Box je box ?!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.01.2007
4
0
0
Koristi li neko kartonsku kutiju kao box, ja sam slucajno naletio na neku 70x60x90 a vjerujem da se mgu naci i vece po skladistima i slicno, karton je troslojni debljine 1cm i izgleda stvarno cvrsto. Kontam okrenuti to naopako eventualno malo pojacati ivice, obloziti karton folijom ili ako je to slaba izolacija? staviti unutra one ploce stiropora debljine isto oko 1cm pa onada folija napred neka vratasca od stiropora i to je to... Mislim ovo je jako lagano za sakriti u stanu ili prenositi, ne znm meni je jako se cini jako dobro?

E da jos samo pitanje za ljude koji drze box u stanu da li se osjeti ikakav miris koji bi starci mogli detektovati?

pozdrav
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Mozes to iskoristiti za box bez problema ... uz neke dorade naravno.

Sta se staraca tice, hmmm, kako ces sakriti ogromnu kartonsku kutiju u stanu ? Buka ventilatora, svjetlost HPSa a tek miris kad se rascvjetaju ...
 
28.01.2007
4
0
0
To bi bilo u stanu kod frenda koji zivi s cimerom a starci samo ponekad navrate tako da bi se to nekako uguralo ili prekrilo tih sat-dva, nego mene brine taj miris kad procvetaju jel se bas puno osjeti... Vidim u drugoj temi da koristis ormar pa kako se boris s mirisom?
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
airguitarist je napisao(la):
To bi bilo u stanu kod frenda koji zivi s cimerom a starci samo ponekad navrate tako da bi se to nekako uguralo ili prekrilo tih sat-dva, nego mene brine taj miris kad procvetaju jel se bas puno osjeti... Vidim u drugoj temi da koristis ormar pa kako se boris s mirisom?

Nikako, zivim solo sa zenom pa oboje uzivamo u mirisima. :hippy:

Al' kontaj ako budes sadio domacicu da nece bit extra jak miris.
Skunkovi recimo vonjaju za popizdit (samo ime govori)
 
28.01.2007
4
0
0
Ma slucajno sam postovao ovde umesto u oprema.....
Anyway samo sam htio skrenuti paznju da se i s ovim moze pokusati.

E sad ako neko moze odgovoriti da li bi se miris mogao tih sat-dva neutralisati onim sprejom za prostorije, tako da mu starci ne skontaju?
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
airguitarist je napisao(la):
Ma slucajno sam postovao ovde umesto u oprema.....
Anyway samo sam htio skrenuti paznju da se i s ovim moze pokusati.

E sad ako neko moze odgovoriti da li bi se miris mogao tih sat-dva neutralisati onim sprejom za prostorije, tako da mu starci ne skontaju?

Na cvjetanju ti treba 12 sati svjetla, mozes stavit od 22:00 - 10:00, valjda mu nece starci dolazit u posjetu u ponoc ??? :icon_smile:

Kad svrate, ugasis ventilator i malo posprejas po stanu, ne bi trebalo bit problema ...
... osim ako neko od staraca slucajno ne padne preko te kutije. :watchplant: