bong/waterpipe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.11.2006
42
0
0
evo za svoj 30-ti dobila sam bong/waterpipe ne znam ni sama sto je...pa molim da mi recete sto je u biti po srjedi
kako ga koristit,cistit i sve sto je vazno uz njega...jos je potpuno nov i ne koristen...pa zato pitam da ne bi sto usrala
zahvaljujem unaprijed

ne znam jesam smila otvorit novu temu ako nisam molim da prebacite u drugu
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
kate je napisao(la):
evo za svoj 30-ti dobila sam bong/waterpipe ne znam ni sama sto je...pa molim da mi recete sto je u biti po srjedi
kako ga koristit,cistit i sve sto je vazno uz njega...jos je potpuno nov i ne koristen...pa zato pitam da ne bi sto usrala
zahvaljujem unaprijed

ne znam jesam smila otvorit novu temu ako nisam molim da prebacite u drugu



ovako, pazi na njega, meni je več puko par puti, pa san mora kitovat i lipit, ugl. sranje, pazi pogotovo na onu lulicu (uf šta je krhka)

ovako, lipo, oni tvoj ima 2 štumka dole, pa napun vodu do one crte, tj do onega između njih, mora ti i bit jedan mali ventil s one strane di je ono za vuč,

u onu lulicu staviš stvari ( prova san sa svin i svašin, mixevima i čisto) najboje čisto svavit, ali na dno malo dugana, da nebi slučajno povuklo kroz onu cijev prave stvari, ali ja san nabavi male mrižice pa ih stavin unutra, one za pipes, imaš u st u smart šopu kraj ghetta

i onda lipo naložiš, zatvoriš jednin prston mali ventil i gore vučeš, kad se cijev napuni dima samo pust ventil i posrkaj dim, i to ti je to, samo ponavljaj više puti, i eto, mi smo točili i soka i vode, i mora, ma svega živega, koma živa, najboje pomišat votku đus i kolu, pa kad se počme okrečat uuuu