Bong

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Ajde jedno glupo pitanje, danas sam uspio nać par dućana sa rezervnim dijelovima za bong i spreman se naručiti one hit glavu (bowl). Vidim da ima veličine 14mm, 14,4mm, 18mm, 18,8mm i 19mm. Pošto je taj dio konusan neznam koji dio te glave treba izmjeriti, dal pri dnu, vanjsku rupu, nutarnju? Pri vrhu? Ženski dio sa bonga? Imam bong i imam šubler al brate neeeemam pojma :D hvala
Evo originalna šugava glava
 
Poslednja izmena:
21.01.2014
91
158
33
Ajde jedno glupo pitanje, danas sam uspio nać par dućana sa rezervnim dijelovima za bong i spreman se naručiti one hit glavu (bowl). Vidim da ima veličine 14mm, 14,4mm, 18mm, 18,8mm i 19mm. Pošto je taj dio konusan neznam koji dio te glave treba izmjeriti, dal pri dnu, vanjsku rupu, nutarnju? Pri vrhu? Ženski dio sa bonga? Imam bong i imam šubler al brate neeeemam pojma :D hvala
Evo originalna šugava glava

Vanjska mjera ti treba. Mislim da se konični predmeti mjere na većem promjeru, ili u ovom slučaju pri vrhu,probaj tako.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
ja nisam imao prilike nikad da pusim na bong.Ono sto me zanima je dali je rad kvalitetniji od rizle i dali se u kvantitetu koristi vise ili manje vutre nego sto se stavlja u rizlu,ja nisam neki pusac inace po jednu buksnu uvece izavrim eventualno vikendom bude dva kom.Ali mi sve to zanimljivo deluje pa reko da probam vidim nisu nesto skupi malo bolje stakleni moze se vec pazariti za 50e.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ako je dobar bong ne dere pluća ali se za*ebeš kad povuces u jednom dimu koliko u čitavoj džoji.ko ima para ili mnogo uzgojene vutre preporuka za bong.high ekstra samo sto se brzo popuši.
ako niko nije probao umjesto vode gusti sok ;)
 
30.10.2016
20
4
3
33
Imam jedno pitanje vezano za bong
Ako stavim pola grama i u jednom dimu to ispusim ocu li se napusiti isto kao da sam tih pola grama stavio u joint?
Cini mi se ko da je isplativije pusit joint jer je taj dim puno duze u plucima,a na bongu par sekundi dok se dim ne ispuse
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
s obzirom kad ti joint gori i vidis onaj dim kako ide ispred tebe rekao bi da vise popusis na bong.
iz iskustva sa bongom stavi manje ko sto ti je venlo rekao jer citav joint ude u tebe u 2 dima i high je mnogo drugaciji pogotovo kada predes granicu koju ti tijelo moze podnjet
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
jer je taj dim puno duze u plucima
Nije bitno koliko je dugo dim u plucima, thc i cbd i sve se to "upije" u pluća nakon par sekundi..Ono drzanje daha dok ti oči ne ispadnu nema smisla, pogotovo ako motas s duhanom pa se samo truješ duže..
I oprezno s bongom, ja vec par godina pusim na njega i ne usudim se staviti ni priblizno pol komada od jednom ako pusim sam...0.2 i ko bog..A u rizlu koliko stane i mogu popusiti i 5 za redom ako imam a nakon 2-3 hita iz bonga prestajem jer glava zeli da eksplodira :rasta: Bong je opasnija igracka od pljuge ako pretjeraš zna biti grdo :djede:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M.user

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
uvijek kao da flautu sviram maknem par puta prst s rupe da se bolje zažari, nikad ne pretjeram uvlaceci i gledam koliko dima radim i koliko sam spreman potegnut.jer onaj dim mastan sto ostane unutra i venlo kaze ne valja hehe
bitno da je friska hladna voda unutra
najjaci je onaj osjecaj kad ti noge utrnu, kroz ruke zmarce osjetis, paraliziran drzis glavu rukama odostraga jer ti je preteska i slj par min neznam za sebe:)a smjesak ne silazi misli nema.. za novu godinu cu se paralizirat, jer bong volim ja:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M.user

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
zadnji put povucem malo veci dim udari me vutra jako, sjedim vani na stolu i ne mogu sve osjecam da mi glava pada.Legnem na stol i sve hocu u san ali mislim se ako zaspem na sred stola mislit ce neko da sam lud haha jedva se nekako izborim