
Bongovi im nisu u izradi, provjereno sinoć ... skupi su doduše, al eto - bolje i skupo nego da nema ;)

Nisu baš nekih super pristupačnih cijena al je to svejedno puno jeftinije nego naručivat s interneta....
Ja sam kupio neki mali bong Black Leaf za mislim 120kn,nisam baš puno pušio na njega al je sasvim o.k.Kolko se sjecam ima neki za 400 kn i i viši je od 50cm sigurno.Nije baš ogroman izbor no svejedno večina može naci sto mu treba,bar otprilike,a cjene su od 90kn do 400kn.
 
26.11.2007
25
0
0
37
A meni odgovara sve do 300-injak (mozda 400) kn... treba mi u toj cijeni mrezice i ak nema odmah na njemu metalni cone... i neki privjesak koji je zapravo pipe...

Ak bi mi netko to mogao otici i provjeriti, bio bi mu strasno zahvalan... :)
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
_Maniac_ je napisao(la):
A meni odgovara sve do 300-injak (mozda 400) kn... treba mi u toj cijeni mrezice i ak nema odmah na njemu metalni cone... i neki privjesak koji je zapravo pipe...

Ak bi mi netko to mogao otici i provjeriti, bio bi mu strasno zahvalan... :)

Svako toliko ti imaju nove bongice, tako da bi to trebao sam ic pogledat
 
26.11.2007
25
0
0
37
Laidback je napisao(la):
Svako toliko ti imaju nove bongice, tako da bi to trebao sam ic pogledat

A jbg kad sam iz Osijeka.... Ak ima netko imalo vremena da mi otpadne pogledati jel ima taj Black Leaf Bubble Ice-Twist Bong Crni... Taj bi 100% kupio, ili ako nema toga, neki slican tome, samo ak moze netko otici i poslati mi koju sliku nekog bongica koji mu se svidi i onda ak meni bude dobar, posaljem ti pare da mi kupi i posalje...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Naravno da je jeftinije nego sa interneta.. za 12E imas bong!!!

U vecini slucajeva kod narucivanja sama postarina ce doc minimalno 20E posto se radi o necemu sto je lako lomljivo i treba ekstra dobro zapakirat.
 
26.11.2007
25
0
0
37
Jel imas kakav savjet za neki od tih bongova??? Jedino mi je onaj Lizzard i Color Glass izgledaju dobro, ovi su mi svi nekako cudni...


E da... Nije mi jasno... nevidim bas slike nesto previse dobro, al jel moge u ovaj Color Glass stati kockice leda, ili bar izlupan led??
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
ElephantOr ;) heheheh ... eno ti ga tamo, postiii ... :D
Manijače, sori - nisam imala pojma - ova je jedina na koju sam nabasala, pa ... e da, stvarno nije neka ponuda - a što se može ... a dobro je Vutragenjo reka - nije vam problem napravit dobar bong, bar danas ima svakakvih materijala i pixarija na raspolaganju ljudima ... no i ja sam gotovan - treba mi dobra vodena lula (ne-bong), zato sam i gledala jučer taj smart-shop :( .. skupi su, je...