Borilačke veštine

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
ha,ha bas mi je drago da tema nije na aparatima....malo ziza ubija agresiju u borcu evo ja to govorim iz iskustva ,nekazem da protivnika treba mrziti cak naprotiv,postivati svakako.Ali gandja gasi potrebu za takvim radnjama,tako da borilacke vjestine rekreativno sam sa vrecom +travica ,do jaja,ali u borbi nikako.Ustvari to je individualna stvar.Ja volim biti fokusiran samo na jedno u tim situacijama......
 
13.05.2012
31
12
0
33
Ja volim sve borilacke sportove, ali najvise WIng Chun i kik boks... JKD je u sustini kao MMA samo sto nema parter, i to se meni mnogo svidja... Sta znam, probao sam parter vise puta i ok je, samo sto volim vise stand up borbu... :D I da, obozavam sto se na Wing Chunu radi sa zmajevom motkom, leptir macevima itd :p :p
Pozdrav svim borcima ;)
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
43
aj,da se i ja ikljucim malo-nista nisam trenirao,al' su ponekad trenirali na meni:ludaci_lol:no,igrom slucaja znam dosta o tome-prvenstveno o
istocnjackim vestinama,ne pitajte kako i zasto-duga prica...
elem,postoji jedan dokumentarac-mislim da je ekipa sa BBC-ja radila-al' ne mogu nikako da ga pronadjem na netu,vec 2god. ga jurim(ne secam se tacnog naslova,a pun k..ac je takvih klipova na netu),fantastican film o pravim,neiskvarenim shao lin monasima koji zive negde bogu iza nogu,i,sto je u skladu sa njihovom tradicijom,od MALIH NOGU(dakle 5,6 god) pocinje 24h treniranje,ali,ono.....tako brutal nigde nisam video...
ima otprilike 72 'skill'-a(odnosno vezbi) i ti moras svaku da usavrsis,a pozeljno i da dodas novu...'naci,ti ljudi ni ne spavaju u normalnim pozama-vec muce telo,kako bi 'vezbali' i u snu....

no,dobro,
ovo htedoh da podelim sa vama-moj dobar prijatelj je majstor tekvondoa,tako sam i naleteo na ovaj klip,koji je apsolutno najbolji
te vrste koji sam video(reprezentacija koreje),jos kakve su njuske lol da ih sretnem na ulici,samar bi im lupio koliko su smesni,kad ono.....

uzivajte..
maestros del taepong - YouTube

dakle kako mi grune adrenalin,svaki ali svaki put kad gledam ovo....jadan onaj koji se sa ovima pokaci...
i sve,sve...al' na 1.14 kad skoci i udari lika 3 puta nogom u vazduhu......majko mila..
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Evo da se i ja ukljucim iako nisam neki "borac" u stvarnom zivotu. Potukao sam se mozda 3 ili 4 puta i uvijek sam bolje prosao :p Ono sto bi ja ovdje htio podjeliti je ovo dole :)

WEEDetix pojma nemam koja je sorta. To sam izrezao sa neke slike stvarno sada vise neznam, bile je "on the fly". E sada Hooker, malo sam sjeo i detaljnije se poigrao sa majicom. U pripremi je muski model u bijeloj majici te zenski modeli sa bijelom i crnom majicom. Slike su velicine 20cm x 20 cm što je dovoljna veličina za XXL majicu. Napravljena je na takav nacin da se moze aplicirati na jako jednostavan nacin, bez previse kemijanja oko printanja, znaci font plus silueta ( svaka kopiraona moze otprintat na majicu ).

Sve sto je potrebno napraviti je snimiti željenu sliku na USB stick, prošetati do najbliže kvalitetnije kopiraone i dati im USB stick i majicu na koju zelite da Vam otisnu. Sve skupa 20 minuta posla i 30-50 kn bez majice. Kontam da svi imate neku prikladnu majicu kod kuce :)


Pogledajte pa recite sta mislite?



