Bonsai - umjetnost oblikovanja drveca + cannabis bonsai

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
15ywx3m.jpg


"Big apple on a tiny bonsai tree". It looks photoshoped, but it is in fact a real Bonsai. Leaves can grow smaller, but often fruits remain relatively big.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
haha vidi jabuke :)
Moze metalac ali treba proci godina i godina....To je ustvari krajnji cilj svakog uzgajivaca.Dobro odgajano drvo procvjeta i daje plod ali ne ovako kao na slici iznad.
Plod se smanjuje kao i list...budu uskladjeni sa velicinom drveta :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Ja sam sa svojim Javorom u fazi kada mu vise necu dati rasti.Vrijeme je da pocme debljati stablo.List sam uspjeo usitniti bar za 3 puta i svake godine je sve sitniji i sitniji ali stablo je i dalje mrsavo,.Ovo proljece je presaden u dosta zemlje ali na sljedece proljece ide u litru zemlje i HST trening haha pa ce se valjda udebljeti :)

Evo par najljepsih na svijetu :) ni jedan nije mladi od 18 god.


 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
dok jos nisi preso u manju posudu sta mislis da stavis kamen ispod korijen da raste oko njega onda nakon odredenog vremena kad ojaca korijen izvadis kamen a dio korijena koji je rasto oko kamena stavis iznad zemlje korijen ce se pretvoriti u koru a ti ces imat jedan ludi efekat :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
08.03.2012
34
88
18
Tako sam i hteo, ali juče nikako naći kamen koji sam mislijo staviti ispod.
Pa zbog toga sam stavijo mrtvačku glavu, a nju cu da ostavi. Neću je skidati kad poraste korijen.
Ali, imam jos jednu malu biljku koju nameravam da uradim kao sto si pri poručila.
Verovatno cu vecer.

Inače za sada se drži dobro, ovi 24 pra sata.
Jedna slika
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    258,4 KB · Pregleda: 57
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: xx_tani and RAOZA.