Box u ormaru (51 širok, 106 dugačak )

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
ali nemislim se ni razbacivat bas zato jer postoji rizik
Ni nećeš se razbacivati, forum je tu da umanji rizik (izbjeći se ne da jer je previše čimbenika u igri), poanta svega što je do sad napisano jest: "da se samo bez volje ne može" (citiram Barbarossu). Što više informacija dobijemo lakše pomognemo i manje se međusobno "koljemo", svi su savjeti dobronamjerni samo ovisno o situaciji neki su bolji neki manje dobri.
- Gdje planiraš growati (da li je prostor grijan, ima li dovod svježeg zraka)?
- Da li je stealth neophodan (ukućani, susjedi, roditelji.....)?
- Što želiš izvući (naučiti, dobiti) iz growa?
- Koliko otprilike imaš u planu novaca potrošiti?

Da pomirim sve strane uključene u razgovor, ako startaš sa tim ormarom i kroz godinu dana skužiš da ti je malen ili nepraktičan ili bilo što drugo uvijek možeš kupiti šator a ormar koristiti kao vege box. Bez prevelikog financijskog opterećenja možeš imati tip top uvjete za grow. I kad jednom probaš svoj dim zaboravi na ulicu i dilere. Lovu koju trošiš na ulici preusmjeriš u svoj projekt i da vidiš ruganja kroz pola godine-godinu.
 

Srale7

Aktivan Član
23.10.2018
236
697
93
38
Samo meni treba mala pomoc oko tog vodenja pa ako Bog da kasnije cu ja vas ucit nekim novim stvarima
Valjda budete ostali frendovi i pomogli mi dalje kroz moj grow

NHF, ali kad netko nije u stanju izmjerit najobičnij kvadar (virina x visina x dubina) mislim da je taj jaaaaako daleko od situacije da nekog drugog nauči nečemu. :D
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
@marlbora pozdrav kolegice, ne znam da li si se odlucila vec koju ces rasvjetu stavljati unutra, osobno mislim da ako nisi spretna oko struje da bi mogla imat zezancije oko spajanja hpsa (ali opet ako planiras drzat ormaric u ne grijanom prostoru bolje ces proc sa hpsom), a opet ako ti je prostor grijan lakse ti mozda bude sa led zaruljama to srediti a i nisu skupe isto. kad odlucis s kakvom ces ici rasvjetom onda mozes dobiti i savjet oko ventilacije, mora to ici nekakvim logicnim i smislenim koracima, evo ti za primjer moj ormarić pa baci oko cisto ideje radi mozda ti padne sta na pamet novoga i sretno!
https://www.vutra.org/threads/veseli-led-ormarić.18716/