Box Setup?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21.08.2008
46
8
0
43
Trebam malo info,posto krecem sa 1. growom cim stigne sjeme...
Znaci Box ce bit u ormaru dimenzija cca 0,7x0,5x1,70m...
Zanima me koju lampu staviti(hps 250w/400w),i koliko biljki bi bilo optimalno(1 ili 2,mozda i 3...) na tu povrsinu...
Eh,da... I ispuh za CO2... Kolka boca ce biti dovoljna za takav box?
Znam da je možda nekome preko glave ovakvih pitanja,al 1. mi je grow,pa pomozite...
Inace sjeme ce biti No Mercy Double Fun,i biljke nece biti više od 60,max.70cm...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
mbad7 je napisao(la):
Trebam malo info,posto krecem sa 1. growom cim stigne sjeme...
Znaci Box ce bit u ormaru dimenzija cca 0,7x0,5x1,70m...
Zanima me koju lampu staviti(hps 250w/400w),i koliko biljki bi bilo optimalno(1 ili 2,mozda i 3...) na tu povrsinu...
Eh,da... I ispuh za CO2... Kolka boca ce biti dovoljna za takav box?
Znam da je možda nekome preko glave ovakvih pitanja,al 1. mi je grow,pa pomozite...
Inace sjeme ce biti No Mercy Double Fun,i biljke nece biti više od 60,max.70cm...


Hps 250w, ako si iz cro,zg, onda definitivno poviri u zaruljoteke
2 biljke bi bile dovoljne, jedino ako bi scrog radija onda mozes i 4,5

Za co2 ti nemogu reci jer dosad jos nisam koristija, al naci ce se neka iskusnjara:rofl:
 
21.08.2008
46
8
0
43
Znam za zaruljoteku,samo mejoš prigusnica muci,kolko sam vidio,nemaju ih:eek:hno:
Znaci omjer prostor/svjetlo,odnosno iluminacija bi izgurala 2 biljke u 1 growu sa hps-om 250W... Odlicno!
Za Co2 se samo dvoumim izmedu boce od 1L ili od 2L... Mozda bi i od pola litre bilo dosta,ne znam,recite...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
E vidis prigusnicu sam i ja treba cekati, tj dosa sam u zg i cili euforican s curom uletija u ducan medutim ima je sve osim prigusnice ali oko 4 ure vec mu je stigla, tako da odi tamo i kupi si komplet a ako nebude prigusnice on ce je naruciti sa njihove veleprodaje...sve skupa 350 kn(bar mene tako ispalo)

Sta se tice co2 sve video zapise koje sam gleda su bile boce od 2 litre, stavi i ti...
Ovih dana i ja zavrsavam svoj box 250w pa cemo vidit kako ce to sve napredovat aj pozz
 
21.08.2008
46
8
0
43
We_ComE_OnE je napisao(la):
E vidis prigusnicu sam i ja treba cekati, tj dosa sam u zg i cili euforican s curom uletija u ducan medutim ima je sve osim prigusnice ali oko 4 ure vec mu je stigla, tako da odi tamo i kupi si komplet a ako nebude prigusnice on ce je naruciti sa njihove veleprodaje...sve skupa 350 kn(bar mene tako ispalo)

Sta se tice co2 sve video zapise koje sam gleda su bile boce od 2 litre, stavi i ti...
Ovih dana i ja zavrsavam svoj box 250w pa cemo vidit kako ce to sve napredovat aj pozz
Aj zivio!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.