Verzija jedan

Verzija_1_bijela_vutraorg_majica_shirt_oprah_glo.png


Verzija jedan na crnoj majici

Verzija_1_crna_vutraorg_majica_shirt_oprah_glow.png


Verzija dva bez žutog odsjaja ako zelite crno bijelo

Verzija_1_crna_vutraorg_majica_shirt_oprah.png


Verzija tri ako zelite zuti odsjaj, odnosno print u boji

Verzija_1_crna_vutraorg_majica_shirt_oprah_glow.png


Verzija tri na crnoj majici

Verzija_1_crna_vutraorg_majica_shirt_oprah_glow.png
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Casper Hero

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Oprah je napisao(la):
Pogledajte pa recite sta mislite?



Bravo majstore.Samo par sitnica što se mene tiče.
- dole bih ispred MERCY dodao još jedno NO,da piše NO MERCY NO PAIN (tako je u originalu predložio brat Opa Cupa )
- VUTRA bih malo smanjio pošto planiram da obučem tu majicu katkad,ili bih VUTRA postavio na nogu ili negde na "aplikaciji" ( je li se tako kaže ) karatiste
- i negde bih dodao još i bokserske rukavice,onako kao usput

No,da sačekamo šta kažu ostali članovi Fight tima, pa kako većina odluči. Inače sam prezadovoljan kako je odradjeno,bravo još jednom :hehe:
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
6 od 10 ljudi ne pojma sto je vutra :) Ja sam isao vise na umjetnicki izricaj poruke brata opa cupe i tog slogana. U ovoj kominaciji sa karatistom mi ovako jedino paše s obzirom da se mora vidjeti sta pise a i da ne bude kirvaj. Drago mi da imas prijedloge i za tebe cu napraviti tocno tako kako trazis :) U svakom slucaju i meni se svidja i napraviti cu jednu koju cu sebi izraditi pa cu i nju prezentirati :)
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
Da vas podsjetim,večeras je glavna UFC borba u teškoj kategoriji Stipe Miočić,mma fajter hrvatskog podrijetla,bori se protiv Stefan Struve-a,mladog momka visokog 2.13,borba se besplatno streama,može se čak i priko fejsbuka gledat.I borba prije toga Dan The Outlaw Hardy,moj favorit osobno.

Struve_vs._miocic.JPG
 
26.10.2012
7
1
3
36
trenirao sam ja savate, godinu dana, 7 meceva, 7 poraza, definitivno ne idu vutra i sport, kad sam vec morao da biram, izabrah vutra.org.... :bananica
 
17.10.2012
14
6
3
Hooker je napisao(la):
I još jedan veliki čovek i borac...Možda ne najbolji primer kako ići kroz život ali svakako najbolji primer ljudskosti,hrabrosti i iskrenosti.

[video=youtube;JSIYpB0_7qM]http://www.youtube.com/watch?v=JSIYpB0_7qM[/video]

Ne bih ništa više da komentarišem...

Ponos Banjaluke.. ;)


Inače Krav Maga :) Nije borilačka vještina, već vještina samoodbrane, ali bitna je poenta xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
604
93
34
Jamaica
ja vec 5 i po godina treniram mma u car dusan silnom, i realno mislim da je od kada je otvoren prvi ufc 1993 godine dokazano da je borba na zemlji najrealniji vid borbe jedan na jedan, srusuti protivnika i tu ga zavrsiti, znaci jiu jitsa, ali mma je jos bolji jer ucis sve delove borbe jedan na jedan :)
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
u ufc-u je hrvanje glavna disciplina, ali imaj u obziru da u ufcu koriste kavez, jedan od razloga zašto mi je pride bio draži je jer nije bilo kaveza,nego ring, a u ringu nemožeš hrvati uz ogradu i raditi takedowne... borba na zemlji je oke,ali kako ćeš nekog srušit na zemlju ako ima dobar takedown defense i bez kaveza da pripomogne :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vu ing.

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
604
93
34
Jamaica
ja sam mislio ovako za ulicu u tuci jedan na jedan, najbolje je srusiti protivnika i zadaviti ga kao macku :D ali tu se slazemo normalno