Box za 50 biljaka?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
01.03.2009
4
0
0
36
Cao ljudi ja sam novi na ovom siteu... Ja i moji drugovi smo ljubitelji prirode pa ocemo da zasadimo nekih 50 biljaka s obzirom da nije skupo(ako je 10 seeds 50 dolara to je onda 250 dolara) e pa sad zanima me dali su neophodni boxovi posto ce mi trebadi 15tak boxova a kolko vidim skupi su ili je bolje jedna prostorija sa osvetljenjem i nekom ventilacijom posto su velike kolicine... Ako moraju boxovi jel ima neka kombinacija da se naprave jeftiniji skupo mi je sve ovo ventili,sijalice itd. i josh ne znam bash najbolje sa strujom i to.... Hvala u napred
 

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
e,buraz ne bi da te razocharam ili da ti pametujem,mozhda ce to bolje da ti objasni neko redovniji s foruma..ali ishchitavaj ovde malo,za 50 biljaka ti treba grow house,a ne grow box,i josh ako ti je prvi put,teshko da ce ti to upaliti..mnogo ti vishe para treba,a i iskustva..i koji ce ti 50 biljaka,osim ako necesh da valjash,a to ti nikako nije pametno,bolje ti istrazhuj josh malo pa onda pitaj..:)
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
jaoooo kad samo dezurna baba roga vidi ovo...ccccccc.....:ludaci_lol:
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
jao ljudskoj pohlepi nikada dosta
ma zamisli tito ni manje ni vishe ne 50 biljoza bi drustvance da goji
pa bolje uzmi stalu pa uzmes malene gudice(svince) pa cepaj:(((
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
dosli ponovo neki mutaniti izvinjvam se mnogo al mnogo je puno vec mi pun k ovih ej brate ocu jutro ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.