Bonsai - umjetnost oblikovanja drveca + cannabis bonsai

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.011
258
Harare
shitexpress.com
Video je nažalost na španjolskom, barem tekstovi, no može se naučiti par stvari:

p.s ima više partova ovog tutoriala..

@Pantagan jel se mogu klonovi skidati, a da ne budu isto ovako malehni poslije, jer skidao sam par puta tako sa svog "bonsai pokušaja" i malo su frgave ostale kao mama..

• Sviđa mi se
Reactions: Mr. Mojo Risin

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
622
93
41
Kucha
Nerežišća, otok Brač
Crni bor, star 150, 200 godina, visok oko 170 cm
Na crkvici! Sad je prirodno dobro i turistička atrakcija, ali fantastično je to sto ga nitko nije izgulio dok je bio mal i mlad.
Bit ce da poganstvo jos tinja negdje ispod površine:D
kapolna.jpg

xx_tani

Aktivan Član
02.05.2020
61
389
53
Pozdrav!
Dakle, pred neki dan sam se odlucila iskusit u bonsai projektu. Do sad sam imala neka iskustva sa growom, iskljucivo indoor. Nisam sigurna da li da radim dnevnik sa ovim projektom jer naredna 2 mjeseca mogu nesmetano vodit, a dalje kud koji... Također bi mentor olakšao situaciju, a ne znam kojeg mentora izabrati da bi mogao imat iskustva u ovakvom projektu, pogotovo s obzirom da je Pantaganov kutak nedostupan.
Ako imate kakav savijet/ kritiku, molim vas i hvala vam !
:bocni::

I evo fotka trenutnog stanja, pred 2 dana prebaceni u finalni pot te sam joj prunala i krošnju i korjen i topala, sve je to dobro podnijela cini mi se za sada, danas joj je 25. dan :)
IMG_9379.JPG IMG_9385.JPG IMG_9402.JPG IMG_9405.JPG
Pustila sam joj ovu prvu nodu, koju planiram uvijat u suprotnu stranu da upotpunim prostor pota ...

:respect::rolleyes:

Poslednja izmena: