Borilačke veštine

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
@ pegla

svakom je svoj borilacki sport najtezi i lajlepsi :) sa ostatkom posta se u potpunosti slazem a pogotovo sto se tice pive :D
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Znači za sad imamo tri boksera,jednog kickboksera,jednog karatistu,damu koja se bavi aikidom,dvojicu koji su trenirali neku od borilačkih veština ali se nisu izjasnili šta i jednog nesudjenog nindžu koji se boji Venla :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
dovoljno za neki mali turnir:)...Vutra fight team-No pain-No mercy..imamo predstavnike 4-5 borilackih vjestina. Imamo i sikirće u slucaju da nekog treba nasekirati..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: KönneR

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
opa cupa je napisao(la):
dovoljno za neki mali turnir:)...Vutra fight team-No pain-No mercy..imamo predstavnike 4-5 borilackih vjestina. Imamo i sikirće u slucaju da nekog treba nasekirati..

Vutra fight team-No pain-No mercy.... :punch2:

Zamisli samo da se pojavimo negde sa majicama sa takvim natpisom,još pokidani....:hehe:

Probaću da napravim natpis,ovo je sjajno
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
[video=youtube;vBcwRqBkzlo]http://www.youtube.com/watch?v=vBcwRqBkzlo&feature=player_detailpage#t=15 s[/video]
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
haha,kad je sparing ? al pod utjecajem :D

Password kužin,al inace se smatra da je boks jedan od najtežih sportova.
ESPN.com: Page 2 - Sport Skills Difficulty Rankings
npr. na ovoj espn ljestvici je na 1. mjestu,računali su različite faktore al nisan siguran šta je šta.još jedan razlog zašto je zajeban sport je taj što vecinu udaraca primaš u glavu,znaci 80 posto udaraca ide u glavu i to 12 rundi.znamo da dosta profi boksaca dobije alzhemerovu i epilepsiju baš zbog udaraca,a često je znalo završavat smrcu dok nisu uvedene deblje rukavice, dok za razliku u K-1 i ultimate fightu udarce primaš po cilom tijelu, i krace traju borbe.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
80% udaraca je upuceno u glavu ali i velika vecina zavrsi u bloku.Sta bi bilo da svaki koji je bacen i pogodi.Tesko je odrediti sta je teze ...ja obozavam boks ali respekt i ostali, pogotovo ultimate fight ili K1
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Imao sam priliku raditi s Amerima u jednom vojnom kampu u Slavoniji.Gotovo je nevjerovatrno koliko oni nemaju pojma o svojoj zemlji a kamoli o brdovitom Balkanu. Nemam nista protiv njih ali bi svejedno volio razbiti jednog Amera godisnje............to bi bilo dobro za sve nas ,mozda se onda nebi ćupali medusobno. [video=youtube;O87HrAvR1VM]http://www.youtube.com/watch?v=O87HrAvR1VM&feature=player_detailpage#t=12 2s[/video] FELONY FIGHTS---adrenalinska inekcija preporucuje se starijima od 18g..........dobra za rjesavanje nakupljenog stresa i kamenca u bubrezima:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: KönneR

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Hooker je napisao(la):
Znači za sad imamo tri boksera,jednog kickboksera,jednog karatistu,damu koja se bavi aikidom,dvojicu koji su trenirali neku od borilačkih veština ali se nisu izjasnili šta i jednog nesudjenog nindžu koji se boji Venla :)


Ja sam trenirao brazilski jiu jitsu medjutim morao prestati zbog povreda. I kao sto neko rece svakom je njegova borilacka vjestina najbolja ali jiu jitsu stvarno je najbolji :)
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Želja mi je jednog dana krenuti prvo s Aikidom pa postepeno i pravim JKD/Wing Chun. (nikako ne natjecateljski)
Ništa drugo praktički nije niti potrebno.
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
U,Blade,ala Marko bije,skidam kapu. Ja više volim boks, pa da postavim malo starih majstora,neprevazidjenih...

Mislim da su bili najbolji borci, ne samo u tom trenutku, već možda i u istoriji ’plemenite veštine’.Sastali su se tri puta,sva tri puta maksimalan broj rundi i batinanja.Prvi meč dobio Frejzer,drugi meč pripao Aliju.


Treći,legendarni susret u Manili.Gledao sam borbu bezbroj puta i sve emisije što su išle o tome.Borba je prekinuta u pretposlednjoj rundi,pobeda je dodeljena Aliju.

Medjutim,Frejzer je hteo da nastavi meč do kraja mada su mu oči bile maltene zatvorene a Ali je hteo,ne znajući šta se dešava u Frejzerovom uglu,da prekine jer su mu rebra bila polomljena i nije mogao da stoji.Kakve su udarce izdržali i ostali na nogama,za ne poverovati...

[video=youtube;VkOQW-Y-PYA]http://www.youtube.com/watch?v=VkOQW-Y-PYA[/video]
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Da dopunim ovo iznad.Pošto ne mogu dva videa u jedan post moram ovako.Ceo meč,treći legendarni,pa ko voli neka pogleda,nećete se pokajati...

[video=youtube;ahEjU-BFS8c]http://www.youtube.com/watch?v=ahEjU-BFS8c&feature=related[/video]
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
I još jedan veliki čovek i borac...Možda ne najbolji primer kako ići kroz život ali svakako najbolji primer ljudskosti,hrabrosti i iskrenosti.

[video=youtube;JSIYpB0_7qM]http://www.youtube.com/watch?v=JSIYpB0_7qM[/video]

Ne bih ništa više da komentarišem...
 

cannabis_connoisseur

Aktivan Član
18.10.2008
202
1.185
143
trenirao sam kickboxing ozbiljno, natjecateljski, 91+, nakon toga se prebacio na ultimate fight, ali ništa natjecateljski, nisam stigao dovoljno dugo trenirati da bi savladao parter dovoljno dobro da bi mogao na neko natjecanje, onda me preseljenje u vukoje*** natjeralo da i od toga odustanem, nadam se da ću se jednog dana vratiti, bar rekreativno. Pljugica nakon treninga je stvarno eliksir, onako umoran zapaliti, opustiti se, osjećaj je stvarno fantastičan, čak ju je i Big Mike konzumirao, a bio je i ostat će legenda boxa zauvijek :D