Box 80x80x160 sta i kako najbolje sklepati?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
S obzirom da je ventilacija obavezna, ukoliko je podtlak u boxu, odnosno imaš jači ispuh od usisa, ili pasivni usis, onda u kombinaciji sa carbon filterom eliminiraš mirise, jer sav zrak koji izlazi, izlazi tim putem-preko filtera.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Grona and Influence
21.01.2014
91
158
33
Točno znam kako se osjećaš, bacaš se u grow, a ne znaš ni odakle bi počeo. Ali nije to takav bauk kad jednom kreneš.
Moj prvi box je bio stari ormar kojeg sam kupio za 100 kuna od nekog tipa na oglasniku, sad je vrijeme čišćenja pa sam siguran da toga ima na bacanje. Obična iverica od 20 ili 25 mm. 60x90x170. U podnicu sam zabušio 4 ili 5 rupa od 60mm za ulaz zraka. U zadnju stranicu pri vrhu, a iznad rupa za ulaz jednu veliku od 125 mm. U to sam ugurao nekakvu flanđu i na to spojio aluminijsko fleksi crijevo-ventilator blauberg 125-opet crijevo-filter. Vrlo jednostavno. Jedino sam zajebo što sam kupovao nekakvu refleksivnu foliju, to ti ne treba, samo obojaj unutrašnjost u bijelo, jeftinije je i manje zajebancije. Kasnije kad upališ svjetlo vidiš gdje ti svjetlo curi i to rješiš sa onim brtvama za prozore. Ako je bitno unutra je bilo hps 250w i to je bilo idealno. Ako pustiš da ti ispuh ide u prostoriju tada će ti se temperatura sama od sebe dići za par stupnjeva.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki