Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Mene zanima koja je od ove dve opcije bolja da se uradi ili nema razlike ?
Ja sam nacrtao pa ce nekom pomoci pri povezivanju box-a i ostalih dodatnih stvari.. :D
image.jpg
 
Poslednja izmena:
20151224_001051.jpg

Vala namucio sam se dok sam sve ovo posastavljao, sad tacno kad bih ovo skinuo sve ne bih imao volje ponovo da sklapam :D Je l sam dobro ukopc'o ?
Sve bih ja lakse, nego imam muku sa ovim filterom odvratnim.. I on mi pravi najvece probleme jer ne mogu nikako da dokucim da li je funkcionalan.... Jer je handmade
 
Poslednja izmena:

BrodićFut

Aktivan Član
07.03.2016
41
279
53
56
#DELTA9TKICA
Kako se pokazao filter i koji si vent koristio? Planiram napraviti filter od metalnih casa sa olovkice i nakaciti vent 100mm od napajanja za komp koji bas dobro fijuce pa bih da znam jel bi radilo jer nisam u mogucnosti uskoro da proverim, treba parice :D
 
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Za filter kako i da li radi mozes proveriti tako sto ces uzeti karton (ne papir nego karton). Upaliti ga i pustiti sekund dve da gori. Kada ga ugasis on ostane uzaren i bas dobro dimi. Priblizis filteru i vidis da li filter uvlaci taj dim ili ga dim izbegava. Ako ga izbegava zajebo si nesto :)
Ja sam pravio home made filter od pvc cevi, sve super bilo ali sam koristio Ventilator φ120 cevni vent. To naravno nije radilo posao pa je palo sve u vodu :(
Obavezno turbinice :)

I po meni, slika 2 ce ti raditi bolje posao ali je maltene ta solucija duplo skuplja :)