Bonsai - umjetnost oblikovanja drveca + cannabis bonsai

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.10.2015
27
59
28
Pantagan svaka cast prijatelju, zavidim ti hehe i ja se par godinica bavim sa ovakim stvarima, samo ne bas sa full opremom kao ti ali ide nekako, i nije bas neka klima (alpska) za ovo sta radim ali opet gura. Evo jedne slike,od prije 7-8 dana pozz
 
Poslednja izmena od urednika:

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Video je nažalost na španjolskom, barem tekstovi, no može se naučiti par stvari:


p.s ima više partova ovog tutoriala..


@Pantagan jel se mogu klonovi skidati, a da ne budu isto ovako malehni poslije, jer skidao sam par puta tako sa svog "bonsai pokušaja" i malo su frgave ostale kao mama..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mr. Mojo Risin

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
Nerežišća, otok Brač
Crni bor, star 150, 200 godina, visok oko 170 cm
Na crkvici! Sad je prirodno dobro i turistička atrakcija, ali fantastično je to sto ga nitko nije izgulio dok je bio mal i mlad.
Bit ce da poganstvo jos tinja negdje ispod površine:D
kapolna.jpg
 

xx_tani

Aktivan Član
02.05.2020
344
3.642
143
Pozdrav!
Dakle, pred neki dan sam se odlucila iskusit u bonsai projektu. Do sad sam imala neka iskustva sa growom, iskljucivo indoor. Nisam sigurna da li da radim dnevnik sa ovim projektom jer naredna 2 mjeseca mogu nesmetano vodit, a dalje kud koji... Također bi mentor olakšao situaciju, a ne znam kojeg mentora izabrati da bi mogao imat iskustva u ovakvom projektu, pogotovo s obzirom da je Pantaganov kutak nedostupan.
Ako imate kakav savijet/ kritiku, molim vas i hvala vam !
:bocni::


I evo fotka trenutnog stanja, pred 2 dana prebaceni u finalni pot te sam joj prunala i krošnju i korjen i topala, sve je to dobro podnijela cini mi se za sada, danas joj je 25. dan :)
IMG_9379.JPG IMG_9385.JPG IMG_9402.JPG IMG_9405.JPG
Pustila sam joj ovu prvu nodu, koju planiram uvijat u suprotnu stranu da upotpunim prostor pota ...

:respect::rolleyes:
 
Poslednja izmena: