Bonsai - umjetnost oblikovanja drveca + cannabis bonsai

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

xx_tani

Aktivan Član
02.05.2020
61
388
53
@mr.Smooke_Allot Hvala ti !! :D

Bila je sad 6 dana na 12/12, dosta se strechala da, primjetila sam, a najvise doljni dio stabiljke koj mi je sad tesko zakopati posto sam u finalnom potu. Od 30.4. je na 18/6. Znaci to joj dobro dode, svako koliko bi bilo dobro je flipat tako? Jel bi se mogao ti snac u ovom bonsai izazovu kao mentor hehe ili pak barem imas neku preporuku?

:respect::let:

• Sviđa mi se
Reactions: grona

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.217
10.899
358
tamo di je Bog reko laku noć
A svaki put kad ju hočeš oblikovati. Neznam baš za mentorstvo, jer joś ni ja to nisam probal. Ali uskoro krečem u smookezai avanturu :D :):joint2: pratim par ljudi koji imaju bonzai-e stare i po 400dana.

• Sviđa mi se
Reactions: xx_tani

xx_tani

Aktivan Član
02.05.2020
61
388
53
Sorry sta spamam, ne mogu jos slati pm..
Sta mislis o tome da otvorim dnevnik, i ako bonsai dnevnik moze trajat ''zauvijek''....ali voljela bi mjesto gdje bi mi mogli pomoci ukoliko zapnem, budem imala nedoumica ili pak samo budem htjela podjelit razvoj situacije :)
I hvala ti na odgovorima! i sretno tebi sa smookezaiem..::listomahanje::
Kad krene sigurno budem pratila ! :popcorn::

• Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

xx_tani

Aktivan Član
02.05.2020
61
388
53
Pozdrav @Pantagan !
Zanima me dali bi bio voljan update-at koju fotku svog Bonsai, više puta sam prolazila kroz ovu temu i ne mogu da ne primjetim sve te čestitke. Pokušala sam ti naime jos pred neko vrijeme poslat private message, ali nedas ti to.. heh, i evo opet ja prolazim po temi, pa sam odlucila ovim putem te zamoliti :D
Unaprijed se zahvaljujem :thumb: